المیرا فلاحیان در
2,760

7 طراح مد مشهور که اگر در خیابان ببینید نمیشناسید!

7 طراح مد مشهور که اگر در خیابان ببینید نمیشناسید!

شاید نام بسیاری از طراحان مد را بارها شنیده باشید، اما آیا تصاویر آن‌ها را هم دیده‌اید؟ اگر یکی از طراحان مد مطرح دنیا را در خیابان ببینید، می‌شناسید؟ در این مطلب به معرفی 7 طراح مد مشهور که اگر در خیابان ببینید نمیشناسید، پرداخته‌ایم. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

single_content ad banner

مارک جکوبز

طراحان مد مشهور

حتما بارها نام مارک جکوبز به گوشتـان خورده است. این طراح مد آمریکایی، که در حال حاضـر 58 سـاله اسـت، کالکشـن اول خود را در 23 سالگی طراحی کرد و به عنوان جوانتـریـن طـراح مـد شناخته شـد. مارک جکوبز در حال حاضر بیش از 200 فروشـگاه در 80 کشور جهان دارد.

مایکل کورس

طراحان مد مشهور

از دیگر طراحـان مد نام آشنایـی که شاید با ظاهر او آشنایی چنـدانـی نداشـته باشیـد، مایکـل کورس، طراح مد 62 سـاله است. او کار طراحی را از دوران نوجوانـی آغاز کـرد و سپـس در 17 سالـگی شـروع به کار در یـک بوتیک نمـود. 4 سـال بعد، لباس‌های زنانه طراحی شده توسط خود را به فروش رساند.

تامی هیلفیگر

طراحان مد مشهور

حتما پیـشتر نام برنـد تامـی را شنیـده‌اید. تامی هیلفیـگر، موسـس ایـن برنـد، در 20 سالگی، فروشگاه لباس خود را راه‌اندازی کرد و بعد از 5 سـال ورشکست شد. سپـس در نیویـورک کار طراحـی را ادامـه داد و در 28 سالگـی برنـد طراحـی لباس خـود را بـا نام «تامی هیل» تاسیـس نمـود و موفـق شد.

میوچیا پرادا

طراحان مد مشهور

برند پـرادا را می‌توانیـم یکی از مشـهورترین برندهای دنیـا بدانیـم و حتـما نام میوچیـا پـرادا قبلا به گوشـتان خورده است، اما آیـا این طراح مـد مشهور را به لحـاظ ظاهـری هـم مـی‌شـناسیـد؟ او بـه عـنـوان یکـی از تاثیرگذارتریـن زنـان دنیا در صنعـت مـد و فشن شناخته می‌شود.

کلوین کلاین

طراحان مد مشهور

کلوین کلاین هـم از دیـگر طراحـان مـد نام آشنایی است که کمتـر کسـی ظاهـر او را به خوبی می‌شناسد. او در سن 26 سالگی، برند خود را تاسیس نمود. این برند در ابتدا فقط پوشـاک مردانـه تولیـد می‌کـرد، اما با گـذر زمـان، تولیـد پوشـاک زنـانه نیـز تبدیـل به بخش مهمی از برند کلوین کلاین شد.

روبرتو کاوالی

طراحان مد مشهور

روبرتو کاوالـی، طـراح مد ایتالیایـی را تا چه حـد می‌شناسیـد؟ ایـن طراح 80 سـاله کـه مالـک برنـدی با نام خـودش اسـت، در 32 سالگی اولین کالکشن خود را اکران نمـود و پس در مدت زمان بسیار کوتاهی لباس‌های برند خود را طراحی نمود و در بوتیـک خـود به فروش رساند.

پاکو رابان

طراحان مد مشهور

حتـما نام عطرهـای پاکـو رابان به گوشـتان خـورده اسـت. پاکـو رابان یـک طـراح مـد فرانسـوی اهـل اسپانیاسـت کـه پیـشـتر با برندهای مختلفی از جمله ژیوانشی، دیور و بالنسیگا در زمینه طراحی جواهرات همکاری داشته است. در سن 34 سالگی، این طراح مد مشهور، خانه مـد خـود را افتتـاح کـرد.دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :