رقیه باقری در
1,938

زیباترین لباس‌های کایا گربر؛ دختری که زیبایی‌اش را تماما از مادرش به ارث برده!

زیباترین لباس‌های کایا گربر؛ دختری که زیبایی‌اش را تماما از مادرش به ارث برده!

کایا جردن گربر مدل و بازیگر 21 ساله آمریکایی دختر سوپر مدل سابق سیندی کرافورد و همسرش رندی گربر است. گربر پس از شرکت در کمپین‌های تبلیغاتی برندهای مطرح در حوزه مد و فشن مورد توجه قرار گرفت. کایا در اولین حضورش در هفته مد سال 2017، برنده عنوان بهترین مدل سال بریتانیا شد. سیندی کرافورد و دخترش در برنامه تبلیغاتی ساعت برند امگا با هم شرکت کردند. گربر اولین مدلی است که در دهه 2000 متولد شده و توانست چهار کاور بزرگ از مجله ووگ را از آن خود سازد. گربر فعالیت مادلینگ خود را از 10 سالگی با خط طراحی و تولید ورساچه برای کودکان آغاز کرد. پس از آن در 16 سالگی در سال 2017 اولین کَت واک خود را برای مجموعه کالوین کلین راف سایمونز انجام داد و سپس برای خانه های مد مانند مارک جاکوبز، باربری، الکساندر وانگ، کوچ، پرادا، شنل، فندی، میو میو، مکس مارا، ژیوانشی قدم روی فرش قرمز نهاد. از آن زمان تاکنون نام کایا گربر به یکی از نام‌های بزرگ در دنیای مد تبدیل شده است. البته از دیگر جنبه‌های شهرت او سلیقه بی نظیر او در هماهنگی عناصر استایل‌های روزمره‌اش است. در مجله elle به او لقب بچه سوپر مدل را اختصاص داده‌اند. حال در این مطلب قصد داریم به شیک‌ترین و جذاب‌ترین استایل‌های خیره کننده این فرزند صنعت مد بپردازیم.

استایل کایا گربر

مراسم دومین سالگرد موزه گالا در لس آنجلس، اکتبر 2022

استایل کایا گربر

سوپر مدل جوان، کایا گربر به قدری بزرگ شده است که تصویر سیندی کرافورد، مادرش را در اوج جوانی زنده کند. او در این مراسم با لباسی از برند فرانسوی علایا  (Alaïa) حضور پیدا کرد. این استایل شامل یک بادی حریر یقه اسکی جذب و یک دامن بود که با بندی از جلو به سبک اسپنیش جمع شده است. سادگی مدل موها و آرایش کلاسیک از آیتم‌های امضای استایل کایا گربر است.

Alaïa نام یک طراح و خیاط تونسی مقیم فرانسه بود که دستیار طراحان مشهوری همچون کریستین دیور بوده و در حال حاضر مزون او همچنان فعایت خود را ادامه می‌دهد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنر لس آنجلس، ژانویه 2022

استایل کایا گربر

گربر در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنر لس آنجلس 2022 پیراهن زیبایی از برند فرانسوی سلین پوشید. این لباس طراحی هِدی اسلیمن با الهام از استایل‌های ماندگار هالیوود دوخته شده است و با کفش بندی پاشنه بلند ظاهر شده است. پیراهن گربر با پارچه‌ای براق و یقه و سردست سفید به سبک کلاسیک دوخته شده است.

ششمین مراسم اهدا جوایز سالانه InStyle، نوامبر 2021

استایل کایا گربر

گربر به همراه مادرش در جشن سالانه  InStyle شرکت کرد و هر یک از آن‌ها ژست‌های جالبی روی فرش قرمز به نمایش گذاشتند. گربر 20 ساله، لباس شبی از خانه مد بریتانیایی الکساندر مک کوئین، از کلکسیون SS22 را پوشید در حالی که کرافورد 55 ساله لباسی مجلسی رنگارنگی از برند لوکس میسونی SS22 را انتخاب کرده بود. پیراهن گربر دو بندی گربر با کریستال روی بدنه لباس و دامن ریش ریش شکل می‌درخشید.

شوی لباس مارک جیکوبز، ژوئن ۲۰۲۱

استایل کایا گربر

گربر این بار توسط پاپاراتزی‌ها در تله افتاد! او هنگام خروج از شوی لباس مارک جاکوبز بود این استایل جالب را داشت. کت چرم، بلوز آبی بارتون (Barton)، شلوار شاه بلوطی گشاد و کفش‌های لوفر دو رنگ و کیف سبز پسته‌ای سلین شبیه یک نسخه از رایموند کاروِر در داستان What We Talk About When We Talk About Love شده بود.

هفته مد میلان، فوریه ۲۰۲۰

استایل کایا گربر

گویا برند سِلین فقط محدود به حضور کایا روی فرش قرمز نیست چرا که او در استایل‌های غیر رسمی و خیابانی خود نیز طالب آن است. او در یکی از استایل‌هایی که در پشت پرده هفته مدل میلان داشته کتی چهارخانه دوردوزی شده از طرح‌های سلین را با شلوار جین پوشیده است. این نوع کت‌های چهارخانه امسال هم برای پاییز و زمستان باب شده‌ است. به نظر می‌رسد کایا هیچ وقت عینک دودی را مثل خیلی از ما فراموش نمی‌کند.

گالا بورلی هیلز، نوامبر 2019

استایل کایا گربر

در این رویداد سوپر مدل‌های ۱۸ و ۵۳ ساله، مادر دختری رنگ سیاه را انتخاب کردند. مادر مشهور یک پیراهن میدی گیپور مشکی را با کفش‌های نوک تیز و کت چرمی سیاه ست کرده بود. کایا هم ست بلوز و شلوار مشکی را انتخاب کرده بود. آستین‌ها، لبه‌های پایین بلوز به حالت کلوش دوخته شده بود و فقط با یک دکمه زیر سینه بسته می‌شد. شلوار هم به تبعیت از مدل لباس پاچه گشاد بود.

کایا گربر در پاریس

استایل کایا گربر

این تصویر وقتی کایا سوار بر اسکوتر در پاریس بود گرفته شده است. به نظر می‌رسد کایا هم مانند بلا حدید طرفدار کت‌ پدربزرگ است. کت و جلیقه چهارخانه با دو یقه در نگاه اول به خاطر نامتقارن بودنش توجه شما را به خود جلب می کند. ناگفته نماند که کایا عاشق کفش کانورس است. این استایل با کیف استوری الکساندر مک کوئین تکمیل شده است.

کایا گربر در نیویورک، سپتامبر 2019

استایل کایا گربر

این عکس متعلق به چند روز قبل از تولد 18 سالگی کایاست. بچه سوپر مدل برای هفته مد منهتن در این شهر حضور داشت. او در این استایل توناژ رنگی جذابی را انتخاب کرده است. عینک شیشه زرد، روپوش سبز، شلوار جین و کفش‌های نوک تیز پوست ماری به رنگ قهوه‌ای و مشکیکه با یک تاپ سبک ترکیب شده است.

کایا گربر در نیویورک، ژوئن 2019

استایل کایا گربر

این استایل او نشان می‌دهد که گربر به مد دهه 90 میلادی نیز علاقمند است و گاه از آن پیروی می کند. در این استایل او به جای کت همیشگی، روپوش کوتاه بافت گاردیگن پوشیده است و به جای شلوار جین راسته از دامن اسلیپ گل گلی استفاده کرده است. کفش های کانورس نیز از عناصر جدانشدنی استایل‌های روزمره او هستند.

کایا گربر در پاریس، ژوئیه 2019

این بار کایا از پوشیدن یک دست مشکی منصرف شده است. او در مهمانی با یک کت و شلوار مشکی با طرح‌های نقره‌ای وارد شد که آن را از سادگی خارج می‌کرد. این بار کایا به شلوار سیگارت (جذب پاکتی) بسنده کرده و از کیف کلاچ (دستی) استفاده کرده است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :