چطور لباس متالیک بپوشیم؟

0

پوشیدن لباس‌های براق از ترندهای جدید در دنیای مد به شمار می‌رود که شامل لباس‌های پولک‌دار سنگ دوزی و رنگ‌های متالیک می‌شود. رنگ‌ها و لباس‌های با پارچه‌های متالیک را می‌توان در مهمانی‌ها و مجالس استفاده کرد و حتی انواع ساده‌تر و کم جلوه‌تر آن را نیز در تیپ‌های روزانه خود بپوشید. اما پوشیدن این لباس‌ها اصولی دارد که قبل از انتخاب لباس باید آن‌ها را یاد بگیرید. چطور لباس متالیک بپوشیم؟

چه رنگی انتخاب کنید؟

لباس‌های متالیک معمولا طلایی یا نقره ای هستند هر چند این لباس‌ها را در رنگ‌های دیگری هم می‌توان یافت ولی تعریف کلی متالیک به طلایی و نقره‌ای محدود می‌شود. اما کدام برای شما بهتر است؟ اگر تن پوست شما سرد است رنگ نقره‌ای برای شما مناسب‌تر است و اگر پوست گرمی دارید رنگ طلایی را انتخاب کنید چون جلوه و درخشش زیبایی روی پوستتان ایجاد می‌کند. برای برخی پوست‌ها که تن خنثی دارند هر دو رنگ را می‌توان انتخاب کرد.

چطور لباس متالیک بپوشیم؟

نوع پارچه برای پوست‌های سرد

برای افرادی که پوست سرد دارند پارچه‌های نقره‌ای ساده، اکلیل‌دار یا پولکی به اضافه رنگ‌های تیره مثل مشکی و آبی متالیک یا پولک‌دار توصیه می‌شود.

اکسسوری برای پوست‌های سرد

همراه لباس‌های متالیک از کفش‌های ساده با رنگ‌های جلب توجه کننده استفاده کنید. آرایش ملایم مایل به قرمز و صورتی همراه با این لباس‌ها توصیه می‌شود.

چطور لباس متالیک بپوشیم؟

نوع پارچه برای پوست‌های گرم

برای افرادی که پوست گرم دارند رنگ‌هایی مثل طلایی و بژ متالیک یا پولک دوزی شده توصیه می‌شود.

اکسسوری برای پوست‌های گرم

به همراه لباس‌های طلایی متالیک خود لباس‌ها و اکسسوری‌هایی با رنگ‌های گرم و ملایم مثل شیری انتخاب کنید و آرایش خود را هماهنگ با پوست خود انجام دهید.

مطالب مرتبط:

1- چرا هر خانمی باید یک دامن میدی متالیک داشته باشد؟

2- چطور تیپ ورزشی بزنیم؟

3- برای پاییز چه لباسی بخریم؟

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :