مهفام میرزایی در
0

چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس‌های زنانه

چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس‌های زنانه

مهم نیست در چه فصلی باشیم یا مدل های روز چه لباس هایی باشند، اصول خوش لباسی و خوش استایلی همیشه ثابت و یکسان هستند. در این مطلب می خواهیم چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس‌های زنانه را معرفی و بررسی کنیم.

قانون اول: لباس های مردانه و زنانه را ترکیب کنید
این قانون یکی از قوانین مهم و امتحان پس داده استایل است. کوکو شانل از پیشروان در ترویج این سبک بود و سعی می کرد لباس هایی با الهام از استایل مردانه بدوزد. اما در این روش باید دقت کنید که سایه اندام شما (سیلوئت) همچنان زنانه باقی بماند چون هیچکس علاقه ای به داشتن ظاهر زمخت و بی ظرافت ندارد. پس بهتر است لباس های اصلی شما مثل مانتو و شلوار ظریف و زنانه باشد و به طور مثال از یک کت پشم با استایل مردانه روی آن استفاده کنید. نتیجه شما را شگفت زنده خواهد کرد.

چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس های زنانه

قانون دوم: اول کفش ها
استراتژیک ترین راه برای ساختن یک استایل ترکیب آن ها با محوریت کفش ها است. اگر قرار است فعالیت زیادی انجام دهید سراغ کفش های تخت و راحت و کتانی بروید سپس سایر بخش های لباس را هماهنگ با آن ها انتخاب کنید. این هماهنگی باید شامل رنگ، سبک، طرح و سیلوئت شما باشد. پس از پوشیدن همه لباس ها خود را در آینه بررسی کنید تا از هماهنگی همه چیز مطمئن شوید.

قانون سوم: یک اکسسوری بیشتر
کوکو شانل زمانی گفته بود که قبل از خروج از منزل یک اکسسوری حذف کنید و سپس بیرون بروید. با احترام به کوکو شانل که این حرف را حدود صد سال پیش و در عصر تجملات زده بود. اما امروز در عصر مینیمالیسم برای داشتن استایل شخصی بهتر است یک جزء جدید به اکسسوری های خود اضافه کنید مثلا یک النگوی رنگی و یا شالگردن پارچه ای.

قانون چهارم: بزرگتر بهتر است
شاید این قانون ساختار شکننانه محسوب شود ولی لباس‌های زنانه حجیم تر اثر کوچک کنندگی دارند. مثلا باسن بزرگ را می توان با یک مانتویی که پایین پین دار و بالاتنه اندازه دارد لاغرتر نشان داد و یا با شلوار تنگ و بلوز گشاد بالاتنه چاق خود را کوچک تر کرد. تا زمانی که قسمت های چاق بدن زیر لباس های گشاد و حجیم مخفی شوند اثر لاغر کنندگی آن ها مشخص خواهد بود.

چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس های زنانه

قانون پنجم: لباس های راحتی و مجلسی را ترکیب کنید
هیچ چیز بیشتر از ترکیب لباس‌های زنانه راحتی و لباس های مجلل ر یک استایل نمی تواند اعتماد به نفس و راحتی شما را افزایش دهد. این گونه ترکیب ها در عین مدرن بودن شیک و زیبا هستند به طور مثال ترکیب کفش پاشنه بلند و شلوار جین با یک مانتوی ساتن گلدوزی شده. اکسسوری ها هم نقش مهمی در ای نوع استایل دارند مثل یک گردنبند بلند جذاب.

قانون ششم: تک رنگ با تن های مختلف بپوشید
استایل های تک رنگ همیشه جالب و زیبا هستند اما با استفاده از لباس های تیره تر و روشن تر در یک دامنه رنگ می توان برای زیباتر و متناسب کردن اندام و رفع ایراد های آن استفاده کرد. رنگ های تیره اثر کوچک کننده و رنگ های روشن اثر بزرگ کننده دارند.

قانون هفتم: وقتی مردد هستید روی کمر تاکید کنید
مهم نیست چه نوع اندامی دارید در هر صورت لاغرتر کردن کمر باعث لاغرتر شدن شما می شود. شما این کار را با یک کمربند انجام می دهید. ابتدا یک لباس با سیلوئت مناسب انتخاب کنید و سپس یک کمربند مناسب انتخاب کرده و استایل خود را با آن زیباتر کنید.

چند قانون ثابت شده خوش لباسی در لباس های زنانه

مطالب مرتبط:

1- چند کفش زنانه که بايد به کمد خود اضافه کنيد

2- ترکيب پاييزي کفش و شلوار براي خانم هاي خوش تيپ

3- کفش مناسب براي شلوار جين قسمت اول

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :