نیلوفر شهدوست در
4,953

زن زیبایی که طرفدارانش او را خدا می‌نامند و عبادتش می‌کنند؛ استایل لانا دل ری از گذشته تا امروز زیر و رو شده!

زن زیبایی که طرفدارانش او را خدا می‌نامند و عبادتش می‌کنند؛ استایل لانا دل ری از گذشته تا امروز زیر و رو شده!

لانا دل ری از هنرمندان محبوبی است که شهرتی بین‌المللی دارد. این خواننده زیبا و خوش‌صدا که اواخر دهه چهارم زندگی‌اش را پشت‌سر می‌گذارد (۳۸ ساله است)، در طول سال‌های اخیر، تغییرات زیادی را در استایل و ظاهر خود تجربه کرده است. افزایش و کاهش وزن چشمگیر او از نکاتی بوده که نگاه‌ها را به خود جلب کرده و خبرساز شده است. در این مقاله می‌خواهیم از این تغییرات بگوییم و نگاهی به استایل دل‌ری در این سال‌ها داشته باشیم.

تغییرات استایل لانا دل‌ری

از امروز به دیروز

تغییرات استایل لانا دل‌ری

عکسی که در بالا مشاهده می‌کنید، نمایی از استایل و اندام کنونی این خواننده است. به‌جای اینکه از گذشته تاکنون را مرور کنیم، اجازه بدهید که به شما بگوییم، در حال حاضر استایل لانا دل ری مانند روزهای اوجش زیبا و دیدنی شده است. او که درگیر اتفاقات و رویدادهایی مانند سومصرف مواد بوده، در طول سال‌های مختلف حضورش در صحنه شهرت، ظاهری متفاوت در هر دوره را به نمایش گذاشته است. در حال حاضر، به‌نظر می‌رسد که اوضاع این پاپ‌استار پرطرفدار بسیار خوب است. تیپ او با عناصری ظریف و ساده طراحی می‌شود. این استایلینگ که خودش در اجرای آن نقش پررنگی دارد، از سوی بسیاری از طرفداران او مورد پسند قرار می‌گیرد. دلیل آن هم بی‌ریایی و بی‌آلایش‌بودنی است که در نهایت سادگی، جذاب هم به‌نظر می‌رسد.

اضافه وزن و مشکلات جسمی و روانی

تغییرات استایل لانا دل‌ری

همان‌طور که گفته شد، لانا دل ری دچار مشکلاتی از جمله مصرف مواد مخدر بوده است. این موضوع در کنار سال‌های شیوع کرونا در دنیا، باعث شده بود که اضافه وزن قابل ملاحظه‌ای پیدا کند. این خواننده جذاب، وزن زیادی داشت و تصویرش با شمایل دختری جوان و خوش‌اندام فرسنگ‌ها فاصله گرفته بود. بااین‌حال، در آن دوران هم کماکان ویژگی‌هایی متمایز در استایلینگ و پوشش از خود ارائه می‌داد. برای مثال، آن سادگی دل‌نشین همیشگی تیپ دل‌ری در استایل‌هایش دیده می‌شد. گفته می‌شود که این پاپ‌استار معروف از طراحان و استایلیست‌ها برای تیپ خود کمک نمی‌گیرد و به‌رغم شهرت زیادی که دارد، هنوز از مراکز خرید معمولی برای خودش لباس می‌خرد. او یک‌بار گفته بود که به فروشگاه‌های معمولی می‌رود و اگر چیزی چشمش را بگیرد، همان را خریداری می‌کند.

گریزی به متفاوت‌بودن و ایجاد امضایی شخصی

تغییرات استایل لانا دل‌ری

به‌نظر می‌رسد که شخصیت لانا دل ری بسیار رها است و شاید هم کمی سرگردان. این موضوع را از سبک زندگی و البته استایل‌هایی می‌فهمیم که در دوره‌های مختلف برای خود تدارک می‌بیند. هرچند که او عموماً ساده و به‌دور از تشریفات است، اما گاهی هم تیپ و ظاهری برای خود تدارک دیده که خاص و متمایز به نظر می‌رسیده است. برای مثال، مدل موهای پف‌داری که مدتی استفاده می‌کرد یا استفاده از برخی لباس‌ها با طراحی‌های عجیب و پرزرق‌وبرق نشان از آن دارند که گاهی هم در استایلینگ برونگرا می‌شود و به‌سراغ موارد خاص و چشم‌گیر می‌رود. در هر حال، لانا بسیار جذاب جلوه می‌کند و از ابراز آنچه خودش می‌پسندد، واهمه‌ای ندارد. در تصویر بالا هم از همان صندلی استفاده کرده که در تصویر پیش‌تر به پا داشته است. این حجم از رهایی و انتخاب‌های سلیقه‌ای فارغ از چارچوب تشریفات سلبریتی‌ها، جذاب است. این‌طور نیست؟ باید دید که چه چیزی باعث این نوع رفتار از سوی لانا می‌شود. در بخش پایانی مطلب، دیدگاهی در این خصوص ارائه شده است. حتما آن را بخوانید و نظراتتان را با ما درمیان بگذارید.

ابراز اعتماد به نفس در هر سبک و سیاقی

تغییرات استایل لانا دل‌ری

حتی در زمانی که لانا دل ری اضافه‌وزن پیدا کرده بود هم با اعتماد به نفس خاصی روی صحنه و فرش قرمزها ظاهر می‌شد. او به خود اعتماد دارد و این حسش را به مخاطبان هم القا می‌کند. چنین شاخصه برجسته‌ای در زیباترشدن استایل هرکس مفید خواهد بود. شما هم برای بهتر به‌نظر رسیدن باید حس درونی‌تان نسبت به ظاهر خود را بهبود بدهید. این معتمد به نفس بودن باعث می‌شود که زیباتر از همیشه جلوه کنید و از همه مهم‌تر، از این احساس استقلال و علاقه به خود، رضایتمند و شاد شوید. در تصویر بالا، لانا به‌وضوح اضافه وزن دارد. بااین‌حال، همچنان دلربا و دوست‌داشتنی جلوه می‌کند. ترکیب رنگ‌های استایل و پارچه پیراهنش در کنار آرایشی که برای موهای خود در نظر گرفته، بسیار زیبا و خاص به‌نظر می‌رسد. شاید مدل این لباس، آن‌قدرها هم مناسب اندامش نباشد، اما جذابیتی که در رفتار و ژست‌های او وجود دارد، مانع از ایرادگرفتن از او می‌شود.

به دور از حواشی و زوائد

تغییرات استایل لانا دل‌ری

این خواننده خوش‌صدا و محبوب از حواشی و اکسسوری‌های استایل هم استقبال نمی‌کند. حتی در مراسمی به اهمیت اسکار هم از اکسسوری و جواهرات استفاده نکرده است. او در نهایت سادگی و با تیپی ظاهر می‌شود که خودش دوست دارد. آرایش موهایش هم همیشه ساده و به‌دور از پیچیدگی‌های رایج به‌نظر می‌رسد. این ویژگی‌ها باعث شده‌اند که دل‌ری در نگاه مخاطبان خاص و ویژه جلوه کند. رسیدگی به خود و علاقه به استایل‌های ماکسیمال یا توجه به مدوفشن اصلا چیز بدی نیست، اما معمولاً کسانی که به این مقولات توجه چندانی ندارند، نوعی بی‌نیازی و شایستگی درونی را به‌رخ می‌کشند. در واقع، سادگی افراد زیبایی مانند لانا باعث می‌شود که همه به این فکر کنند که بی‌هیچ پیرایه و آرایشی جذاب‌اند.

در آخر

لانا دل‌ری خواننده جوان و بااستعدادی است که با دنیای مجازی بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. ویدئوهای وایرال‌شده او در ابتدای کارش، سکوی مهمی در پرتاب به‌سوی شهرت و موفقیت بودند. او که رها و آزاد در ارائه کارهای هنری و استایل خود قدم برمی‌دارد، شخصیتی جذاب در نگاه مخاطبان خود است. البته اگر کمی دقیق‌تر شویم، شاید به ریشه‌هایی روانشناختی در چنین سبکی از زندگی و مواجهه با فعالیت هنری دل‌ری هم برسیم. او از جمله افرادی است که اعتیاد را تجربه کرده و به‌هرحال در حصار تنگ این دام، اسیر بوده است. شاید ویژگی‌هایی مانند نیاز به رهایی که در استایل او دیده می‌شود، مشابهت‌هایی با تصمیماتش برای مصرف مواد هم داشته باشد. در هر حال، به‌نظر می‌رسد که در حال حاضر، دل‌ری اوضاع خوبی دارد و استایلش هم موجه‌تر و زیباتر از همیشه است. نظرتان درباره تیپ او چیست؟ از ۱۰ به استایل او چه عددی می‌دهید؟ اگر قرار باشد که توصیه‌ای در زمینه تیپ و پوشش داشته باشید، چه نکته‌ای را با او درمیان می‌گذارید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :