تحریریه چی بپوشم در
13,091

دیشب که شما خواب بودید، این مرد ایتالیایی دل دختران ایرانی را برد!

دیشب که شما خواب بودید، این مرد ایتالیایی دل دختران ایرانی را برد!

شب گذشته ایتالیایی‌های خوشتیپ باز هم خبرساز شدند و در صدر آن‌ها جانلوئیجی بوفون، ستاره محبوب لاجوردی‌پوشان مورد توجه کاربران قرار گرفت. پسر وفادار تورین که تا همین سال گذشته یعنی در 45سالگی هم هنوز از مستطیل سبز دل نکنده بود.

single_content ad banner

استایل بوفون

بهترین دروازه‌بان تاریخ اما حالا با شمایلی جدید روی نیمکت تیم فوتبال ایتالیا حاضر شده، عینک فتوکرومیک زده و مثل سایر همکارانش با لباس رسمی و البته شیک کادر مربیگری، کنار زمین مشغول به هدایت لاجوردی‌پوشان است. به طور کلی بوفون همواره در زمره خوشپوشان دنیای فوتبال قرار داشته است.

استایل بوفون

استایل بوفون

استایل مختص به خود را دارد

استایل بوفون

بوفون در مصاحبه با مجله «اسپورت استایل» درباره رنگ و تیپ مورد علاقه‌اش می‌گوید: من استایل مختص به خودم را دارم. ۵ روز در هفته شلوار جین و پیراهن می‌پوشم ولی اگر فرصت دست بدهد، دوست دارم تیپ کلاسیک بزنم و خوش‌تیپ باشم. البته دنبال تأثیرپذیری از دنیای مد نیستم ولی دوست ندارم لباسی هم که می‌پوشم با هم همخوانی نداشته باشد. استایل و تیپ واقعی یعنی اینکه لباسی بپوشی که در آن احساس راحتی کنی. خب حالا من ترکیبی از این دو را می‌خواهم اینکه هم شیک باشم و هم مد روز. استایل واقعی هم بستگی به دید ما نسبت به مسائل مختلف دارد. این روز‌ها هنوز دوست دارم استایل ورزشکاری‌ام را حفظ کنم؛ خب از طرفی، من پسرهایم را دارم و در این سن نمی‌توانم مثل آن‌ها لباس بپوشم.

استایل بوفون

مدل موها

وقتی از ثبات جذابیت درباره یک فرد صحبت می‌کنیم باید به این هم توجه کنیم که با تغییرات ظاهری این جذابیت دچار خدشه نشود. مثل بوفون که حالا در دهه پنجم زندگی‌اش با موی کوتاه هنوز هم دل طرفدارانش را آب می‌کند. او این‌روزها را به همراه تیم ملی کشورش در ایتالیا می‌گذراند درست مثل 18 سال قبل که به عنوان سنگربان آتزوری جام جهانی را در آلمان بالای سر برد. البته آن بوفون ریش‌هایش را می‌تراشید و موهای بلند خود را با تلِ مو، حالت می‌داد و به طور کلی هر چه که باشد جان‌لوئیجی در هر سن و سالی دل طرفدارانش را به شیوه خودش به وجد می‌آورد.

استایل بوفون

تعریف خوشتیپ بودن از دیدگاه بوفون

استایل بوفون

بوفون همیشه خوش‌تیپ بودن را دوست دارد و سعی می‌کند در مسیر مد روز قدم بزند. البته این بدان معنی نیست که همه چیز را بپوشد. او معتقد است باید تیپ‌هایی را انتخاب کند پخته‌تر جلوه کند. به طور کلی هدف او از مد و فشن ، نمایش قاطعیت و جذبه است، انسانی که ایده‌های بسیار شفافی دارد و حاضر نیست به هرچیزی که ترند می‌شود بها دهد.

استایل بوفون

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :