تحریریه چی بپوشم در
962

نجمه جودکی باز هم جراحی زیبایی انجام داده؟ طاقت اینهمه تغییر شما را نداریم خانم جودکی!

نجمه جودکی باز هم جراحی زیبایی انجام داده؟ طاقت اینهمه تغییر شما را نداریم خانم جودکی!

نجمه جودکی یکی از مجریان تلویزیون بود و به تازگی عکسی از خودش با تیپ متفاوت منتشر کرده است که در ادامه مشاهده می کنید.نجمه جودکی بعد از ممنوع کاری در تلویزیون با تغییر قیافه 180 درجه ای در بسیاری از برنامه ها ظاهر شد که باعث شوکه شدن مخاطبان شد. نجمه جودکی از جمله مجریان پر حواشی ایران است.

نجمه جودکی دست از عمل زیبایی بر نمیدارد | قیافه نجمه جودکی دیگه نچرال نیست

نجمه جودکی مجری سابق صداوسیما عکسی تازه از خودش منتشر کرد و نجمه جودکی در این عکس خیلی از عمل های زیبایی را انجام داده است.

نجمه جودکی

زندگی شخصی نجمه جودکی

نجمه جودکی 21 آبان ماه 1371 در شهر تهران متولد شد. او فارغ التحصیل مقطع لیسانس رشته معماری از دانشگاه آزاد است و با اجراهای متفاوت و به سبک خاص خود به عنوان مجری در برنامه هایی مانند سین مثل سریال، فرصت ویژه، مثبت هفده، هفت ترانه، مسابقه نما به نما و… حضور داشت.

نجمه جودکی برای اولین بار در سال 1388 با برنامه شب ایرونی از شبکه جام جم وارد تلویزیون شد و سپس به اجرای برنامه قاب سفید و یار مهربان در شبکه دو پرداخت.

نجمه جودکی یکی از مجریان توانمند تلویزیون است. وی متولد 21 آبان 1369 در شمیران تهران است. او از 15 سالگی کار خودش را با گویندگی در رادیو آغاز کرد.نجمه جودکی اولین فرزند خانواده است و یک خواهر کوچکتر از خود به اسم نگار و یک برادر به اسم محمدرضا دارد. او دارای مدرک کارشناسی در رشته معماری از دانشگاه آزاد و نیز فارغ التحصیل فیلمسازی و تدوین از سروش است.

پدر و مادر نجمه جودکی از هم جدا شده‌اند. همین مساله باعث شد که او در یکی از برنامه‌های زنده شبکه 3، پس از گفتن اینکه فرزند طلاق است به یاد سختی‌هایی که مادرش پس از طلاق کشیده بیفتد و گریه کند.

نجمه جودکی دست از عمل زیبایی بر نمیدارد | قیافه نجمه جودکی دیگه نچرال نیست

آغاز فعالیت هنری نجمه جودکی

اولین بار سال 1384 وقتی 15 ساله بودم اجرای استیجی در آموزش و پرورش منطقه یک تهران را با حمایت مادرم که مشوقم بود ، تجربه کردم

بعد از ان به لطف خدا ، آقای رضا رشیدپور را در همایش کنکور دیدم و با مامانم رفتیم پیش ایشون و گفتم خیلی دوست دارم مجری بشم و اجرا کنم و ایشون منو به یکی از تهیه کنندگان معرفی کردند تا اینکه بعد از ان رفتم تست دارم و وارد سازمان شدم

به گفته نجمه جودکی، مادرش مشوق اصلی او در این مسیر بوده است.اولین اجرای او در سال 84 ، اجرای استیجی در آموزش و پرورش منطقه یک تهران بود.ولی ورود اصلی نجمه جودکی به این حرفه با معرفی او از طریق رضا رشیدپور کلید خورد. او پس از دادن تست وارد سازمان شد و سپس در کلاس‌های فن بیان گویندگی مرحوم مهران دوستی معرفی شد و در رادیو جوان شروع به فعالیت کرد.

اجراهای درخشان نجمه جودکی در رادیو موجب شد تا بتواند وارد تلویزیون شود و تنها 4 سال پس از اجرا در رادیو، اولین اجرای تلویزیونی خودش را در شبکه جام جم و در برنامه “شب ایرونی” تجربه کند.

از جمله فعالیت‌های نجمه جودکی می‌توان به اجرا در مجموعه‌های “سین مثل سریال”، “فرصت ویژه”، “مثبت هفده”، “هفت ترانه” ، “ترانه باران” و .. اشاره نمود.

منبع: شما نیوز

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :