پیشنهاد خرید ۷ مدل تی‌ شرت و پولوشرت مردانه

وقتی که صحبت از تی‌ شرت و پولوشرت مردانه می‌شود، نظرات مردم به دو قسمت تقسیم می‌شود، عده‌ای معتقد هستند که تی‌شرت از جمله لباس‌هایی است که همه‌جا و هر مناسبتی می‌توانیم بپوشیم و در پوشیدن آن لازم نیست که دقت زیادی به خرج دهیم؛ اما دسته دوم که عملاً دشمنان تی‌شرت محسوب می‌شوند، اعتقاد دارند که تی‌ شرت و پولوشرت برای نوجوانان است. همراه چی بپوشم باشید تا با خرید تی‌شرت مناسب استایل ها و ترکیب‌های مختلفی ایجاد کنید.

ad banner

 

چگونه تی‌ شرت و پولوشرت مردانه مناسب پیدا کنیم؟

اندازه تی‌شرت و پولوشرت مردانه

اندازه بودن لباس، سنگ بنای استایل خوب است. همان‌طور که دوست دارید، کت‌ و شلوارتان یا پیراهن‌تان اندازه تن شما باشد، باید همان‌قدر سماجت برای اندازه مناسب تی‌ شرت و پولوشرت خودتان هم نشان دهید. تی‌ شرتی که انتخاب می‌کنید نه باید زیاد کوچک و نه زیاد بزرگ باشد. تی‌ شرت‌های بزرگ‌تر از سایز شما، معمولاً خوب دیده نمی‌شوند و هیچ‌وقت به شما در درست از آب در آمدن استایل‌تان کمک نخواهند کرد. اگر بدن ورزیده و اندامی دارید می‌توانید از تی‌شرت‌های اندامی استفاده کنید.

  • اندازه سرشانه : سرشانه‌های تی‌شرتی که می‌پوشید باید روی شانه شما نشسته باشد.
  • آستین‌ها : محل قرارگیری آستین‌ها کمی بالاتر از آرنج باید باشد. اگر قدبلندی دارید به شما توصیه می‌کنیم که سعی کنید آستین‌های بلندتری برای تی‌شرت انتخاب کنید.
  • قد تی‌شرت : قد تی‌شرت به صورت ایده‌آل، باید تا روی کمر شما باشد. حتی می‌توانید بلندی تی‌شرت را چند سانتی‌متر پایین‌تر از کمربند انتخاب کنید.
  • مدل تی‌شرت مردانه : اگر لاغر اندام هستید از تی‌شرت‌های راسته استفاده نکنید.

اندازه تی‌شرت و پولوشرت مردانه

شکل یقه تی‌ شرت و پولوشرت مردانه مردانه

تی‌شرت‌ها معمولاً با دو یقه متداول در بازار به فروش می‌رسند که یکی گرد و دیگری وی شکل یا به زبان خودمان هفت است. هر کدام از این یقه‌ها در نوع خودشان خوب هستند؛ اما آنچه که مهم است، شکل صورت و بدن شما است که این یقه‌ها بتوانند به صورت کامل با آن‌ها هماهنگ باشند.

شکل یقه تی‌ شرت و پولوشرت مردانه مردانه

 

تی‌ شرت یقه‌گرد مردانه

یقه کلاسیک و جاودانه که هیچ‌وقت قدیمی نمی‌شود. این یقه برای مردان لاغراندام و ظریف مناسب است. شکل دایره‌ای یقه باعث می‌شود که حالت شانه‌های از دید ناظر به یک مربع تبدیل شود و شخص به صورت چهارشانه دیده شود (هرچند لاغر باشد). این یقه برای مردانی که گردنی به نسبت بلند دارند و یا صورت آن‌ها بیش از حد کشیده است، می‌تواند باعث ایجاد تعادل شود. تعادل داشتن در اشکال لباس و بدن از جمله نکاتی است که در لباس پوشیدن باید دقت کرد.

تی‌ شرت یقه‌گرد مردانه

 

 

تی شرت یقه‌ هفت مردانه

این یقه نسبت به یقه‌گرد، از شکل کلاسیک و رسمی خارج شده است. یقه‌هفت باعث می‌شود که تی‌شرت جذاب‌تر و شیک‌تر به نظر برسد. یقه‌هفت برای مردانی با قدکوتاه‌تر مناسب است. همچنین باعث می‌شود که افراد، بلندقدتر دیده شوند. برای مردانی با صورت گرد و گردن‌های کوتاه تی شرت مردانه یقه‌هفت توصیه می‌شود. کسانی که شکم دارند سعی کنند از این نوع تی‌شرت استفاده نکنند؛ زیرا این مدل یقه، نگاه همه را به سمت برآمدگی شکم هدایت خواهد کرد.

 

جنس تی‌ شرت و پولوشرت مردانه مردانه

پیشنهاد ما به شما استفاده از تی‌شرت‌های صد درصد پنبه‌ای و نخی است. نخی بودن تی‌شرت این قابلیت را دارد که شما را در فصل‌های گرم، خنک نگه دارد، عرق شما را جذب کند همچنین احساس راحتی بیشتری به شما بدهد. همچنین در مقام بعدی می‌توانید از پارچه‌های ۵۰ پنبه و ۵۰ پلاستیکی استفاده کنید. فیبرهای پلاستیکی تنفس کمتری دارند اما کمی استحکام به تی‌شرت می‌دهند. همچنین جذب عرق کاهش خواهد یافت.

نوعی پارچه پلاستیکی وجود دارد که دوام بالایی دارد و برای استفاده در لباس‌هایی همانند لباس ورزشی ساخته‌شده‌اند که فقط و فقط به شما زمانی که قصد انجام کاری که قرار است عرق شما را دربیاورد، توصیه می‌کنیم. تصور ضخامت بیشتر و دوام بیشتر تی‌شرت‌ها، نادرست است. سعی کنید تی‌شرت‌های پنبه‌ای از برندهای باکیفیت تهیه کنید تا دوام بهتر در کنار راحتی به شما بدهد.

جنس تی‌ شرت و پولوشرت مردانه مردانه

رنگ و الگو و طرح تی شرت مردانه

تی‌شرت‌ها به دو دسته گسترده تقسیم می‌شوند: کلاسیک و گرافیکی.

تی شرت مردانه کلاسیک

تی‌شرت‌های کلاسیک فقط تک‌رنگ هستند، از جمله رنگ‌های کلاسیکی که می‌توانید به عنوان تی‌ شرت و پولوشرت مردانه انتخاب کنید، سفید، سرمه‌ای، خاکستری، مشکی، قرمز، سبز و بنفش است. رنگ‌های دیگری هم به لطف نساجی پیشرفته این روزها در بازار و ویترین‌ها وجود دارد که می‌توانید بر اساس آنچه که قرار است با آن تی‌شرت خودتان را بپوشید، ترکیب و انتخاب کنید.

پیشنهاد خرید 7 مدل تی‌ شرت و پولوشرت مردانه به انتخاب سردبیر چی بپوشم

تی شرت و پولوشرت مردانه گرافیکی

تی‌شرت‌های طرح دار پس از تی‌شرت‌های کلاسیک تک‌رنگ وارد بازار شدند و آن‌چنان‌که باید کلاسیک باشند نیستند. تی‌شرت‌های طرح دار را برای دورهمی های دوستانه، دیدن فوتبال با دوستان خودتان، گردهمایی برای یک موضوع خاص استفاده کنید. حتی در این موارد هم سعی کنید که از طرح‌های جلف و ناموزون استفاده نکنید. این اشکال بار معنایی خاصی ندارند و فقط شخصیت شما را زیر سؤال می‌برد.

پیشنهاد خرید 7 مدل تی‌ شرت و پولوشرت مردانه به انتخاب سردبیر چی بپوشم

 

 

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :