تحریریه چی بپوشم در
3,453

جنیفر لوپز بالاخره روتین پوستی خودش را لو داد؛ بانوی 55 ساله هالیوود با این ترفند زیبایی‌اش را حفظ کرده!

جنیفر لوپز بالاخره روتین پوستی خودش را لو داد؛ بانوی 55 ساله هالیوود با این ترفند زیبایی‌اش را حفظ کرده!

بدون شک کسی نیست که مجذوب پوست درخشان جنیفر لوپز نباشد! ستاره‌ی درخشان فیلم «Marry me» راز ۴ مرحله‌ای مراقبت از پوستش را که هر صبح آن را انجام می‌دهد با فالوئرهایش به اشتراک گذاشت.

روتین پوستی جنیفر لوپز

به گفته‌ی لوپز، روتین پوستی صبحگاهی او فقط پنج دقیقه طول می‌کشد و این روتین با دوش اول صبح آغاز می‌شود. این خواننده مشهور روز خود را با پاک کننده مخصوص صورت در حمام شروع می‌کند. در قدم بعدی بعد از بیرون آمدن از حمام ادامه روتین پوستی انجام می‌شود.

روتین پوستی جنیفر لوپز

جنیفر در ادامه با سرم That JLo Glow که ساخت برند خودش است پوست خود را ماساش می‌دهد و می‌گوید :«من هر روز صبح و عصر از این سرم استفاده می‌کنم. از آنجایی که این سرم حاوی ویتامین است، احساس می‌کنم برای مصرف ویتامین در صبح آماده هستم و ویتامین لازم را مصرف می‌کنم.» در قدم بعدی بعد از مالیدن سرم به صورت و گردن، نوبت به مرطوب کننده می‌رسد.

روتین پوستی جنیفر لوپز

لوپز بر این باور است که استفاده از مرطوب کننده علاوه بر مرطوب نگه داشتن پوست از آن در برابر اشعه‌های مضر خورشید محافظت می‌کند. او در آخرین مرحله از روتین صبحگاهی خود با استفاده از کرم مخصوص دور چشم، زیر چشم، بین ابروها و پیشهانی را ماساژ می‌دهد.

جنیفر لوپز می‌گوید :«وقتی روز را شروع می‌کنم ابتدا ذهن و روحم را با جملات مثبت تغذیه می‌کنم. بعد از آماده کردن روحم مراقبت از پوستم را شروع می‌کنم. این خواننده مشهور به تاثیر استفاده نکردن از گوشی در ابتدای روز نیز اشاره می‌کند و می‌گوید سعی می‌کند بلافاصله بعد از بیدار شدن گوشی‌اش را چک نکند. در آخر جنیفر لوپز مراقبت پوستی صبحگاهی خود را با این جملات به پایان می‌رساند :«روز زیبایی خواهد بود، من شادی را انتخاب می‌کنم.»دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :