رعنا شریعتی در
732

اگر نمی‌دانید پاییز امسال چه بپوشید، از این چند استایل پاییزی سلبریتی‌ها الگو بگیرید!

اگر نمی‌دانید پاییز امسال چه بپوشید، از این چند استایل پاییزی سلبریتی‌ها الگو بگیرید!

فصل پاییز نزدیک است و علاقه‌مندان به مد و لباس به دنبال ایده‌هایی برای استایل‌های پاییزیشان هستند. فصل پاییز، فصل رنگ‌های شاد و بانشاط است، فصل چکمه‌های بلند و کوتاه، پالتوها و بارانی‌های جیر و چرم و ژاکت و شال و کلاه‌های بافتنی و … .

single_content ad banner

سلبریتی‌ها هم در فصل پاییز، تغییر استایل داده و هر کدام به سبک خودشان به استقبال این فصل رنگارنگ می‎‌روند. در این مطلب با هم تعدادی از استایل‌های پاییزی سلبریتی‌ها را می‌بینیم تا اگر دوست داشتید از آن‌ها ایده بگیرید.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

شلوار جین بگ

شلوار جین همیشه از آیتم‌های پرطرفدار در استایل‌ها بوده و در هر فصلی هم قابل استفاده است. یک شلوار جین بگی بلند را می‌توان با هر چیزی ست کرد. با یک ژاکت بافتنی نارنجی یا حتی با کاپشن و پالتو. با یک جفت کتانی کاملا اسپورت یا پوتین و حتی کفش‌های پاشنه‌دار.

امیلی راتایکوفسکی، کیتی هولمز، ریحانا و کایلی جنر از جمله سلبریتی‌هایی هستند که از این مدل شلوار جین در فصل‌ پاییز زیاد استفاده می‌کنند.

کایلی جنر

کایلی جنر در این استایل سرتاپا جین، شلوار جین بگی‌اش را با یک ژاکت جین اورسایز ست کرده که استایلی کاملا پاییزی را ساخته است. کایلی برای این تیپ اسپورت جین، کفش‌های مشکی نوک تیز را انتخاب کرده است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

ریحانا

این هم از استایل کاملا اسپورت و پاییزی ریانا که در آن از شلوار جین بگ زاپ‌دار استفاده کرده و با یک تی‌شرت و کاپشن و کتانی آن را کامل کرده است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

کیتی هلمز

کیتی هلمز، بازیگر محبوب هالیوود در اکثر استایل‌هایش از شلوار جین بگ استفاده می‌کند. در بهار و تابستان شلوار جین را با تیشرت و تاپ و در فصول سرد آن را با هودی و کاپشن و ژاکت ست می‌کند. مثلا در این استایل شلوار جین بگ فاق بلندش قد او را بلندتر و کشیده‌تر نشان داده است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

پالتو و اورکت پاییزی

پالتوهای چرم و رنگارنگ یا اورکت‌های زیبا یکی دیگر از گزینه‌های مهمی است که سلبریتی‌ها در فصل پاییز زیاد استفاده می‌کنند. یک پالتوی بلند را می‌شود روی پیراهن یا بلوز و دامن یا بلوز و شلوار پوشید و یک استایل شیک پاییزی را ساخت.

سارا جسیکا پارکر

سارا جسیکا پارکر از جمله سلبریتی‌هایی است که اکثر اوقات خوش‌پوش ظاهر می‌شود و پوشیدن پالتوی شتری رنگ روی بلوز و دامن گلدار و صورتی‌ برای فصل پاییز یکی از استایل‌های زیبای او به حساب می‌آید.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز هم بارها با پالتوهای رنگارنگ و از جنس‌های مختلف در فصل پاییز و زمستان دیده شده است. جنیفر در این استایل پالتوی پاییزی‌اش را روی تیشرت سفید و لگ اسپورت پوشیده و کتانی‌های سفید را انتخاب کرده که به خوبی با تیشرتش ست شده است. همین مدل پالتو را می‌توان با استایلی رسمی و مجلسی هم پوشید.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

کاپشن پافر

در اواخر پاییز و با نزدیک شدن به زمستان و سرد شدن بیشتر هوا، کم‌کم سروکله‌ی کاپشن‌های رنگارنگ هم در استایل سلبریتی‌ها پیدا می‌شود. کاپشن‌های پافر از محبوب‌ترین انواع کاپشن هستند که در مدل‌ها و طرح‌های مختلف موجودند و علاوه بر این که بسیار گرم و مناسب فصل سرما هستند، جلوه‌ی شیک و زیبایی هم دارند.

کندال جنر

کندال جنر، مدل معروف، در این استایل پاییزی، کاپشن پافر کوتاه خود را با یک شلوار چاپی گورخری فاق بلند ست کرده که با توجه به رنگ خنثی کاپشن و طرح شلوغ شلوار، انتخاب به‌جا و هوشمندانه‌ای است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

دوا لیپا

استایلی دقیقا متضاد با استایل قبلی. دوا لیپا در این استایل پاییزی، پافر طرح‌دار و شلوغش را با شلوار و کفش‌های ساده مشکی ترکیب کرده است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

بوت‌های پلتفرم پاییزی

به جز لباس، مدل کفش‌ها هم در فصل پاییز تغییر خواهد کرد و یکی از مدل‌های محبوب بوت‌های پاییزی در بین سلبریتی‌ها، بوت‌های پلتفرم است.

بوت‌های پلتفرم، بوت‎‌‌های لژدار یا آج‌داری هستند که اغلب دارای رنگ‌های تیره بوده و ممکن است بنددار یا بدون بند باشند.

پنه‌لوپه کروز

پنه‌لوپه کروز، بازیگر محبوب اسپانیایی، این مدل بوت‌ها را برای استایل اسپورت و راحت خود در سفر انتخاب کرده است. بوت‌های پلتفرم این بازیگر، جنسی ورنی دارد که در قسمت مچ، کمی باریک‌تر شده و بسیار مناسب برای پوشیدن با این مدل شلوار جین است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

کورتنی کارداشیان

کورتنی هم برای این استایل مونوکروم پاییزی خود از بوت‌های پلتفرم مشکی استفاده کرده است که به دلیل لژهایش باعث بلندتر دیده شدن قدش شده است. البته قد بلند بارانی مشکی‌اش هم در بلندتر به نظر رسیدن قدش بی‌تاثیر نبوده است.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

شلوارهای چرم

شلوار چرم از جمله آیتم‌هایی است که با شروع فصل پاییز ترند خواهند شد. این شلوارها که اکثرا به رنگ مشکی هستند، به دلیل جذب بودن و جلوگیری از نفوذ هوای سرد، پاهای شما را گرم نگه می‌دارند و برای پوشیدن با پالتوها و کاپشن‌های بلند هم گزینه‌ی خوبی هستند.

جی‌جی حدید

سوپرمدل معروف در این استایل پاییزی رنگارنگ، شلوار چرم مشکی دمپا گشاد را با یک کت زرد از برند ورساچه ست کرده است که به دلیل مدل شلوار، پاهای او کشیده‌تر و خودش خوش‌اندام‌تر به نظر می‌رسد.

الگوگیری از استایل پاییزی سلبریتی‌ها

به نظر شما دیگر چه مدل لباس‌هایی مخصوص فصل پاییز هستند که سلبریتی‌ها بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :