جسیکا چستین یک تنه غیبت همه بازیگران مشهور در ونیز را جبران کرد؛ دلبری زیباترین مو نارنجی دنیا در ونیز!

جسیکا چستین، بازیگر ۴۶ ساله آمریکایی، امروز در فوتوکال فیلم «حافظه» در جشنواره ونیز و بر روی فرش قرمز این فستیوال، با دو استایل متفاوت ظاهر شده و سر و صدای بسیاری را به پا کرد.

ad banner

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

اولین استایل جسیکا که آن را در فوتوکال فیلم جدیدش و برای حمایت از اعتصابات اتحادیه بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) به تن کرده بود، تیشرتی مشکی با نوشته‌ای در حمایت از اعتصابات و دامن کوتاهی از برند گوچی بود. او این استایل را با کفش‌های استیلتو مشکی و زیورآلاتی از برند بولگاری تکمیل کرده بود.

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

جسیکا چستین در حمایت از این اعتصابات گفت: «بازیگر بودن یک حرفه‌ی شگفت‌انگیز است که ما انجام می‌دهیم… اغلب به خاطر همین مجبور هستیم ساکت باشیم تا فرصت‌های کاری آینده را حفظ کنیم. این محیط باعث شده قراردادهای غیرمنصفانه‌ای برای اعضای اتحادیه من [در طول دهه‌ها] وجود داشته باشد».

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

استایل دوم و بسیار درخشان جسیکا چستین، پیراهن ماکسی با پولک‌های مسی‌رنگ بود که یقه‌ی بازی داشت و به دنباله‌ای کوتاه ختم می‌شد. این اوت‌فیت نیز از برند گوچی انتخاب شده و با گوشواره‌ها و انگشترهایی از برند بولگاری همراه شده بود. او این استایل را بر روی فرش قرمز فیلم «حافظه» (Memory) بر تن داشت. پیتر سارسگارد، هم‌بازی او در این فیلم و همسرش، مگی جیلنهال نیز روی این فرش قرمز راه رفتند. چستین مجوز حضور در جشنواره برای فیلم Memory را از SAG-AFTRA دریافت کرده‌بود.

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

جسیکا چستین در جشنواره ونیز

نظرتون در مورد استایل‌های جسیکا چستین چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :