تحریریه چی بپوشم در
4,725

جذاب‌ترین مرد ترکیه 50 ساله شد و هنوز هم دختر خانم‌ها برایش غش و ضعف می‌کنند!

جذاب‌ترین مرد ترکیه 50 ساله شد و هنوز هم دختر خانم‌ها برایش غش و ضعف می‌کنند!

کنان ایمیرزالی اوغلو، بازیگر مشهور ترکی است که با ایفای نقش در سریال «ایزل» به شهرت جهانی رسید. جذابیت او از همان زمان زبانزد بود و بارها به عنوان خوشتیپ‌ترین و جذاب‌ترین بازیگر ترکیه شناخته شده‌است. این بازیگر مشهور و جذاب در سال 2016 با سینم کوبال، دیگر بازیگر مشهور ترک ازدواج کرد و این زوج تبدیل به یکی از محبوب‌ترین زوج‌های ترکیه شدند.

single_content ad banner

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلوکنان ایمیرزالی اوغلوی مشهور امروز 50 ساله شده و به همین بهانه هم نگاهی خواهیم داشت به سبک پوشش این بازیگر محبوب در سال‌های اخیر و بعد از محبوبیتش. با چی بپوشم همراه باشید:

درباره کنان ایمیرزالی اوغلو

کنعان ایمیرزالی‌اوغلو، (به ترکی استانبولی: Kenan İmirzalıoğlu‎) زاده‌ی ۱۸ ژوئن ۱۹۷۴، بازیگر، مدل سابق و مجری تلویزیونی اهل ترکیه است. ایمیرزالی‌اوغلو در سال ۱۹۹۷ در بین ۴۰۰۰ نفر شرکت‌کننده مسابقه بهترین مدل ترکیه به مرحله انتخاب ۲۰ نفر برتر صعود کرده و سپس به عنوان نفر اول این مسابقه انتخاب می‌شود. بعد از آن به عنوان نماینده کشور ترکیه در مسابقه بهترین مدل مرد جهان شرکت و با کسب مقام نخست، عنوان بهترین مدل مرد جهان را به خود و برای اولین بار به کشور ترکیه اختصاص داد. شهرت او و بازیگر شدنش هم بعد از انتخاب او به عنوان بهترین مدل، پیش آمد.

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

علاقه به رنگ‌های خنثی

حال که به سراغ بررسی استایل این ستاره محبوب رفته‌ایم، پیش از هرچیزی باید بگوییم که کنان علاقه ویژه‌ای به لباس‌هایی با رنگ‌های خنثی دارد. مشکی، سفید و رنگ‌های کرم و خاکی رنگ‌هایی هستند که او در هر شرایطی به سراغ آن‌ها می‌رود. کمتر پیش می‌آید که ایمیرزالی اوغلو با لباس‌های رنگی برود. شاید برایتان جالب باشد که کت دامادی کنان، سفید رنگ بود و با شلوار مشکی ست شده بود. این در حالیست که معمولا اکثر آقادامادها به سراغ کت و شلوار مشکی یکدست می‌روند.

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

استایل‌های مونوکروم محبوب او هستند

آقای کنان ایمیرزالی اوغلو نه‌تنها به لباس‌های رنگ خنثی علاقه دارد، بلکه معمولا این رنگ‌های خنثی را تک‌رنگ و مونوکروم ست می‌کند. مثلا سر تا پا سفید یا مشکی می‌پوشد. یکدست، ساده و البته بسیار شیک. شکل اندام و قد بلند او باعث می‌شوند که مدل شلوارهای مختلف به زیبایی روی استایل او بنشینند و او را جذاب‌تر کنند.

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

چه با سبیل، چه با ریش جذاب است!

کنان ایمیرزالی اوغلو در سریال «کارادایی» هم حضور داشت و محبوبیت زیادی هم از طریق همین سریال به دست آورد. او در این سریال سبیل داشت و خیلی‌ها معتقد بودند که او اتفاقا با این مدل سبیل جذاب‌تر هم شده. خود کنان معمولا یا هیچ ریشی روی صورتش ندارد، یا ته‌ریش دارد که در هر دو حالت مرتب و جذاب است. طرفداران او بر این باورند که کنان با هر مدل ریش و سبیلی جذابیت دارد.

تولد کنان ایمیرزالی‌اوغلو

نظر شما درباره استایل این بازیگر 50 ساله چیست؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :