او بازیگریست که همین کاریزمایش برای خوشپوش بودنش، کافیست!

ماجرای سبک پوشش هدیه تهرانی ماجرای دیسپلین و کاریزماست.البته اندام متناسب و قد بلند هم حسابی چاشنی کار شده تا سبک پوشش او  در اوج ساده‌ترین لباس‌ها هم  قابل احترام باشد. این گزارش نگاهی است به زیر و بم ظاهر او  به احترام زادروزش.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

پشت کاریزما!

به‌جرات میتوان گفت خانوم تهرانی اغلب اوقات شاید اصلا  بهتر باشد بگوییم همیشه ساده می‌پوشد؛ بدون پیچیدگی و حتی جزئیات خاص. اما چیزی  که در اوج همین سادگی متمایزش می‌کند  همان داستان کاریزماست. چیزی عجیب و گیرا در او و با او هست که فرصت فکر کردن و تجزیه و تحلیل آنچه پوشیده را به بیننده نمی‌دهد. طوری که بیننده اول مجذوب شخصیت‌ش می‌شود و اگر فرصتی باقی بماند به ظاهرش ‌میرسد.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

اوج سادگی!

هدیه تهرانی بدون برو برگرد یک ساده پوش حرفه‌ای است. ساده‌ترین شومیز‌ها، مانتوها و شال‌ها را گاهی با شلوار جین راسته و گاهی شلوار کتان هماهنگ میکند و تمام.

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

اهل بازی رنگی زیادی هم نیست. اغلب ساده‌ترین رنگ‌ها را  انتخاب میکند بدون رفتن سراغ فرمول عجیبی در پالت‌های رنگی. گاه هم یک دست تیره. خلاصه که جوری لباس می‌پوشد که اگر هدیه تهرانی نبود می‌شد جرات کرد و در موردش گفت شور سادگی را درآورده! اما خانوم تهرانی است دیگر، ساده‌ترین‌‌ها را هم که میپوشد برازنده است.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

خوش‌پوش؟!

می‌خواهم جرات کنم و بگویم خانوم هدیه تهرانی خوش‌پوش نیست. بی‌حاشیه می‌پوشد و به بازی‌های بصری هم علاقه چندانی ندارد. انگار چندان در قید جفت و جور کردن رنگ‌ها هم نیست. نقطه اوج بازی با رنگ برای او شاید شال‌هایی است که انتخاب می‌کند. شال‌هایی اغلب تک‌رنگ و  بدون نقش و نگار که حتی قرار نیست با دیگر لباس‌ها هارمونی داشته باشد فقط از آنجا که ریتم رنگ‌های ساده بلوز یا مانتو و شلوار را در هم میریزد به چشم می‌آید.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

مینیمالیست!

مینیمال سبکی‌ست در پوشش که سادگی مطلق را نشان میدهد و رنگ‌های خنثی هم پررنگ‌ترین نماد آن است. از انجا که در پوشش غالب خانوم تهرانی کمتر می‌شود سراغ  پترن‌های رنگی یا برش‌ها و طرح‌های خاص را گرفت شاید بتوان سبک پوشش مینیمال را به او نبست داد به‌خصوص که رد پای رنگ هم کمتر در ظاهرش پیدا می‌شود.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

کاملا با برنامه‌ریزی

خانوم بازیگر اهل آرایش هم نیست و شاید یکی از ویژگی‌های بارزش همین باشد. در جدی‌ترین مراسم هم میتواند به مداد مشکی و در نهایت رژهای نود اکتفا کند و تمام. بماند که در اکثر مواقع همین را هم پاک فراموش میکند و بدون ذره‌‌ای آرایش مقابل دوربین می‌ایستد. کاملا هم آشکار است که این فراموشی عمدی است و با برنامه‌ریزی قبلی.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

ساعت و بازهم سادگی

اکسسورایز و زرق و برق را هم ظاهرا دوست ندارد در تمام این سال‌ها تنها اکسسورایز همراش البته لازم نیست که بگوییم آن هم دراوج سادگی ساعت بوده و هست. گاهی دست‌بندهای ظریف و رینگ‌های ساده هم چاشنی کار می‌شوند اما کمتر او را با گوشواره‌ یا دست کم چیزی که به چشم بیاید دیده‌ایم.

هدیه تهرانی کاریزماتیک

راحتی ولاغیر!

بدون اغراق باید بگویم خانوم تهرانی از معدود بازیگرانی است که با سبک زندگی بدون حاشیه، جنس بازی و شخصیت متفاوتش به ظاهرش بها می‌دهد. شاید اگر قرار بود به سبک پوشش او  بدون در نظرگرفتن شخصیتش نگاهی بیندازیم اینطور تعریفش میکردیم: اینطور که از ظاهرش برمی‌آید لباس و سبک پوشش برایش چندان جذابیتی ندارد در انتخاب لباس اغلب میرود سراغ دم‌دستی‌ترین‌ها و بدون نقشه از پیش تعریف شده‌ای، شلوار جین محبوبش را بر میدارد و باقی ماجرا هم ماجرای راحتی‌ است ولاغیر!

هدیه تهرانی کاریزماتیک

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :