طراحان زن موفق در سال 2016

1 ژانویه 2017 ساعت 09:53

توسط مهفام میرزایی

طراحان زن موفق در سال 2016

طراحان لباس نقش اساسی را در توسعه صنعت مد و فشن داشته اند و در این میان نقش طراحان زن اگر از طراحان مرد بیشتر نباشد کمتر نبوده است و این نقش روز به روز پررنگ تر می‌شود و دنیای مد روز به روز بیشتر تحت نفوذ زنان در می‌آید. در سالی که گذشت طراحان زن مطرح جهان با معرفی طرح‌های زیبا و جذاب خود نظر مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کردند. در این مطلب می‌خواهیم طراحان زن موفق در سال 2016 را به شما معرفی کنیم.

استلا مک کارتنی

استلا مک کارتنی کار طراحی لباس را از دستیاری نزد طراحانی مثل کریستین لاکروا آغاز کرد و در سال 2001 برند خود را تاسیس کرد و شعارهایی مانند حفظ محیط زیست، جلوگیری از کشتار حیوانات به خاطر پوست‌شان و برابری‌های جنسیتی را همیشه دستور کار خود قرار داده است.

طراحان زن موفق در سال 2016

ریچل کومی

ریچل کومی کار طراحی لباس را از نه پوشاک زنانه بلکه از پوشاک مردانه آغاز کرد و از سال 2004 طراحی پوشاک زنانه و همچنین طراحی کفش را نیز به کارهای خود اضافه کرد. برند او اکنون از برندهای مهم نیویورک به شمار  می‌رود.

طراحان زن موفق در سال 2016

مری کیت و اشلی اولسن

این خواهران دوقلو کار طراحی لباس را با دستیاری آغاز کردند و برند خود را در سال 2006 تاسیس کردند. آن‌ها اکنون از موفق‌ترین طراحان لباس در آمریکا هستند که نامزد جوایز مهمی نیز شده‌اند.

طراحان زن موفق در سال 2016

ماریا گرازیا چیوری

این طراح ایتالیایی از موفق ترین طراحان زن حال حاضر جهان است که پس از گذراندن 17 سال کار موفق برای برند والنتینو اکنون برای برند مشهور دیور کار می‌کند و آخرین مجموعه او برای بهار و تابستان 2017 تحسین همگان را برانگیخت.

طراحان زن موفق در سال 2016

جنا لیونز

این طراح آمریکایی از 21 سالگی تا کنون برای برند جی کرو طراحی کرده و در این مدت از یک دستیار طراح ساده در لباس مردانه به ریاست دپارتمان طراحی این برند بزرگ رسیده است، چیزی که نه تنها هر طراح زن بلکه هر طراح جوانی آرزوی آن را در سر دارد.

طراحان زن موفق در سال 2016

الساندرا فاسچینتی

این طراح ایتالیایی کار خود را از طراحی برای برندهای مهم پرادا و میو میو شروع کرد و با کار برای برندهایی مانند تام فورد و گوچی ادامه داد. سبک خاص او کنار گذاشتن ترندها و طراحی مدل‌های خاص و هوشمندانه است.

طراحان زن موفق در سال 2016

مطالب مرتبط:

1-  ایسی میاکه طراح خلاق ژاپنی

2- پل اسمیت طرح لباس مردانه

3- توری برچ طراح موفق امریکایی

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است