بهراد در
0

ریزش مو در بیست سالگی و راه ترمیم آن

ریزش مو در بیست سالگی و راه ترمیم آن

فقط تو آمریکا حدود 35 میلیون مرد از کچلی رنج می برند که در این افراد ریزش مو در بیست سالگی شروع میشه و اگرچه آمار درست و درمانی از کچلی در ایران هیچوقت منتشر نشده ولی با این حال ریزش مو در بیست سالگی شروع شده و گریبان گیر خیلی از جوون ها میشه با چی بپوشم همراه باشید تا روش های ترمیم نسبی این معضل رو بدونید.

شاید خیلی ها به فکر درمان فقطعی این بیماری بیوفتند که فکری بسیار عاقلانه هستش و دلایل متفاوتی داره ولی نمی شه گفت که تا زمانی که درمان شروع نشده، لازمه شما با همین ظاهر پریشون تو مجالس ظاهر بشید.

1- پنهان کردن

قدیمی ترین راه بین مردان همین راه هستش که برخی اوقات منجر به فجایع بدی می شده. درسته برخی اوقات میشه این کمبود مو رو پنهان کرد ولی نه وقی از هر 10 مو فقط 1 دونه مونده.

به این سناریو فکر کنید، شما به یک مهمونی دعوتید که توی کارت درج شده اگه با سر خالی وارد مجلس بشید به شدت مورد ضرب و شتم قرار می گیرید (بالاخره سناریو هستش دیگه) باید چکار کرد؟ استفاده از پر کننده مو یا Hair Filler. خیلی راحت و در عرض چند ثانیه کاری می کنه که از این خظر جون سالم به در ببری.

قرض گرفتن مو از ظرفین رو فراموش کن.

ریزش مو در بیست سالگی و راه ترمیم آن

2- سعی کن یکم موهات رو رشد بدی

درمان های زیادی برای این بیماری کشنده وجود نداره و تقریبا به چند گزینه محدود میشه. مثلا کاشت مو، تلاش برای رشد مو با ماینوکسیدیل و گزینه آخر ما که تو بخش بعد میگیم. بین این موارد ارزن ترین راه همین ماینوکسیدیل هستش. امتحانش ضرر نداره شاید جواب داد.

برند های مختلفی تولیدش می کنند ولی قبل از خرید حتما به بازخورد های اون توجه کنید. برند کیرکلند بازخورد های خوبی دریافت کرده ولی یادت نره که حداقل باید 3 ماه (هر دو یا سه روز یکبار) استفاده کنید تا انشاله جواب بگیری.

ریزش مو در بیست سالگی و راه ترمیم آن

3- کلاه لیزری

همون گزینه ای که بالا عرض کردم. این کلاه یک نوع رشد هنده مو هستش که توسط انجمن بهداشت آمریکا تایید شده و خیلی از مجلات هم بازخورد عالی ای به این دستگاه دادند و بسیار هم موثر هستش. ولی خب یکم گرونه. هزار دلار قیمت داره که در بازار ایران قیمتب برابر 4/300/0000 هزار تومن داره. ولی خب خووووبه دیگه.

ریزش مو در بیست سالگی و راه ترمیم آن

مطالب مرتبط:

1- درمان ریزش مو با روش‌های خانگی

2- ۹ فاکتور موثر در ریزش موی سر در آقایان

3- راهنمای کامل مراقبت از موهای نازکدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :