محمد رضا اهوارکی در
0

معرفی عطر جنتلمن ژیوانشی

معرفی عطر جنتلمن ژیوانشی

سیمون بیکر بازیگر فرانسوی الاصل را حتما همه می شناسید. این بازیگر با کمپانی بسیار محبوب ژیوانشی همکاری کرده و حاصل این همکاری عطری جدید با رایحه ای فوق العاده شده است. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا در مورد معرفی عطر جنتلمن ژیوانشی اطلاعاتی را در اختیارتون قرار بدیم. 

single_content ad banner

شاید کمتر کسی را پیدا کنید که از محصولات ژیوانشی استفاده نکرده باشد و یا حداقل نام این برند خوشنام فرانسوی را نشنیده باشد. ژیوانشی در سال ۱۹۵۲ میلادی  توسط هوبرت دی ژیوانشی تاسیس شد. از جمله کارهای عجیب هوبرت می توان به اعلام بازنشستگی خود در دهه ۹۰ میلادی اشاره نمود. ژیوانشی را بدون شک می توان به عنوان یکی از موفق ترین برند های کمپانی LVMH نام برد تا جایی که بعد از برند دیور دومین برند پر فروش این کمپانی به شمار می آید. محصولات ژیوانشی بیشتر شامل عطر و ادکلن، لوازم آرایشی و البته پوشاک می باشد.

ژیوانشی همچنین نقش زیادی در شکستن قوانین رایج مد در سالهای پس از جنگ جهانی دوم داشت. ژیوانشی طراحی نامتعارف و نوآور بود. طراحی شومیز موسوم به «بِتینا» در سال ۱۹۵۲، شومیزی که ژیوانشی نام یکی از مانکن هایش به نام بتینا گرازیانی را روی آن گذاشت، شکستن قالب های رایج مد در زمان خوش بوده است.

معرفی عطر جنتلمن ژیوانشی

حال که کمی از تاریخچه ی این برند خوش نام فرانسوی را با هم مرور کردیم می خواهیم عطر جدیدشان یعنی Eau de Parfum را به شما معرفی کنیم. این عطر مخصوص آقایان خوشتیپ خلق شده است. درباره ی این عطر اورجینال برند ژیوانشی همین بس که بدانید رایحه اش مخلوطی از بوی چوب و فلفل است. یعنی رایحه ای تند و در عین حال آرامش بخش. طراحان بوی این عطر برگ های نارنج را جوز هندی و دارچین و زعفران ترکیب کرده اند و نهایتا با پایه ی چوب صندل و وانیل آن را پیچیده اند.

مطالب مرتبط:

1- تاریخچه ی برند ژیوانشی در دنیای مد و فشن

2- صندل تابستانه ی مردانه مخصوص مسافرت

3- 4 عطر مردانه ی خنک برای تابستان امسالدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :