المیرا فلاحیان در
1,258

حدس بزنید کدام دو بازیگر ایرانی این لباس‌های سنتی را در فستیوال کن پوشیدند + پاسخ

حدس بزنید کدام دو بازیگر ایرانی این لباس‌های سنتی را در فستیوال کن پوشیدند + پاسخ

یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های چی بپوشم، حدس بازیگر از روی لباس‌هایش است. درواقع شما باید حدس بزنید که چه کسی این استایل را داشته و این لباس را پوشیده است. حدس بزنید کسی که استایل زیر را داشته و این لباس‌ها را پوشیده، کدام بازیگر ایرانی بوده است؟

حدس شخصیت

اگر بازیگران ایرانی را خوب بشناسید، احتمالا حدس صاحب لباس چندان برایتان سخت نبوده اما این احتمال هم وجود دارد که بین چند گزینه مردد مانده باشید. اگر می‌خواهید پاسخ چالش امروز را بفهمید، در ادامه با چی بپوشم باشید.

پاسخ چالش حدس صاحب لباس:

دو بانوی زیبا و خوشپوشی که در تصویر می‌بینید، سودابه بیضایی و نسیم ادبی هستند. این دو بازیگر درفستیوال کن سال 2017 با این لباس‌های سنتی و کاملا ایرانی حاضر شدند. استایل آن‌ها در همان روزها هم به شدت مورد بحث قرار گرفت.

حدس شخصیت

درباره سودابه بیضایی

حدس شخصیت

سودابه بیضایی (زادهٔ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۶۰ در شیراز) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی فارغ‌التحصیل رشته ادبیات است. پدرش دبیر شیمی بوده، دو خواهر کوچکتر از خود دارد که یکی گریمور است و دیگری معماری می‌خواند.

درباره نسیم ادبی

حدس شخصیت

نسیم ادبی (زادهٔ ۱۳۵۵ در تهران) صداپیشه و هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون اهل ایران است. وی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ نمایش با گرایش بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز است.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :