بازیگر مشهور ترک، پا در کفش لیدی گاگا کرد!

مراسم اهدای جوایز مجله elle ترکیه به تازگی برگزار شد و بازیگران ترک با استایل‌ها و ژست‌های خـاص جلب توجه کردنـد. جنجالی‌ترین لباس را اما هانده ارچل انتخاب کرده بود. جنجالی از این جهت که این لباس را پیش از این بر تن لیدی گاگا هم دیده بودیم! در ادامه نگاهی به استایل او در این مراسم داشته‌ایم.

استایل جدید هانده ارچل

لباس گوچی با مدل موهای مختلف

لباسی که هانده ارچل پوشید را پیش از این لیدی گاگا در مراسم اکران فیلم «خانه گوچی» به تن کرده بود. البته هر یک از آن‌ها با مدل موی متفاوتی این لباس را ست کرده بودند. لیدی گاگا موهای بلوند را ترجیح داده بود ولی هانده ارچل این لباس را با موهای دم اسبی و مشکی رنگش ست کرده بود.

استایل جدید هانده ارچل

همکاری با استایلیست مشهور

استایلیست هانده در شب اهدای جوایز مجله elle، جیلان آتینچ، استایلیست مشهور و مدیر خلاقیت مد مجله vogue ترکیه است. این استایلیست مشهور، طراحی استایل سلبریتی‌های مشهور زیادی از جمله نسلیهان آتاگول، طوبی بویوک اوستون و بورجو بیریجیک را هم انجام داده است.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

استایل جدید هانده ارچل

جواهرات از برند که سفیر آن است

مهم‌ترین اکسسوری که او در استایلش به کار گرفته بود، گوشواره خاصی از برند آتاسای بود. هانده ارچل سفیر تبلیغاتی این برند است و در تبلیغات مختلف این برند جواهرات هم حضور داشته است. گوشواره او به نوعی بود که دورتا دور حلقه گوشش را می‌پوشاند و ستاره‌هایی تا نزدیکی گونه‌اش می‌آمدند.

استایل جدید هانده ارچل

انسان باید هرچه دوست دارد بپوشد!

هانده ارچل اخیرا درباره سلبریتی‌هایی که لباس‌های خاص می‌پوشند، گفته:«انسان باید هر لباسی که دوست دارد را بپوشد. همینکه در یک لباس احساس راحتی میکنم و آن را دوست دارم دلیل کافیست برای اینکه آن را بپوشم و از آن لذت ببرم. پس در آن خوشحال خواهم بود.

استایل جدید هانده ارچل

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :