رازهای استایل و زیبایی هیلال آلتین بیلک؛ آنجلینا جولیِ ترکیه

هلال آلتین بیلک یکی از بازیگران زن ترکیه‌ای است که پس از شرکت در چندین سریال در کشورش و خصوصا پس از بازی در نقش زلیخا در سریال «چکوراوا» به شهرت رسید.

استایل هیلال آلتین بیلک

شاید باورتان نشود؛ این سریال که کارگردانش همه بازیگران اصلی‌اش را کشت و تغییر داد، جز زلخیا در کشورهایی مانند اسپانیا و کشورهای امریکای لاتین پر طرفدار بوده است.

استایل هیلال آلتین بیلک

هلال آلتین بیلک که همیشه علاقه زیادی به دنیای بازیگری داشت و حمایت خانواده خود را هم برای فعالیت در این زمینه با خودش داشت؛ مانند خیلی از بازیگران دیگر در دنیا مدلینگ هم معروف بود و البته هست.

تولد در دنیای مد؛ بزرگ شدن در سرزمین بازیگری

هلال آلتین بیلک پیوندی همیشگی با دنیای مد و زیبایی دارد و با اینکه دیگر یک بازیگر مشهور به حساب می‌آید اما این زمینه کاری را که از نوجوانی شروع کرده؛ رها نکرده است.

استایل هیلال آلتین بیلک

خاک صحنه را خورد

هلال پس از اتمام تحصیلات مقدماتی، به استانبول رفت و در دانشگاه تئاتر خواند. همان زمان بود که تصمیم گرفت خود را وقف هنر کند.

استایل هیلال آلتین بیلک

قبل از حضور در تلویزیون، او در مسابقات زیبایی شرکت کرد و در بین ۵ نفر برتر باقی ماند.

راز زیبایی زلیخا

هلال می‌گوید به تغذیه‌اش بسیار حساس است و هرچند ممکن است گاهی دلش هوای غذای چرب و چیلی داشته باشد؛ به او نه نمی‌گوید و عوضش بعد ار خورردن این غذا، یک ورزش شدید می‌کند.

استایل هیلال آلتین بیلک

تیپ مینیمال

نمی‌دانم شما هم قبول دارید و یا نه، استایل مینیمال و ساده اگر درست انتخاب شوند؛ حتما بی‌نظیر خواهند بود. هلال هم در فضای بیرون و خارج از کادر دوربین بیشتر در این سبک و استایل لباس می‌پوشید و دیده می‌شود. او که ورزشکار است، درباره خودش می‌گوید: «من شناگر بسیار خوبی هستم، سونا زیاد می‌روم و بدمینتون هم بازی می‌کنم.»

استایل هیلال آلتین بیلک

بازیگر نقش زلیخا طرفدار لباس‌هایی با پارچه‌های ساده است. برای‌اش فرق نمی‌کند که یک پیراهن بپوشد و یا بلوز و شلوار. او در هر لباسی می‌درخشد.

زیبایی با هسته انجیر

زلیخا در یکی از مصاحبه های‌اش درباره اهمیت پوست در زیبایی گفته و راز پوست بی‌نظیری را که دارد روغن هسته دانسته که مرتب پوستش را هم با آن ماساژ می‌دهد.

استایل هیلال آلتین بیلک

او می‌گوید: «من همیشه سعی می‌کنم از خودم مراقبت کنم و تعادلم را در همه چیز حفظ کنم.»

کشف پدر

هلال که پوست سفید و چشم‌های رنگی و لبهای برجسته دارد؛ در ترکیه معروف است به آنجلینا جولی و البته اولین کسی که به او گفته شبیه آنجلینا جولی است؛ پدرش بوده.

استایل هیلال آلتین بیلک

حجوم تبلیغات به خاطر چوکوراوا

هلال با بازی در چکوراوا و خصوصا زمانی که همبازی با ابراهیم چلیکول شد و سریال در حال پخش بود برای لباس‌های بسیاری البته همراه با ابراهیم جلوی دوربین رفت و عکسشان بر جلد مجله‌ها نشست.

استایل هیلال آلتین بیلک

پفکی شدن با آلفا بتا

آلفا بتا یک فروشگاه اینترنتی بین المللی لباس است که به به سراسر جهان لباس ارسال می‌کند و هزینه ارسال از شما نمی‌گیرد.

استایل هیلال آلتین بیلک

لباس‌های مهمانی، ژیپون دار و توری این برند مورد توجه هلال بوده است.

استایل هیلال آلتین بیلک

او بارها با به تن کردن این لباس‌های طراحی شده این برند، درخشیده است.

سرد اما جذاب

هلال در بیشتر لباس‌هایی که برای تبلیغات می‌پوشد، رنگ‌های سرد و یخی را انتخاب می‌کند. این رنگ که در آرایش صورت حال رمزآمیز به شما می‌دهند؛ وقتی در لباس استفاده می‌شوند، حسی از آرامش و تعادل را به وجود می‌آوردند. در این عکس هلال کت و شلوار اوور سایزی از برند breasted blazer پوشیده است. برندی که کلا در این سبک لباس با جنس های مختلف تولید می کند.

هلال ِ همیشه عروس

بعضی‌ها در سینما گویا برای یک نقش انتخاب شده اند. مثلا یکی برای مادر، یکی پدر و…هلال هم گویا نقش کسی که عروس می‌شود، برای او دوخته شده. نه تنها در مقابل دوربین که بیرون از کادر سینما. او در دنیا فشن و مد چندین بار لباس عروس پوشیده است.

استایل هیلال آلتین بیلک

این لباس کوتاه هم از برندمالینی است که یک برند لوکس متعلق به یک مادر و دختر به نام لیلیا بزر و دخترش مارینلا است. آن‌ها بر خلق طرح‌های ظریف و منحصربه‌فرد تمرکز دارد که ظاهر زنان را برجسته می‌کند. در لباس‌های این برند؛ جزییات دست سوز مانند قلاب بافی هم هست و به نوعی عناصر سنتی با لوکس و مدرن ترکیب شده.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :