نیلوفر شهدوست در
17,144

این 7 مدل موی لیدی گاگا دنیا را به‌هم ریختند؛ جنجالی‌ترین مدل موهای ملکه موسیقی آمریکا را ببینید!

این 7 مدل موی لیدی گاگا دنیا را به‌هم ریختند؛ جنجالی‌ترین مدل موهای ملکه موسیقی آمریکا را ببینید!

لیدی گاگا از ستاره‌های پرهیاهوی دنیای موسیقی و بازیگری است. اعتمادبه‌نفسی که او در ارائه سبک‌های غیرعادی پوشش از خود نشان می‌دهد، همیشه نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. چند سالی است که دیگر، شاهد تیپ‌های نامتعارف و عجیبی از او نیستیم اما همچنان، خاطراتی که از او در ذهن دنیای مدوفشن باقی مانده، فراموش‌نشدنی است. در این مقاله، به‌سراغ مدل موهایی از لیدی گاگا رفته‌ایم که عجیب بوده‌اند و فراموش‌نشدنی. این آرتیست غربی که در طول سال‌های گذشته توانسته به اعتباری خدشه‌ناپذیر و ایفای نقش‌های مهم سینمایی برسد، از چهره‌های پرهیاهویی است که حضورشان روی هر فرش قرمز، با انبوهی از خبر و ماجرا همراه می‌شود. با ما باشید تا استایل لیدی گاگا و موهای عجیبش در سال‌های مختلف را بررسی کنیم.

مدل موهای لیدی گاگا

شکوه هالیوودی

مدل موهای لیدی گاگا

هالیوود دنیای پررنگ و حاشیه‌ای است. زرق و برقی که نشان می‌دهد و ابعاد و مقیاسش آن‌قدر زیاد است که برای درخشیدن در آن باید حتما با ایدئال‌هایش همسو شوید. در تصویر بالا، لیدی گاگا را با سبک‌وسیاقی هالیوودی مشاهده می‌کنید؛ همان‌قدر جنجالی و خیره‌کننده. آرایش و رنگ موهای لیدی در تصویر بالا، نسبت به سایر مواقع طبیعی‌تر است اما نوعی شکوه و درخشندگی در آن به‌رخ کشیده می‌شود. رنگ نقره‌ای همیشه می‌تواند همان انتخاب ساده‌ای باشد که به‌رغم تلاش‌نکردن برای جلب‌توجه، همه نگاه‌ها را به‌سمت و سوی خود خیره می‌کند. استایل نقره‌ای گاگا در تصویر بالا در کنار موهای بلوند مایل به یخی‌اش، ترکیب زیبا و خاصی به‌وجود آورده است. شما هم از این استایل مو خوشتان می‌آید؟

شکستن چارچوب‌ها

مدل موهای لیدی گاگا

گاگا از آن هنرمندانی است که خود را در حصار چارچوب‌ها اسیر نمی‌کند. او حتی از مرزهایی که خودش پیش‌تر تعریف می‌کند هم رد می‌شود و با اصل تنوع، مداوما خاطره‌های تازه‌تری از خود برای مخاطبان به‌جای می‌گذارد. برای مثال، در تصویر بالا شاهد حضور متفاوت او در زمانی هستیم که به یک‌باره با موهایی کوتاه دیده شد. او که همیشه یا استایل مویی عجیب و پرزرق‌وبرق حاضر می‌شد، بدون پوستیژ و با موهایی ساده و پسرانه مقابل دوربین‌ها آمد و با همان اعتمادبه‌نفس همیشگی، جذابیت خود را به رخ همگان کشید. گاگا ظاهر بسیار زیبایی ندارد و اندامش هم فوق‌العاده نیست اما با بهره‌مندی از ویژگی‌های مطلوبی که دارد، همیشه می‌تواند خیره‌کننده و خاص به‌نظر برسد.

زرد و پرزرق‌وبرق

مدل موهای لیدی گاگا

بدیهی است که برای ارائه استایل‌های موی بسیار متفاوت، افراد متنوع محدودیت‌های فراوان دارند. از حجم موی زیادی که برای شوآف‌کردن با مدل‌های مختلف نیاز است که بگذریم، بحث سلامت تارهای مو هم به‌میان است. در واقع، بیشتر افراد هم در زمینه حجم مو با مشکلاتی مواجه‌اند و هم ساختار طبیعی موها اجازه نمی‌دهد که مدام آنها را رنگ کنند و با مواد شیمیایی آسیب‌رسان هم‌نشین کنند. لیدی گاگا در سال‌های اوج جوانی از مدل‌های بسیار رنگی و عجیبی برای استایلینگ موهایش استفاده می‌کرد. به‌نظر می‌رسد که عمده آن مدل‌ها با کمک‌گرفتن از پوستیژها یا همان کلاه‌گیس‌ها اجرا می‌شدند. در تصویر بالا هم لیدی گاگا را با موهایی به‌شدت زرد مشاهده می‌کنید که دو رنگ‌اند و با استایل پوششی‌اش در هماهنگی قرار گرفته‌اند.

خاص و چشم‌گیر

مدل موهای لیدی گاگا

اگر از طرفداران لیدی گاگا باشید، حتما از جسارتش در استایلینگ مو و لباس خوشتان می‌آید. شاید هم در دسته منتقدان او قرار دارید. در این صورت، احتمالا تیپ پوششی و آرایشی‌اش را نزدیک به جنون می‌بینید. واقعیت این است که گاهی، استایل مو و لباس این هنرمند کاملا خلاقانه است اما در بسیاری از موارد هم اغراق در آن باعث می‌شود که نوعی دافعه به‌وجود بیاورد. در هر حال، برخی از سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور از اینکه با تیپ خود دست‌نیافتنی به‌نظر برسند، به‌سراغ انتخاب‌های نامتعارف می‌روند. این روزها، گاگا آرام‌تر از گذشته شده است و شاید مینیمالیسم پرطرفدار در دنیا روی او هم اثر گذاشته است.

با تِم قصه‌های پریان

مدل موهای لیدی گاگا

لیدی گاگا در قالب استایل‌های متنوعی دیده شده است. او هیچ‌گاه خود را محدود نمی‌کند و این انتخاب‌های آزادانه‌‌اش شیرین و دوست‌داشتنی است. برای مثال، همان‌قدر که احتمال دارد، او را در هیبت راک‌استاری با تِم‌های تیره و وحشتناک ببینیم، امکان دیدنش در استایلی عروسکی و کودکانه هم وجود دارد. در تصویر بالا، لیدی گاگا با استایلی به‌ سبک‌وسیاق شخصیت‌های قصه‌های پریان دیده می‌شود. رنگ موهایش هم مانند بسیاری از دفعات روشن و یخی است. به‌نظر می‌رسد که در اینجا هم پوستیژها به کمک تکمیل استایل این هنرمند آمده‌اند و خبری از موهای واقعی خودش نیست.

تفاوت به هر قیمتی

مدل موهای لیدی گاگا

اگر به مدل‌های موی مختلف لیدی گاگا نگاه کنید، متوجه خواهید شد که او فقط به‌دنبال زیباشدن نیست. در واقع، گاهی مرزهای زیبایی‌شناسی را هم به‌طور عجیبی رد می‌کند. او بیشتر مایل است که متفاوت باشد و این موضوع را حتی به‌قیمت مخدوش‌شدن قیافه و ظاهرش به‌جان می‌خرد. در تصویر بالا، او را با چتری‌هایی پر و شنیون بسته‌ و حجیمی می‌بینید که غیرطبیعی است. چنین سبکی از چتری، معمولا به چهره افراد بسیار محدودی می‌نشیند. لیدی گاگا هم در اجرای آن موفق نبوده و زیبا نشده است اما ظاهرا به خواسته همیشگی‌اش یعنی متمایزبودن دست پیدا کرده است.

الهام از مرلین مونرو

مدل موهای لیدی گاگا

در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۶، لیدی گاگا درخشش زیادی داشت. او که به‌نسبت سال‌های گذشته با استایلی معمولی‌تر ظاهر شده بود، سبک و سیاق مرلین مونرو را نشان می‌داد. وجاهت و زیبایی هالیوود کلاسیک در پوشش و موهای لیدی گاگا در آن مراسم، تحسین بسیاری از افراد و کارشناسان را برانگیخته بود. نگاه به بخش رویش مو در پیشانی لیدی گاگا نشان می‌دهد که احتمالا، این بار هم از کلاه‌گیس استفاده کرده بود. تضاد میان رنگ زرد موها و لباس مشکی هم دل‌نشین بود و باعث می‌شد که استایل چشم‌گیر و هارمونیک به‌نظر برسد.

در آخر

لیدی گاگا مدل‌های مو و لباس جنجالی زیادی داشته است. گاهی مخاطبان را با خود همراه کرده و گاهی هم مانند زمانی که لباسی از گوشت به تن داشت، نفرت‌انگیز شده است. در هر حال، او از شخصیت‌هایی است که با خرج جسارت، هنر و البته در سایه تبلیغات گسترده به فردی فراموش‌نشدنی بدل شده است. نظرتان درباره پوشش او چیست؟ کدام‌یک از مدل موهای او را می‌پسندید و به‌رغم متفاوت‌بودن، ستایش می‌کنید؟ اگر قرار بود که استایل مویی برای لیدی گاگا طراحی کنید، چه پیشنهادی برای او داشتید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :