لوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی

امروز تصمیم گرفتیم لیستی از بهترین برندهای ساعت مچی تا کنون را به شما معرفی کنیم. برخی از این برندها به دلیل اینکه به خاطر کیفیت و عملکردشان توسط بسیاری از افراد مشهور پوشیده شدند با نام ساعت های لوکس شناخته می شوند. صنعت ساعت سوییس امسال طی یک حرکت جنجالی با فروش ۲۱٫۴ میلیارد فرانک سالش را به پایان رساند. این یک رشد ۱۰٫۹ درصدی با ۷٫۳ میلیارد فرانک فروش بیشتر بود. ساعت های ساخته شده از طلا که خیلی هم معروف شدند باعث رشد ۲۰٫۵ درصدی نسبت به آلیاژ های دیگر بودند. صنعت ساعت سوییس به دلیل کیفیت بالای محصولاتش با تقاضای مشتریان بالا در این زمینه بسیار مشهور است. با کارشناسان چی بپوشم در شناخت لوگوی برند های معروف سوییسی که هم در انتخاب و هم در اطمینان از شناخت محصولات شما را کمک می کند همراه باشید.

لوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.Richard Mille Logo
Rolex_logo.svgRolex2000px-Seiko_logo.svgSeikoSwatch-Logo-logotype-1024x768Swatchtag-heuer-watch-logoTAGHeuertimex_logo_30912TIMEX88(1)VACHERON CONSTANTINZenith-Company-LogoZENITHblancpain-logoBLANCPAINBreitling-Company-LogoBREITLINGBreguet-logo-logotype-1024x768Brequet1000px-Casio_logo.svgCASIOEbel-Company-LogoEBELfp-journe-logoF.P. JourneFossil-Company-LogoFOSSILLogo-Girard-PerregauxGIRARD-PERREGAUXGucci_LogoGUCCIHublot-logo-logotypeHUBLOTلوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.AEGER-LECOULTRELلوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.UMINUXNلوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.AUTILUSOلوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.MEGAلوگوی بهترین برندهای ساعت مچی سوییسی.PATEK PHILIPPE GENEVE

بیش از نیمی از ساعت های سوییسی از استیل ساخته می شوند. با این حال ۳۹% ساعت های پر ارزش از آلیاژهای گرانبها ساخته شده اند. ترکیب طلا و استیل هم ۱۶% ساعت های گران قیمت را تشکیل می دهد.

مطالب مرتبط :

۱- چگونه یک ساعت مچی رولکس بخرم؟ 

۲- نکات کلی در انتخاب ساعت مچی 

۳- ۷ گام ساده تا انتخاب ساعت مچی مناسب

۴- ۳۰ مدل ساعت مچی مشکی مردانه

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :