می‌خواهید با رژ لب قرمز زیباترین شوید؟ نحوه درست استفاده از رژ لب قرمز را یاد بگیرید!

هر وقت به چیزی جسورانه و کلاسیک فکر کنیم، رژلب‌های قرمز به ذهنمان می‌رسند. اگر بدانید که چگونه رژلب قرمز را به طور درست به لب‌هایتان بزنید، می‌تواند لب‌های شما را برجسته و جذاب و زیبا نشان دهد. لب‌های قرمز یک ترند غیرقابل جایگزین و یک رنگ شیک است که جذابیت آن در سراسر جهان پذیرفته شده است. شما طیف رنگ‌های بی‌پایانی از قرمز را پیدا خواهید کرد و می‌توانید به سرعت، چندین آموزش آنلاین در مورد نحوه درست زدن رژلب پیدا کنید.

ad banner

استفاده از رژلب قرمز
دانستنی‌ها:
اولین رژلب قرمز شناخته شده بیش از 5000 سال پیش در بین النهرین ساخته شد. این فرآیند شامل خرد کردن سنگ‌های قیمتی و پوشاندن آن‌ها بر روی لب‌ها بود.

نحوه استفاده از رژ لب قرمز نکات و ترفندها

پیدا کردن رنگ قرمز عالی و مناسب، اولین مانع است. آیا می‌دانستید که رنگ قرمز به تناژها و طیف‌های تقسیم می‌شود؟  ابتدا رژلب‌های قرمز با تناژ‌های مختلف را امتحان کنید تا رنگ قرمز خود را پیدا کنید.

استفاده از رژلب قرمز

 1. مرحله بعدی یافتن پایان و فرمولی است که بیشتر با آن راحت هستید. می‌توانید بین رژلب مات، براق، شفاف، کرم و مایع یکی را انتخاب کنید.
 2. قبل از شروع، لب‌های خود را با یک اسکراب لب یا یک مسواک قدیمی برای استفاده صاف و بی‌نقص لایه‌برداری کنید. این همچنین به افزایش طول عمر رژلب شما کمک می‌کند.
 3. فراموش نکنید که قبل از شروع به زدن رژلب، از یک بالم لب مغذی یا پرایمر برای مرطوب کردن لب‌های خود استفاده کنید.
 4. اگر می‌خواهید از خونریزی یا پر شدن رژ‌لب براق خود جلوگیری کنید، قبل از استفاده از یک مداد لب برای خط دادن به لب‌های خود استفاده کنید.
 5. اگر مبتدی هستید، ما رنگی مانند «Russian Red» از برند M.A.C را توصیه می‌کنیم. این رنگ درست در وسط رنگ‌های گرم و سرد قرار دارد و همین امر آن را به بهترین رژلب قرمز برای هر رنگ پوست تبدیل می‌کند.

دانستنی‌ها:
اگر ته رنگ پوست سردی دارید قرمز مایل به آبی و اگر ته رنگ گرم دارید قرمز مایل به نارنجی را انتخاب کنید. می‌توانید با نگاه کردن به رنگ رگ‌های مچ دست در زیر نور طبیعی، ته رنگ خود را بررسی کنید. رگه‌های سبز نشان‌دهنده ته رنگ گرم و رگه‌های مایل به آبی یا ارغوانی نشان‌دهنده ته رنگ سرد است.

آموزش نحوه زدن رژلب قرمز به طور عالی

استفاده از رژلب قرمز

در اینجا موارد ضروری ذکر شده که قبل از شروع استفاده از رژ لب قرمز به آن‌ها نیاز دارید.

 • بالم لب
 • رژلب قرمز
 • مداد خط لب
 • برس لب
 • کانسیلر
 • پودر صورت
 • بافت

توجه: اگر تازه‌کار هستید، رژ لب معمولی جامد به جای رژ لب مایع محبوب توصیه می‌شود. اگرچه رژ لب مایع ماندگاری بیشتری دارد، اما راحت‌تر است که به سراغ یک رژ لب معمولی بروید و سپس به آرامی رنگ‌ آن را تغییر دهید.

چگونه رژلب قرمز بزنیم

برای یادگیری نحوه صحیح زدن رژ لب قرمز، این مراحل ساده را دنبال کنید.

مرحله 1: لب های خود را آماده کنید

ترجیحاً قبل از شروع آرایش از یک بالم لب مغذی استفاده کنید تا زمان کافی برای جذب در پوست شما داشته باشد. اگر لب‌های شما ترک خورده یا خشک شده‌اند، به آرامی با استفاده از یک دستمال مرطوب آن‌ها را لایه‌برداری کرده و پوست مرده را پاک کنید.

استفاده از رژلب قرمز

 

مرحله 2: بالم لب را پاک کنید

پس از آماده کردن لب، مستقیماً با رژ لب خود وارد نشوید. در عوض، از دستمال برای پاک کردن پوسته‌های خشک‌شده و جدا شده‌ی لب استفاده کنید. در مرحله بعد، یک لایه پودر ملایم را با یک برس روی لب‌های خود بمالید تا یک بوم زیبا و خشک برای چسبیدن رژ لبتان ایجاد کنید.

استفاده از رژلب قرمز

 

مرحله 3: رژ لب را بزنید

قبل از کشیدن خط لب، رژ لب بزنید. از یک برس لب استفاده کنید تا رژلب را به سادگی روی لب‌های خود اعمال کنید.

استفاده از رژلب قرمز

 

مرحله 4: حالا زمان کشیدن خط لب است.

استفاده از رژلب قرمز

 

برای مشخص کردن لبه‌ها و اصلاح هرگونه ناهمواری یا عدم تقارن روی لب، از مداد لب در سایه‌ای که با رژ لب قرمز شما مطابقت دارد، استفاده کنید. همچنین می‌توانید از مداد برای کشیدن کمی (بله، فقط کمی) از لب‌ها استفاده کنید تا ضخیم‌تر و پرتر به نظر برسند. مطمئن شوید که دور از شکل اصلی لب خود شروع نکنید. این طرح فقط در تصاویر خوب به نظر می‌رسد اما در صورت و از نزدیک کمی عجیب است.
نکته حرفه‌ای: از خط لبی که به طور قابل‌توجهی سبک‌تر از رژ لب شما است استفاده نکنید، مگر اینکه بخواهید لب‌های خود را کوچک‌تر نشان دهید. همچنین، از خط لبی که خیلی تیره‌تر از رژ لبتان است استفاده نکنید، مگر اینکه به دنبال ظاهری آمبره باشید (در این صورت، باید به یاد داشته باشید که آن را واقعاً و واقعاً خوب ترکیب کنید).

مرحله 5: لب‌های خود را لکه‌دار کنید

یک لایه دستمال کاغذی بردارید و روی لب‌های خود فشار دهید تا روغن‌های اضافی جذب شود و سپس یک لایه سبک دیگر از رژ لب خود را دوباره بزنید. این کار زمان استفاده از رژ لب شما را دو برابر می‌کند.

استفاده از رژلب قرمز

 

مرحله 6: پاکسازی لب‌ها

استفاده از رژلب قرمز

 

برای تمیز کردن و تیز کردن لبه‌های لب از یک برس زاویه‌دار با کمی کانسیلر روی آن استفاده کنید. شما از برس مانند یک پاک کن برای دستیابی به لبه ترد و تمیز استفاده می‌کنید. در نهایت یک برس بردارید و آن را به مقداری کرم‌پودر یا کانسیلر آغشته کنید. از آن برای سفید کردن پوست درست در امتداد لبه‌های لب خود استفاده کنید.

مرحله 7: رژ لب روی دندان های خود را بررسی کنید

استفاده از رژلب قرمز

 

هنگام استفاده از رژ لب قرمز، اشتباه رایجی را مرتکب می‌شویم که لکه‌های روی دندان‌هایمان را بررسی نمی‌کنیم. انگشت خود را در دهان خود قرار دهید و اگر رژلبی روی دندان‌ها باقی‌مانده است، آن را پاک کنید. این کار رنگ اضافی را که به احتمال زیاد به لب شما منتقل می‌شود، از بین می‌برد. اطمینان حاصل کنید که قبل از بیرون آمدن یک بررسی سریع انجام دهید. و اکنون شما آماده‌اید!

استفاده از رژلب قرمز

خانم‌ها، اگر تازه به سراغ رژ لب‌ها می‌روید، نترسید که قرمز را امتحان کنید، فقط به این دلیل که رنگ پررنگی دارد. اعتماد به نفسی که رژ لب قرمزتان به شما می‌دهد را در آغوش بگیرید! رژ لب قرمز نه تنها با لباس مشکی شما در یک شب خاص عالی به نظر می‌رسد، بلکه با یک شلوار جین و یک ژاکت معمولی در بعدازظهر شنبه نیز فوق‌العاده جذاب بخواهد بود. اکنون برای دریافت تعریف‌های بی‌پایان آماده شوید، زیرا می‌دانید چگونه رژلب قرمز را استفاده کنید. قبل از زدن رژلب فراموش نکنید که لب‌هایتان را آبرسانی کنید.

منبع: استایلی

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :