جذاب‌ترین پسرهای کره‌ای که 20 ساله به نظر می‌رسند اما نزدیک به 40 سال دارند؛ چطور اینقدر جوان مانده‌اند؟!

گذشته از استعداد و مهارت بازیگران کره‌ای، چهره‌ی بی‌نقص این هنرمندان است که تماشای سریال‌های کیدراما را برای بینندگان جذاب‌تر می‌کند. جذابیت این ستارگان با بالا رفتن سنشان نه تنها از بین نرفته، بلکه هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. نام برخی از آن‌ها با وجود ورود به دوره‌ی میانسالی و در آستانه‌ی چهل سالگی همچنان در لیست خوش‌قیافه‌ترین بازیگران دنیا قرار دارد. در ادامه می‌توانید لیستی از جذاب‌ترین بازیگران مرد کره‌ای که در دهه‌ی سی سالگی خود هستند را مشاهده کنید.

ad banner

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

لی مین هو

این بازیگر با سابقه که بعد از سریال «پسران فراتر از گل» مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و شهرت زیادی پیدا کرد، جزو شناخته‌شده‌ترین چهره‌های آسیایی در دنیاست. مین هو با چهره‌ای ایده‌آل و قد ۱۸۷ جزو جذاب‌ترین بازیگران مرد کره‌ای است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. این مدل و بازیگر خوش‌قیافه متولد ۱۹۸۶ است و این یعنی در حال حاضر در ۳۶ سالگی به سر می‌برد اما به نظر می‌رسد لی مین هو قصد پیر شدن ندارد و همچنان در ۳۶ سالگی و آستانه ی ۴۰ سالگی بسیار جذاب و سرزنده به نظر می‌رسد. از آخرین کیدراماها با بازی او می توان به «سلطنت ابدی» اشاره کرد که بسیار موفق بود.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

سونگ جونگ کی

سونگ جون کی همان فرمانده‌ی خوش‌قیافه و سخت‌گیر سریال «نسل خورشید» است که با وجود گذشت سال‌ها پس از پخش، این سریال همچنان جزو پربیننده‌ترین کیدراماها در دنیاست.

این بازیگر خوش‌چهره متولد ۱۹۸۵ است و امروز ۳۸ سال دارد. اگرچه سونگ جونگ کی به سن کره‌ای ۳۷ ساله است اما در حقیقت فاصله‌ای با چهل سالگی ندارد و با این وجود بسیار خوش‌قیافه و جوان به نظر می‌رسد. او با بازی در سریال «وینچنزو» بازگشتی طوفانی به دنیای کیدراما داشت و امیدواریم که هر چه زودتر سریال‌های بیشتری را با بازی او ببینیم.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

لی جونگ سوک

لی جونگ سوک نیز یکی از چهره‌های بین‌المللی در بین سلبریتی‌های کره‌ای است. او با بازی در سریال‌هایی مانند «پینوکیو»، «دبلیو، دو جهان» و «دکتر غریبه» محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد و طرفداران بی‌شماری در بین دنبال کنندگان کیدراما دارد. او با بازی در سریال جنایی «دهان بزرگ» مهارت خود را به چالش کشید و به تماشاچیان اثبات کرد که بازیگری‌اش نیز مانند چهره‌اش بی نقص است. لی جونگ سوک متولد سال ۱۹۸۹ است و به تازگی وارد ۳۴ سالگی شده است. این بازیگر حرفه‌ای هر روز موفقیت‌های بیشتری کسب می‌کند و ارزش تجاری او حدود پنجاه میلیون دلار آمریکایی تخمین زده شده است.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

پارک سو جون

پارک سو جون بازیگر نقش‌های خاطره بر‌انگیزی مانند رئیس لی در سریال جذاب «منشی کیم چشه؟» و نقش پارک سی رویی در سریال «کلاس ایته وون» است. این بازیگر دوست داشتنی متولد ۱۹۸۸ میلادی است و در نیمه‌ی دهه‌ی چهارم از زندگی خود، در اوج جذابیت و شادابی به سر می‌برد. او بی‌شک یکی از محبوب‌ترین نام‌های این لیست است که با افزایش سنش محبوبیت و جذابیت روزافزونی کسب می‌کند.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

کیم سو هیون

امکان ندارد که به سریال‌های کره‌ای علاقه داشته باشید و کیم سو هیون را نشناسید. کیم سو هیون یکی از حرفه‌ای‌ترین و گران‌قیمت‌ترین بازیگران مرد کیدراماست که ممکن است با سریال هایی مانند «ماه در آغوش خورشید» و «تو از ستاره‌ها اومدی» او را به یاد بیاورید.

کیم سو هیون نیز مانند پارک سو جون متولد سال ۱۹۸۸ میلادی است و امروز ۳۵ ساله است. این بازیگر مشهور با وجود سن کمش به عنوان ثروتمندترین بازگیر مرد در کره‌ی جنوبی شناخته می‌شود و با توجه به کارنامه کیدراماهای موفقی که دارد، جزو گران‌قیمت‌ترین بازیگران کره‌ای است.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

جی چانگ ووک

جی چانگ ووک یکی دیگر از بازیگران مرد کره است که شهرتی بین‌المللی دارد. او نه تنها به دلیل مهارتش در بازیگری شناخته شده‌است، بلکه چهره‌ی دوست داشتنی و شخصیت جنتلمن او در بین طرفدارانش معروف است. این اوپای محبوب و بی‌حاشیه متولد ۱۹۸۷ است و به تازگی تولد ۳۶ سالگی خود را جشن گرفته است. از موفق‌ترین کیدراماها با بازی جی چانگ ووک می‌توان به سریال‌های «هیلر»، «k2» و «شریک مشکوک» اشاره کرد.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

لی سونگ گی

شیطان شرور و جذاب سریال «ادیسه‌ی کره‌ای» نیز اکنون ۳۶ ساله است. لی سونگ گی با بازی در سریال‌هایی مانند «کتاب خانوادگی گو» و «ولگرد» شناخته شد و محبوبیت زیادی پیدا کرد، اما موفق‌ترین کیدراما با بازی سونگ گی سریال «موش» است که او را به شهرتی جهانی رساند. این بازیگر حرفه‌ای و با استعداد در سال ۱۹۸۷ متولد شده و به سن کره‌ای اکنون ۳۵ ساله است.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

کیم ووبین

این ستاره‌ی قدیمی دنیای کیدراما که با سریال «وارثان» مورد توجه تماشاچیان قرار گرفت، به عنوان یکی از بهترین بازیگران مرد کره‌ای شناخته می‌شود. کیم ووبین نه تنها در بازیگری با استعداد است بلکه با چهره‌ای جذاب و قد ۱۸۸ تطابق بسیار بالایی با استانداردهای زیبایی در کره‌ی جنوبی دارد. این مدل و بازیگر متولد ۱۹۸۹میلادی است و هم اکنون ۳۴ سال دارد. کیم ووبین بعد از یک استراحت طولانی برای درمان سرطان به عرصه‌ی بازیگری بازگشته و پرانرژی تر از همیشه فعالیت خود را از سر گرفته است. از دیگر سریال‌های موفق او می‌توان به «عشق بی پروا» اشاره کرد.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

پارک هیونگ شیک

پارک هیونگ شیک، بازیگر نقش آن مین هیوک در سریال «دختر قوی، دو بونگ سون» است. این بازیگر خوش‌قیافه جوان‌ترین نام در این لیست است که در سال ۱۹۹۱ متولد شده و به تازگی ۳۱ سالگی خود را جشن گرفته است. این چهره‌ی محبوب علاوه بر مهارتش در بازیگری و چهره‌ی جذابی که دارد، یکی از ستودنی‌ترین بازیگران مرد در دنیای کیدراماست و شخصیتی بسیار دوست داشتنی دارد. هیونگ شیک بعد از بازی در سریال «خوشبختی» (Happiness)، به شهرتی دوچندان دست یافت و به نظر می‌رسد که قرار است دهه‌ی ۳۰ سالگی را درخشان‌تر از قبل پشت سر بگذارد.

بازیگران کره‌ای در دهه چهارم زندگی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه طلا
نویسنده: حنانه طلا


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :