باز هم جنیفر لارنس و همسرش با استایل خیابانی جدیدشان سوژه شدند؛ چرا این زوج اینقدر خوشپوشند؟!

جنیفر لارنس و کوک مارونی لباس هایشان را با هم هماهنگ کردند و در این استایل شیک به نظر می رسیدند. لارنس و همسرش یکشنبه در حال قدم زدن با هم در N.Y.C دیده شدند با لباس هایی با رنگ هماهنگ.

ad banner

جنیفر لارنس و همسرش با لباس‌ های هماهنگ شیک به نظر می رسند

لارنس و مارونی هر دو به دنبال یک ظاهر بژ معمولی، با یک پلیور یقه‌ دار گندمی و با دکمه‌ های قهوه‌ای روشن که روی یک تی‌ شرت سفید پوشیده شده بود با شلوارهای تیره استایل خود را تکمیل کردند.

لارنس یک کیف بژ روی یک شانه اش بود و عینک آفتابی چشم گربه‌ای با فریم زرد داشت. کتانی‌ های او قهوه‌ای روشن به‌نظر می‌ رسید و مارونی کفش‌ های کتانی جیر قهوه‌ ای داشت.

جنیفر لارنس و همسرش با لباس‌ های هماهنگ شیک به نظر می رسند

این اولین باری نیست که این زوج با لباس‌هایشان در N.Y.C هماهنگ می‌ شوند. در 23 آگوست، آنها در یک گردش در نزدیکی پارک مرکزی با لباس های هماهنگ دیده شدند.

آن روز، لارنس و مارونی با تاپ های سفید تابستانی، شلوارهای تیره و عینک آفتابی بزرگ و بسیار تیره با یکدیگر هماهنگ شدند. لارنس با جلیقه‌ ای سفید شیک به نظر می‌ رسید و مارونی یک تی شرت سفید روشن پوشیده بود.

زوج های مشهور دیگری از جمله جف گلدبلوم و همسرش، امیلی لیوینگستون، کورتنی کارداشیان بارکر و همسرش تراویس بارکر، و ملیسا مک کارتی و همسرش بن فالکون نیز به عنوان هماهنگ کننده استایل های خود شناخته شده اند.

جنیفر لارنس و همسرش با لباس‌ های هماهنگ شیک به نظر می رسند

در مصاحبه ای با Vanity Fair در نوامبر 2021، لارنس به اشتراک گذاشت که: «من واقعاً از رفتن با او به فروشگاه مواد غذایی لذت می برم. “نمی دانم چرا، اما من را سرشار از شادی می کند. فکر می کنم شاید به این دلیل که تقریباً استعاره ای از ازدواج است. “خوب، ما این لیست را داریم. اینها چیزهایی هستند که ما نیاز داریم. بیایید با هم کار کنیم و به دست آوریم. این کار انجام شد.”

این بازیگر همچنین در مصاحبه ای با Vogue در فوریه 2022 بینشی از احساسات خود در مورد نقش جدید خود به عنوان یک مادر به اشتراک گذاشت. او گفت: «قلب من به حدی رسیده است که نمی‌ دانستم. “من شوهرم را نیز در این امر گنجانده ام.”

منبع: آکس مگ

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حنانه باقری
نویسنده: حنانه باقری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :