دریای زیبایی این زوج، ساحل ندارد؛ جورج و امل کلونی باز هم با استایلشان، دنیا را خیره کردند!

جورج کلونی ۶۲ ساله، به همراه همسر ۴۵ ساله‌اش، در حاشیه جشنواره ونیز امسال حضور یافتند. اکنون که اعتصابات نویسندگان و بسیاری از بازیگران مشهور و مطرح هالیوود در جریان است، حجم ستارگان حاضر در جشنواره ونیز ۲۰۲۳ بسیار کاهش پیدا کرده و بسیاری از این سلبریتی‌ها راه رفتن روی فرش قرمز ونیز را بیخیال شده‌اند. جورج کلونی نیز یکی از اعضای اصلی این اعتصابات است که نه برای حضور روی فرش قرمز جشنواره، بلکه برای همراهی و حمایت از همسرش در کنار او حضور یافته است.

ad banner

جورج و امل کلونی در ونیز

این زوج دوست‌داشتنی در یکی از استایل‌های خیابانی‌شان و قبل از  حضور در مراسم اصلی با استایل‌هایی راحت و تابستانی دیده شدند. امل پیراهنی سفید و کوتاه با طرح گل‌های بزرگ سیاه‌رنگ را به تن داشت و با کفش‌ها و کیف مشکی استایلش را کامل کرده بود. جورج هم با تیشرت سرمه‌ای، شلوار پارچه‌ای خاکستری و کفش‌های جیر شتری رنگ، استایل راحتی را تدارک دیده بود.

جورج و امل کلونی در ونیز

جورج کلونی و همسرش امل کلونی در مراسم DVF که نامش را از دایان رون فرستنبرگ طراح فشن معروف گرفته، شرکت داشتند. امل کلونی در این مراسم پیراهنی از کارهای قدیمی خانه مد دیور را به تن کرده بود. این لباس در سال ۲۰۰۰ توسط جان گالیانو برای برند دیور طراحی شده بود. صندل‌های پاشنه‌دار طلایی و کیف پرس کوچک طلایی‌رنگ، استایل امل را کامل کرده بودند. البته نباید از گوشواره‌های آویز و بلند امل با مهره اشکی آن غافل شد.

جورج و امل کلونی در ونیز

جورج و امل کلونی در ونیز

جورج با استایلی ساده و از سر تا پا مشکی متشکل از کت و شلوار و تیشرت مشکی همراه با کفش‌هایی به همین رنگ و بدون استفاده از کراوات و پاپیون در این مراسم دیده شد.

جورج و امل کلونی در ونیز

در مراسم DVF که چهره‌هایی مثل ریتا اورا، اما تامپسون و نانسی پلوسی، سیاستمدار آمریکایی، هم حضور داشتند، امل برای فعالیت‌های بشردوستانه خود به عنوان وکیل حقوق بشر، جایزه گرفت. جایزه‌ای که به زنانی اهدا می‌شود که رهبری، قدرت و شجاعت در مسیر حقوق زنان را داشتند. فعالیت‌های امل علم‌الدین کلونی در سال‌های گذشته برای کمک به روزنامه‌نگاران در آذربایجان، مصر و میانمار دلیل این جایزه بوده است.

جورج و امل کلونی در ونیز

نظرتون در مورد استایل‌های این زوج چیه؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :