حدس بزنید کدام بازیگر ایرانی، این لباس را پوشیده؟

یکی از جدیدترین سرگرمی‌هایی که به چی بپوشم اضافه شده، حدس بازیگر از روی لباس‌هایش است. درواقع شما باید حدس بزنید که چه کسی این استایل را داشته و این لباس را پوشیده است. اولین چالش را به تصویر زیر اختصاص داده‌ایم. حدس بزنید چه کسی این لباس را پوشیده؟

حدس شخصیت

اگر بازیگران ایرانی را خوب بشناسید، احتمالا حدس صاحب لباس چندان برایتان سخت نبوده و اما این احتمال هم وجود دارد که بین چند گزینه مردد مانده باشید. اگر می‌خواهید پاسخ چالش امروز را بفهمید، در ادامه با چی بپوشم باشید.

پاسخ چالش حدس صاحب لباس:

فردی که در تصویر می‌بینید، کسی نیست جز «سحر دولتشاهی». او این استایل را برای فستیوال کن انتخاب کرده بود. هرچند که بعد از پوشیدن این لباس با انتقادات بسیار زیادی مواجه شد.

حدس شخصیت

معرفی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی، زادهٔ ۱۶ مهر ۱۳۵۸، بازیگر ایرانی است. او در بیش از ۳۰ فیلم و سریال ایرانی نقش داشته‌است. نخستین نقش سینمایی وی نیز در سال ۱۳۸۴، در فیلم چهارشنبه‌سوری از اصغر فرهادی بود.

حدس شخصیت

سحر دولتشاهی برای ایفای نقش در فیلم «عرق سرد» و «چهارراه استانبول» موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :