چرا جنیفر لوپز پیر نمی‌شود؟ چهار دلیل اصلی را فاش کرده‌ایم!

در این مطلب از 4 دلیل واقعی پیر نشدن جنیفر لوپز 53 ساله، دلایلی فراتر از محصولات مراقبتی یا جراحی پلاستیک از زبان یک متخصص پوست آگاه خواهید شد.

ad banner

پوست شاداب جنیفر لوپز

در حال حاضر جِی‌لو 53 ساله با بدنی از همیشه آماده‌تر ظاهر می‌شود و هر یک از ما به محض این‌که او را می‌بینیم از خود می‌پرسیم که راز او برای جوانی و شادابی در 53 سالگی چیست؟ اخیرا دکتر درای ویدئویی با عنوان «چرا جنیفر لوپز پیر نمی‌شود؟» ساخته و در یوتیوب منتشر کرده است. او در این ویدئو سعی دارد راجع به دلایل پوست خوب و سالم جِی‌لو صحبت کند. ممکن است این دلایل آن چیزهایی نباشد که انتظارش را داشته باشید.

جِی‌لو بوتاکس تزریق نمی‌کند

پوست شاداب جنیفر لوپز

جِی‌لو در سال 2020 اشاره کرده بود که هرگز عمل‌های زیبایی انجام نداده است. او اعتراف کرد: «تا به امروز هرگز بوتاکس تزریق نکرده‌ام. من بیشتر طرفدار روش‌های طبیعی برای مراقبت از پوست هستم. می‌خواهم محصولات پوستی که تولید خودم هستند موثر واقع شوند.»

پوست شاداب جنیفر لوپز

دکتر درای این مورد را تایید و در ادامه اضافه کرد که عوامل زیادی وجود دارد که باعث پیری پوست می‌شود. مردم این تصور را دارند که استفاده از بوتاکس و فیلرها یا جراحی‌های زیبایی و لیفت صورت، دلیل واقعی زیبایی همچین افرادی است. اما دلیل واقعی چیزی بیشتر از حد تصور است. این روش‌ها تنها روش‌هایی نیستند که پوست عالی را برای شما حفظ می‌کنند یا کمک می‌کنند تا علائم پیری را معکوس کنیم.

پیشگیری از تابش اشعه ماوراء بنفش بر پوست

پوست شاداب جنیفر لوپز

دکتر درای در این باره گفت:«عامل اصلی تابش اشعه ماوراء بنفش نور خورشید است. جالب است بدانید که جِی‌لو از 22 سالگی در مورد استفاده از ضد آفتاب مناسب با پشکار قوی عمل کرده است.» بسیاری از فعالیت‌های روزانه زندگی ما را در معرض عواملی قرار می‌دهد که منجر به ایجاد چین و چروک خواهد شد. یکی از این عوامل قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید است که باید از همان ابتدا برای جلوگیری از اثرات مخرب آن روی پوست ایمن شوید.

رژیم غذایی سالم امری ضروری برای سلامت پوست است

پوست شاداب جنیفر لوپز

یکی از عوامل دیگری که دکتر درای بر آن تاکید داشت، نقش اساسی رژیم غذایی روی پوست است. او در این باره به این موضوع اشاره کرد که نمی‌داند جِی‌لو چه رژیم غذایی دارد، چه مواد غذایی را مصرف می‌کند یا از چه  سبکی در غذا خوردن پیروی می‌کند و تاکید کرد که نیازی نیست که حتما از جنیفر لوپز پیروی کنیم چرا که نیاز تغذیه بدن هر فرد متفاوت از بقیه است و نیازی به الگو برداری از افراد مشهور در این زمینه نیست.

پوست شاداب جنیفر لوپز

برخی مواد غذایی مانند چربی‌های سالم، پروتئین، ویتامین‌ها مثل ویتامین C و مواد معدنی به اندازه کافی برای پوست مفید هستند و می‌توانند باعث کلاژن سازی شوند.

پوست شاداب جنیفر لوپز

اگر رژیم غذایی متعادلی را مختص به خود داشته باشد، علاوه بر تامین نیازهای غذایی، پوست سالمی خواهید داشت. اما اگر این نیاز را با فرآورده‌های شیرین شده برطرف می‌کنید، با پوست بی عیب و نقص خداحافظی کنید. هیچ مقداری از بوتاکس و فیلرها مشکلات پوستی ناشی از آن را تغییر نخواهد داد.

فعالیت منظم ورزشی داشتن

پوست شاداب جنیفر لوپز

عامل سومی که متخصصان پوست بر آن تاکید دارند و آن را برای هر فرد حیاتی می‌دانند ورزش است. فعالیت بدنی از آن جهت که سبب بهبود گردش خون می‌شود و التهاب بدن را کاهش می‌دهد برای پوست سالم و شاداب مفید و موثر واقع خواهد شد. لوپز هم به خاطر تمرینات بدنی سخت و رقصیدن بی‌وقفه خود، ستاره‌ای شناخته شده است.

ژنتیک امری خارج از کنترل اما در نقش اصلی

پوست شاداب جنیفر لوپز

دکر درای عامل چهارم موثر بر پوست را ژنتیک عنوان کرد با اینکه هیچ کنترلی روی آن نیست. این موارد شامل ضخامت پوست، خشکی پوست، اگزما یا حتی رنگ پریدگی و… هستند. این عامل در سرعت پیری شما نقش دارد. آنزیم‌های مختلفی در پوست وجود دارد که با رادیکال‌های آزاد مبارزه می‌کنند و از اثرگذاری آن ها بر پوست جلوگیری می‌کنند. ژن برخی افراد حاوی آنزیم‌های بهتری است.

پوست شاداب جنیفر لوپز

نظر شما در این باره چیست؟ آیا توصیه‌ای برای داشتن پوست سالم وشفاف دارید؟  نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

رقیه باقری
نویسنده: رقیه باقری
«فشن محو می‌شود و از بین می‌رود، اما استایل جاودان است و همیشه زنده می‌ماند.» سخن ایو سن لورن طراح مد نیز باید در ذهن همه ما نقش ببندد، زیرا امروزه به جای اینکه استایل یونیک و منحصر به فرد خود را بسازیم، سعی می‌کنیم با ترند‌هایی که بزرگان تعیین می‌کنند پیش برویم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :