chadmin در
1,917

کیت وینسلت؛ زن زیبایی که پیچیده بازی می‌کند اما ساده لباس می‌پوشد! الهه بانوی شیکپوشی

کیت وینسلت؛ زن زیبایی که پیچیده بازی می‌کند اما ساده لباس می‌پوشد! الهه بانوی شیکپوشی

بیشتر مردم، کیت وینسلت را از نقش ماندگارش در فیلم تایتانیک می‌شناسند. او بازیگر محبوب و توانمندی است و در نقش‌های متعدد بسیار خوش درخشیده است. در این مطلب می‌خواهیم به بررسی استایل کیت وینسلت بپردازیم.

single_content ad banner

استایل کیت وینسلت

مختصری از زندگی‌نامه کیت وینسلت

استایل کیت وینسلت

کیت الیزابت وینسلت در ۵ اکتبر سال ۱۹۷۵ در شهر ردینگ برکشایر انگلستان در یک خانواده هنرمند به دنیا آمد. با اینکه او یک انگلیسی‌تبار است، از سمت پدرش تبار ایرلندی و از سمت مادرش تبار سوئدی دارد. همچنین او دو خواهر به نام‌های آنا و بث و یک برادر به نام جاش دارد. مادرش سالی آن، در زمان تولد کیت یک پیشخدمت و پرستار بود و پدرش راجر جان وینسلت با اینکه یک بازیگر بود، برای تأمین مخارج خانواده در مشاغل سخت نیز فعالیت می‌کرد. شغل بازیگری در واقع شغل آبا و اجدادی خانواده کیت است؛ چرا که پدر بزرگ و مادربزرگ او نیز بازیگر بودند و یک شرکت تئاتر به نام ریدینگ رپراتوری را اداره می‌کردند.

استایل کیت وینسلت

کیت در طول زندگی‌اش سه‌ بار ازدواج کرده است. ازدواج اول او در سال ۱۹۹۸ با جیمز تریپلتون دستیار کارگردان یکی از فیلم‌هایش بود و سه سال بعد به جدایی ختم شد. کیت از همسر اولش یک دختر به نام میا دارد که  متولد سال ۲۰۰۰ است.

استایل کیت وینسلت

ازدواج دوم او در سال ۲۰۰۳ با سم مندس کارگردان بود که تا سال ۲۰۱۱ ادامه داشت. او دو فرزند نیز از ازدواج دومش دارد.

استایل کیت وینسلت

و در نهایت آخرین ازدواج کیت در سال ۲۰۱۲ با ادوارد اسمیت است که تاکنون ادامه دارد.

کودکی و اولین تجربه بازیگری در پنج سالگی

خانواده کیت از نظر مالی بسیار ضعیف بودند. به‌اندازه‌ای که مجبور بودند با حمایت صندوق خیریه بازیگران غذای رایگان دریافت کنند. با اینکه پدر و مادرش سخت کار می‌کردند، حقوق آنها برای مخارج زندگی‌شان کافی نبود. از‌ این رو زندگی سختی داشتند؛ بااین‌حال، تمام تلاششان را می‌کردند که فرزندانشان کمتر به مشکلات مالی‌شان پی ببرند.

زندگی در یک خانواده هنرمند باعث شده بود که کیت نیز به این حرفه علاقه‌مند شود. او در ابتدا برای گذراندن تحصیلات ابتدایی خود در مدرسه کلیسای سنت‌مری ثبت‌نام کرد. آن زمان خواهرانش در نمایش‌های آماتوری که در مدرسه‌شان اجرا می‌شد و همچنین در نمایش‌های که به وسیله گروه‌های تئاتر محلی اجرا می‌شد، بازی می‌کردند. کیت تنها پنج سال داشت که در یکی از همان تئاتر‌ها به نام عیسی مسیح بازی کرد. با اینکه او یک کودک بود و در بازیگری تجربه‌ای نداشت اما با استعداد فوق‌العاده‌اش تا چند سال آینده نیز در تمام نمایش‌های محلی حضور داشت. استعداد او در بازیگری باعث شد که در یازده سالگی بتواند در مدرسه تئاتر Red Roofs ثبت‌نام کند. این مدرسه دانش‌آموزان را بعد از تست ثبت‌نام می‌کرد و همزمان به‌عنوان یک آژانس بازیگری نیز عمل می‌کرد. برای مثال دانش‌آموزان را برای تست بازیگری پروژه‌های بزرگ‌تر به لندن می‌فرستاد.

بازی در تئاترهای معروف در نوجوانی

استایل کیت وینسلت

کیت وینسلت در اوایل دهه نود میلادی اضافه وزن داشت. همزمان با مدرسه، کیت به‌عنوان بازیگر در کمپانی تئاتر استار‌میکر نیز کار می‌کرد و در طول فعالیت خود در بیش از بیست اثر صحنه‌ای بازی داشت. اما به دلیل داشتن اضافه وزن، چندان برای نقش‌های اصلی انتخاب نمی‌شد اما با این وجود، نقش‌های کلیدی نمایش‌های مهم را بازی می‌کرد.

آغاز فعالیت حرفه‌ای از سال ۱۹۹۶

استایل کیت وینسلت

پیتر جکسون برای انتخاب نقش مهم فیلم خود به نام موجودات آسمانی از ۱۷۵ دختر نوجوان تست بازیگری گرفت که کیت نیز جز آنها بود. از آنجایی که او در جلسه تست توانست کارگردان تحت تاثیر هنر خود قرار بدهد برای بازی در این نقش انتخاب شد. پیش از آن کیت برای حضور در یکی از فیلم‌هایش وزن خود را کم کرده بود و دیگر اضافه وزنی مانع حضور او در نقش‌های اصلی نمی‌شد. اما آغاز فعالیت مهم او در سینما بازی در فیلم مهم تایتانیک در سال ۱۹۹۶ بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

کیت وینسلت در دهه‌های اخیر

استایل کیت وینسلت

اکران فیلم تایتانیک پل ورود کیت وینسلت به دنیای شهرت جهانی بود. او هنوز هم با نقش ماندگار رز در ذهن مخاطب تداعی می‌شود. تاکنون نیز در سطح یک بازیگر مطرح و حرفه‌ای به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

جوایز و افتخارات

استایل کیت وینسلت

او در طول فعالیت هنری‌اش ۵۰ بار در جشنواره‌‌های مختلف کاندیدا شده و  ۱۹ جایزه برنده شده است. یک جایزه اسکار، پنج جایزه گلدن گلوب، یک جایزه گرمی و سه جایزه بفتا از جوایز مهم او هستند.

بررسی استایل کیت وینسلت

استایل کیت وینسلت هم مانند بسیاری از سلبریتی‌های هم دوره‌ای‌اش از زمان آغاز فعالیتش تاکنون تغییر کرده است. این تغییرات هم شامل به روز شدن قوانین مد و هم تغییر در انتخاب‌های شخصی خود اوست. آیتم‌های مهم استایل او را در ادامه باهم بررسی می‌کنیم.

بررسی آیتم‌های مهم استایل کیت وینسلت

سادگی، اولویت اول

استایل کیت وینسلت

کیت از طرفداران همیشگی سادگی در ساخت استایل است. او مدل تمامی لباس‌هایش را ساده انتخاب می‌کند. به زرق و برق علاقه‌ای ندارد و این آیتم در تمامی انتخاب‌هایش مشهود است.

استایل‌های رنگی در دهه‌های ۱۹۹۰ و ۲۰۰۰

استایل کیت وینسلت

یکی از آیتم‌هایی که با گذر زمان در استایل کیت وینسلت تغییر داشته، استایل‌های رنگی او  است. او با رنگ‌هایی مانند صورتی، نارنجی، بنفش، قرمز در مراسم‌های مختلف دیده می‌شد اما سالیان سال است که دیگر از چنین رنگ‌هایی استفاده نمی‌کند.

موهای بلوند

استایل کیت وینسلت

به استثنای دوران بعد از اکران تایتانیک که رنگ مو‌هایش قهوه‌ای بود، ما از اوایل دهه ۲۰۰۰ تا کنون، کیت وینسلت را با مو‌های بلوند می‌بینیم. او به این رنگ مو علاقه زیادی دارد.

گوشواره‌های استیتمنت

استایل کیت وینسلت

کیت همیشه از گوشواره  استفاده می‌کند. او انواع مختلف گوشواره‌ها را می‌پوشد، اما گوشواره‌های آویز بلند را بیشتر می‌پسندد. چه در مراسم‌های رسمی چه استایل خیابانی، همیشه گوشواره به گوش‌هایش دارد.

آرایش با رنگ‌های نود

استایل کیت وینسلت

با اینکه در سال‌های آغازین شهرتش بیشتر آرایش غلیظ روی صورتش انجام می‌شد، مدت زیادی است که برای آرایش صورتش رنگ‌های نود را ترجیح می‌دهد.

پیراهن‌های مشکی

استایل کیت وینسلت

کیت واقعا عاشق رنگ مشکی است. او در انواع مختلف لباس‌های مشکی دیده می‌شود و می‌توان گفت از سال‌ها قبل رنگ مشکی اولویت‌ مهم او در ساخت استایل است.

کفش‌های پاشنه متوسط

استایل کیت وینسلت

یکی دیگر از آیتم‌های مورد علاقه کیت، انواع مختلف کفش‌های پاشنه متوسط است و در فصول مختلف این آیتم را در استایلش پیاده می‌کند.

تأکید به المان‌های استایل زنانه

استایل کیت وینسلت

او همیشه جنسیت خود را در انتخاب لباس‌هایش مد نظر قرار می‌دهد. برای مثال حتی اگر استایل خنثی جنسیت هم بسازد، کفش‌هایش پاشنه بلند خواهند بود تا استایلش کمی زنانگی را نشان دهند.

استایل بدون جنسیت

استایل کیت وینسلت

کیت به پوشیدن کت‌و‌شلوار علاقه زیادی دارد و در موقعبت‌های مختلف از جمله اکران فیلم‌هایش یا مراسم‌های خصوصی کت‌و‌شلوار می‌پوشد که یک استایل بدون جنسیت است.

استایل سیاه‌ و سفید

استایل کیت وینسلت

با در نظر داشتن اینکه کیت در اکثر مواقع رنگ‌ مشکی در حالت مونوکروم ترجیح می‌دهد اما ترکیب  مشکی و سفید را نیز دوست دارد. احتمال دارد این ترکیب رنگ در پیراهن او، در کت‌و‌شلوار او یا اضافه کردن یک اکسسوری ساده باشد.

استفاده مکرر از رنگ‌های خنثی

استایل کیت وینسلت

زمانی که استایل‌های خیابانی کیت وینسلت را مرور می‌کنیم متوجه می‌شویم که او بیشتر با رنگ‌های خنثا دیده ‌می‌شود.

بررسی استایل کیت وینسلت در مراسم‌های مهم

لباس مراسم اسکار سال ۲۰۰۲

استایل کیت وینسلت

استایل مونوکروم کیت وینسلت در این مراسم بسیار مورد توجه قرار گرفت. او یک پیراهن دکتله که به وسیله Ben De Lisi طراحی شده بود را با یک کیف دستی به همان رنگ ست کرد. کیت همچنین در این مراسم نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم Iris بود.

لباس مراسم اکران فیلم Finding Never lands در سال ۲۰۰۴

استایل کیت وینسلت

کیت طراحی دیگری از Ben De Lisi را که یک پیراهن فیروزه‌ای بود در اولین مراسم اکران این فیلم پوشید.

لباس مراسم Santa Barbara Film Festival در سال ۲۰۰۵

استایل کیت وینسلت

استایل مونوکروم سفید و بدون جنسیت کیت در این مراسم بسیار زیبا بود.

لباس مراسم اسکار در سال ۲۰۰۷

استایل کیت وینسلت

کیت برای مراسم اسکار آن سال که برای پنجمین بار نامزد جایزه بود، با استایل مونوکروم حاضر شد. این لباس او طراحی برند والنتینو بود.

لباس مراسم اسکار در سال ۲۰۰۹

استایل کیت وینسلت

در این مراسم کیت یک پیراهن از برند ایو سن لوران و جواهرات برند شوپارد را پوشیده بود. لازم به ذکر است که در این مراسم او برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم The Reader شد.

لباس مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۰۹

استایل کیت وینسلت

لباس مراسم مذکور نیز طراحی برند ایو سن لوران و جواهرت هم از برند شوپارد بودند. او در این مراسم برنده جایزه گلدن گلوب شد.

لباس مراسم اکران فیلم Away We Go در سال ۲۰۰۹

استایل کیت وینسلت

پیراهن زیبای کیت وینسلت در این مراسم از طراحی‌های معروف برند استلا مک کارتنی بود.

لباس مراسم اکران فیلم Mildred Pierce در سال ۲۰۱۱

استایل کیت وینسلت

کیت با حضور در اولین نمایش این فیلم یک لباس دیگر از کالکشن پاییز/زمستان آن سال برند استلا مک کارتنی پوشید.

استایل او هنگام دریافت نشان CBE در سال ۲۰۱۲

استایل کیت وینسلت

در تاریخ دوازدهم نوامبر سال ۲۰۱۲، کیت برای دریافت نشان CBE خود از ملکه الیزابت دوم به کاخ باکینگهام دعوت شد. او در چنین روز مهمی یک دست کت‌و‌دامن سلطنتی با کفش‌های پاشنه متوسط پوشید که به وسیله الکساندر مک کوئین طراحی شده بود. این لباس یکی از نمادین‌ترین لباس‌های کیت وینسلت است.

پی‌نوشت: نشان‌های والامقامی امپراتوری بریتانیا شامل پنج درجه نظامی و شهروندی است که به دلایل مختلف به اشخاص شایسته اهدا می‌شود. کیت وینسلت به پاس تمام خدمات هنری خود درجه سوم این نشان یعنی فرمانده والا مقامی امپراتوری بریتانیا را از ملکه الیزابت دوم دریافت کرد.

لباس مراسم اکران فیلم Divergent در سال ۲۰۱۴

استایل کیت وینسلت

کیت وینسلت برای اولین اکران فیلم در لندن، یک پیراهن مجلسی ساده به تن داشت و به وسیله جنی پکهام طراحی شده بود.

لباس مراسم اسکار در سال ۲۰۱۶

استایل کیت وینسلت

لباس او در این مراسم یک پیراهن دکلته دنباله‌دار از جنس لمه ابریشمی بوده و طراح آن رالف لورن است.

استایل هفته مد پاریس در سال ۲۰۱۷

استایل کیت وینسلت

کیت برای نماش کالکشن پاییز – زمستان، با لباس زیبایی از جورجیو آرمانی و کفش‌های پاشنه متوسط موردعلاقه‌‌اش در هفته مد پاریس حاضر شد.

استایل مراسم Longines Masters of New York در سال ۲۰۱۸

استایل کیت وینسلت

لباس مراسم اکران قسمت دوم فیلم آواتار در سال ۲۰۲۲

استایل کیت وینسلت

استایل مراسم جوایز بفتا در ماه می ۲۰۲۲

استایل کیت وینسلت

سخن پایانی

در این مطلب تمام ابعاد استایل کیت وینسلت و لباس‌های مهم او را بررسی کردیم. اگر شما هم بخواهید استایل خود را مانند کیت وینسلت بسازید، بیشتر کدام آیتم‌ها را در نظر می‌گیرید؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: منومد

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

داود در تاریخ 05 سپتامبر 2023

انصافاً کیت وینسلت حورالعینه😍😍
یه زمانی زیبایی مسحورکننده ایی داشته
من که واقعاً دوسش دارم😘💛🌹🔥

محمد در تاریخ 06 سپتامبر 2023

بهترین هابرای بهترین ها.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🎁🎁🎁

ستاره در تاریخ 11 سپتامبر 2023

وقتی عکس ها رو دیدم با خودم گفتم گذر زمان حتی زیبا ترین چهره ها رو هم تغییر می دهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :