جورجینا با استایل جدیدش هم خدا را راضی کرد و هم بنده خدا را!

جورجینا رودریگز مدل ۲۸ ساله و‌ نامزد کریستیانو رونالدو در مراسم Joy Awards در‌ ریاض پایتخت عربستان سعودی حضور یافت. این مراسم برای تقدیر و بزرگداشت هنرمندان عرب است و‌ جورجینا که به دلیل قرارداد رونالدو فعلا به عربستان مهاجرت کرده مهمان افتخاری این مراسم بود. نگاهی به تصاویر او و استایل کاملا متفاوتش در این مراسم داشته‌ایم.

استایل جدید جورجینا رودریگز

لباسی متفاوت و خاص

لباس جورجینا از طراحی های علی کاروئی دیزاینر مشهور عرب است. پارچه لباس از جنس مخمل که یکی پرطرفدارترین پارچه‌های این روزهاست، انتخاب شده بود. مدل لباس جایی منحصر به فردتر به نظر میرسید که تو نازکی همرنگ خود لباس روی سر جورجینا قرار میگرفت و شکلی از حجاب را به نمایش می‌گذاشت.

استایل جدید جورجینا رودریگز

پیشتر هم جورجینا را با روسری و شکل‌های مختلف حجاب دیده‌ایم. خصوصا از زمان مهاجرتش به عربستان به واسطه رونالدو. این پوشش جورجینا باعث شد که کاربران در فضای مجازی با استایل او شوخی کنند. یکی از کاربران در رابطه با استایل جدید جورجینا نوشته بود: «هم خدا راضی و هم بنده خدا»

استایل جدید جورجینا رودریگز

جواهراتی از برند عرب

استایل جدید جورجینا رودریگز

جواهرات جورجینا در این مراسم، حتی از لباسش هم بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او جواهرات درشتی که بیشتر جلب توجه کنند انتخاب کرده بود. و باید بپذیریم که این جواهرات کاملا مناسب لباس خانم مدل مشهور بودند. جواهرات جورجینا از برند عربی کوهجی انتخاب شده بودند. البته جورجینا از آن دسته افرادی است که معمولا به سراغ جواهراتی می‌رود که بیشتر جلب توجه کنند.

استایل جدید جورجینا رودریگز

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :