مریم فخری در
6,724

استایل عجیب و متفاوت جورجینا در عربستان سوژه شد؛ چرا شبیه زن عموها لباس پوشیده؟!

استایل عجیب و متفاوت جورجینا در عربستان سوژه شد؛ چرا شبیه زن عموها لباس پوشیده؟!

جورجینا رودریگز، مدل و اینفلوئنسر مطرح که از پدری آرژانتینی و مادری اسپانیایی متولد شده‌است، به واسطه اینکه پارتنرش، کریستیانو رونالدو، در تیم فوتبال النصر عربستان بازی می‌کند، حدود یک‌سال است که در این کشور زندگی کرده و به نظر می‌رسد به خوبی با شرایط و فرهنگ زندگی در این کشور خو گرفته‌است.

single_content ad banner

عبای عربی جورجینا

این مدل ۲۹ ساله که از ۷ سال پیش با رونالدو، فوتبالیست مطرح پرتغالی در رابطه است، فعالیت‌های جدی مدلینگش را در عربستان دنبال کرده و چهره بسیاری از برندهای عربی و حتی بین‌المللی شده است.

عبای عربی جورجینا

جورجینا دو روز پیش، در روز ملی عربستان و برای ادای احترام به این کشور با عبای عربی آبی‌رنگی دیده شده، قهوه عربی خورد و با پرچم عربستان سعودی عکس گرفت. تصاویر او بسیار پر بازدید شده و نظرات متفاوتی را از سمت مخاطبان دریافت کرده‌اند.

عبای عربی جورجینا

او که مادر ۵ فرزند است، این عبای عربی که لباس مخصوص و یکی از نمادهای کشور عربستان سعودی است را در بازدید از فروشگاه عطرهای Laverne که در زبان عربی با نام لافیرن خوانده می‌شود، به تن کرده بود. او مدتی است که به عنوان چهره تبلیغاتی این عطرها فعالیت می‌کند.

عبای عربی جورجینا

او تاپ جذب و شلوار مشکی‌رنگی را در زیر عبای آبی‌رنگش به تن داشت و با کیف و عینک آفتابی شیک و گران‌قیمتش این استایل پر بحث را به سرانجام رسانده بود. البته نباید از حضور کفش‌های استیلتو مشکی در این تیپ غافل شد.

عبای عربی جورجینا

نامزد کریستیانو رونالدو که معمولا او را با اکسسوری‌های بزرگ، درشت و درخشانی می‌بینیم و بارها بابت استفاده از چنین زیورآلات و جواهرآلاتی مورد نقد قرار گرفته‌است، این بار نیز با انگشتر حلقه و چند رینگ پر زرق و برق دیگر ظاهر شد. ساعت او با بند پرنگین از گران‌قیمت‌ترین جزئیات استایلش بود. او از یک گلوبند که در قسمت جلویی باز هم با نگین‌ها تزئین شده، در ظاهرش بهره برده‌ بود. ناخن‌های بلند با فرنچ سفید هم این زرق و برق را همراهی می‌کردند.

عبای عربی جورجینا

جورجینا چند ماه پیش مستند زندگی‌اش را در اسپانیا ساخت و در شبکه نتفلیکس منتشر کرد. او از بابت حرف‌های جدیدی که در مورد شروع و ادامه دادن رابطه‌اش با رونالدو و فرزندانش زد نیز به شهرت بیشتری دست یافت و بر سر زبان‌ها افتاد.

عبای عربی جورجینا

نظرتون در مورد استایل جدید جورجینا رودریگز چیه؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :