چرم ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ایتالیا از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین تولید کنندگان چرم در جهان است و برند‌های مشهوری که محصولات چرمی شناخته شده جهان را تولید می‌کنند مثل گوچی و بوتگا ونتا در این کشور قرار دارند. ایتالیایی بودن چرم نشانه کیفیت و دوام آن است و البته دلیلی برای قیمت بالای آن. به همین دلیل کفش و کیف و کمربند چرم ایتالیایی بسیار گران است اما چرا؟ چرم ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

ad banner

صنعت چرم ایتالیا از قدیمی‌ترین صنایع این کشور است و کار خود را به صورت علمی و با جدیدترین تکنولوژی‌های جهان انجام می‌دهد، این تولیدکنندگان از روش تولید انبوه که روش معمول در تولید چرم در جهان است استفاده نمی‌کنند بلکه فرایند تولید را با پروسه‌های زمان بر دیگری انجام می‌دهند که باعث کیفیت متفاوت و بالای محصولات آن ها می‌شود. اما به طور کلی چرم ایتالیایی 4 ویژگی دارد که باعث خاص بودن و گران قیمت بودن آن می‌شود:

چرم ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

1- کیفیت و کیفیت و کیفیت

همان طور که گفتیم در تولید چرم ایتالیایی فقط روی کیفیت تاکید می‌شود. کار با دست و استفاده از بالاترین استانداردها در تولید علت اصلی این کیفیت است که در هیچ محصول دیگری دیده نمی‌شود.

چرم ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

2- دوام بالا

چرم ایتالیایی برای دوام بالا و استفاده بسیار طولانی ساخته می‌شود. این چرم با سال‌ها استفاده نه پاره و نه کهنه می‌شود و می‌توان یک عمر  از آن استفاده کرد.

3- مدل بالا در فشن

چرم ایتالیایی در تولید هر محصولی به کار نمی‌رود و به دلیل قیمت بالا و کیفیت بی نظیر آن فقط برندهای اصیل و گران قیمت از آن برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند.

چرم ایتالیایی چه ویژگی‌هایی دارد؟

4- تعمیر و نگهداری آسان

چرم‌های ایتالیایی نیازی به نگهداری خاص که معمولا برای محصولات چرمی ضروری است ندارند و این شاید بهترین ویژگی آن باشد.

مطالب مرتبط:

1- راهنمای مراقبت از انواع کیف

2- کیف های ضروری برای پاییز

3- چطور آویز چرمی کیف بسازید

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :