ماه عسل جنیفر لوپز و بن افلک، با این لباس‌های گران‌قیمت، شیرین‌ترین شد!

در چند روز اخیر تصاویری که از جنیفر لوپز و بن افلک در ماه عسلشان منتشر شده، توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. جنیفر در این تصاویر با لباس‌های مختلفی از برندهای متفاوت به تصویر کشیده شده. در ادامه این مطلب نگاهی به لباس‌های زیبا و جنجالی این خواننده و بازیگر محبوب داشته‌ایم.

ad banner

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز اول

او در تاریخ 21 جولای و در اولین روز ماه عسلش، لباسی قرمز رنگ از برند forte fort به تن کرد. این لباس توسط جنیفر لوپز با کیفی دقیقا همرنگ لباس و کفش‌های پاشنه بلند با رنگ نود ست شده بود. قیمت حدودی لباس 775 دلار و قیمت حدودی کفش‌ها 620 دلار تخمین زده شده است.

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز دوم

در دومین روز از ماه عسل، بازیگر فیلم جدید «با من ازدواج کن»، لباس سفید گلداری از برند مطرح «اسکار د لا رنتا» انتخاب کرده بود و با این لباس زیبا در خیابان‌های پاریس قدم زد. او همچنین استایل تابستانی خود را با عینک آفتابی شیکش از برند مشهور فندی، ست کرده بود. قیمت لباس گلدار 2 هزار و 290 دلار تخمین زده شده و قیمت عینک گربه‌ای بنفش‌رنگ 500دلار بوده است. کیف قرمز هرمس، که از مدل‌های مشهور و محبوب کیف به حساب می‌آید هم حال و هوای تابستانی استایل جنیفر را تکمیل میکرد. قیمت حدودی این کیف هم بین 28 هزار دلار تا 63 هزار دلار است.

جنیفر لوپز در ماه عسل

در همان روز دوم ماه عسل، جنیفر با لباسی مشکی رنگ از همان برند Forte fort هم دیده شد. قیمت این لباس هم 659 دلار بوده است. در ست دوم این خواننده محبوب، کیف دستی مشکی رنگی هم به چشم میخورد. این کیف از برند والنتینو انتخاب شده و قیمت آن 2 هزار و 700 دلار بوده است. به نظر می‌آید جنیفر در روز دوم ماه عسلش، مبلغی حدود 46 هزار دلار را هزینه لباس‌های و استایلش کرده.

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز سوم

تازه عروس و داماد در روز سوم ماه عسلشان با دختر بن افلک دیده شدند. در روز سوم، جنیفر با لباسی تابستانی گلدار دیده شد. او این لباس جذاب را با کفش‌هایی از برند مشهور ایو سن لوران ست کرده بود. جنیفر لوپز در این لباس، بسیار زیبا و بی‌نقص به نظر میرسید.

جنیفر لوپز در ماه عسل

دومین لباسی که جنیفر در روز سوم ماه عسل به تن کرده بود هم گلدار بود. این لباس از برند گوچی بود و قیمت آن 10 هزار و 500 دلار است. کیف شلوغ و پر زرق و برق او از برند دولچه اند گابانا بود که قیمت آن حدود 6 هزار دلار است.

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز چهارم

در روز چهارم جنیفر با لباسی خوشرنگ از برند Reformation دیده شد. این لباس 278 دلار قیمت دارد. کیف دستی او در ست استایل کیفی از برند والنتینو بود. قیمت این کیف هم دو هزار و 800 دلار است. زیبایی استایل او را عینک 249 دلاری مکس مارا و گوشواره‌های 265 دلاری از برند فیشر تکمیل کرده بود.

جنیفر لوپز در ماه عسل

این زوج همان شب چهارم برای تولد 53 سالگی جنیفر به رستوران La Girafe رفتند. او برای شام در این رستوران، لباس جذب مشکی رنگی انتخاب کرد و آن را با کیف زیبایی با قیمت حدود هزار و صد دلار ست کرد.

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز پنجم

در پنجمین روز از ماه عسل، جنیفر لوپز را کمی متفاوت از روزهای دیگر دیدیم. او بلوز صورتی رنگی از برند دولچه اند گابانا را با شلوار جین پاچه گشادی ست کرده بود. این استایل او حال و هوای اویل دهه 2000 میلادی را داشت.

جنیفر لوپز در ماه عسل

دومین استایل او در روز پنجم، پیراهنی آبی رنگ از برند الکساندر مک کوئین و کیف زیبا و خاصی از برند دیور بود. قیمت این لباس حدود 2 هزار دلار بود.

جنیفر لوپز در ماه عسل

روز ششم

جنیفر لوپز در ششمین روز از ماه عسلش شلوار جین خاصی پوشیده بود که 285 دلار قیمت داشت. او در این استایل از رنگ‌های پاستلی هم استفاده کرده بود. کیف او به رنگ سبز پاستلی بود و صندل‌های صورتی رنگ او به طور اختصاصی توسط برند دولچه اند گابانا طراحی شده بود. قیمت حدودی این صندل‌ها 80 هزار دلار تخمین زده شده.

جنیفر لوپز در ماه عسل

کدام یک از استایل‌های جنیفر لوپز را می‌پسندید؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :