چگونه حلقه نامزدی مناسب انتخاب کنید؟

انتخاب حلقه نامزدی از مراحل اساسی در خرید عروسی و ازدواج است و زوج‌های جوان باید برای انتخاب حلقه زمان و دقت کافی به خرج دهند تا حلقه‌ای انتخاب کنند که مناسب شرایط اقتصادی و مهم‌تر از آن تیپ و شخصیت زوجین باشد. به همین دلیل لازم است که زوج‌های جوان همه جوانب را به خوبی بسنجند و با اطلاعات کافی به خرید بروند. در این مطلب به شما خواهیم گفت که چگونه حلقه نامزدی مناسب انتخاب کنید؟

مدل‌های جدید یا کلاسیک

قبل از هر چیز باید این سوال را از خود بپرسید: آیا حلقه‌ای می‌خواهید که مد روز است یا این که نمی‌خواهید حلقه شما به مد ارتباطی داشته باشد؟ یا ترکیبی از این دو حالت را مد نظر دارید؟

چگونه حلقه نامزدی مناسب انتخاب کنید؟

فرم انگشتان

سایز انگشت خود و قسمتی را که قرار است با حلقه و نگین آن پوشیده شود در نظر بگیرید، برای انگشتان کوتاه فرم‌های کشیده و برای انگشتان بلند فرم‌های گرد و کوتاه مناسب‌تر است. برای اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه کنید.

چگونه حلقه نامزدی مناسب انتخاب کنید؟

حرفه و سبک زندگی

این مورد را بیشتر افراد در انتخاب حلقه در نظر نمی‌گیرند: آیا در طول روز با دستان خود زیاد کار می‌کنید؟ در این صورت حلقه‌های بدون نگین برای شما مناسب‌تر است. آیا زیاد سفر می‌کنید؟ و سوالاتی از این قبیل که باید از خود بپرسید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

چگونه حلقه نامزدی مناسب انتخاب کنید؟

بقیه جواهرات

سایر جواهراتی که دارید را در نظر بگیرید و سلیقه و سبک خود را با آن بسنجید، آیا بیشتر آن‌ها درشت و نگین‌دار هستند و یا ظریف و نازک؟ آیا بیشتر آن‌ها فرم‌های ساده و هندسی دارند یا فرم‌های خاص و پیچیده؟ به این ترتیب باید حلقه خود را متناسب با این جواهرات انتخاب کنید تا در هماهنگی دردسر کمتری داشته باشید.

مطالب مرتبط:

۱- نکاتی برای خرید حلقه نامزدی

۲- تاریخچه حلقه ازدواج

۳- ۵ برند جواهرات که شاید آن ها را نمی شناسید

۴- ۱۷ مدل انگشتر تک نگین که مُد هستنددیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :