مدل‌های جذاب اکسسوری‌های مو

0

آرایش و زیبایی مو از مسائلی است که همه خانم‌ها به آن توجه زیادی دارند اما چیزی که به آن کمتر توجه می‌شود اکسسوری‌های مناسب برای مو است. این لوازم مو که شامل تل سر، کش مو، سنجاق و گیره است می‌تواند نقش مهمی در زیبایی موهای شما داشته باشد به ویژه برای شرکت در مراسم و مهمانی‌ها استفاده از اکسسوری‌های مناسب مو اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. در این مطلب مدل‌های جذاب اکسسوری‌های مو را معرفی خواهیم کرد.

ماه و ستاره

مدل‌های ماه و ستاره از مدل‌هایی است که در فصل‌های اخیر توسط برندهای مختلف در لباس‌ها و اکسسوری‌ها مورد استفاده قرار گرفته و چیزی است که همیشه مد روز محسوب می‌شود. این ترند را می‌تواند در اکسسوری‌های مو مثل سنجاق و گیره نیز مشاهده کرد. این سنجاق‌ها و گیره‌ها می‌توانند کامل کننده استایل مجلسی و زیبا کننده مدل موهای شما باشند.

مدل‌های جذاب اکسسوری‌های مو

تل‌های دو طرفه

اگر زمان کافی برای درست کردن موهای خود قبل از مهمانی نداشته‌اید نگران نباشید. کافی است با یک تل دو طرفه موهای پریشان خود را عقب بدهید و بقیه موها را در بالای سر با کش و گیره جمع کنید. این تل‌ها مدل‌های جذابی دارند اما برای مهمانی‌ها مدل‌های ظریف و نازک و نگین‌دار بیشتر توصیه می‌شود.

اکسسوری‌های مخملی

مخمل را امسال در همه لباس‌ها و اکسسوری‌ها از کیف و کفش گرفته تا کش و تل سر نیز دیده‌ایم. کش‌های سر که گل‌های مخملی دارند ظاهری گران قیمت و شیک دارند و تل سر مخملی موهای شما را پر پشت‌تر نشان می‌دهد پیشنهاد ما به عنوان یکی از مدل‌های جذاب اکسسوری‌های مو است.

مدل‌های جذاب اکسسوری‌های مو

مطالب مرتبط:

1- 5 مدل موی آسان برای خانم های تنبل

2- راه هایی برای ماندگاری مدل مو

3- بهترین مدل موی زنانه با توجه به جنس و فرم مو

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :