مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام؛ از ایران خانم تا آیریس اپفل

گذر زمان می‌تواند تاثیرات منفی در روحیه بسیاری از افراد داشته باشد. اما کم نیستند زنان و مردانی که با گذر زمان و افزایش سن سعی می‌کنند روحیه خود را حفظ نموده و از زندگی پا پس نکشند. فضای اینستاگرام، بستری را فراهم کرده که با کمک آن می‌توانیم با افراد مختلفی در سراسر جهان آشنا شویم و روحیات آن‌ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم. در این مطلب همراه چی بپوشم باشید تا برخی از مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام را به شما معرفی کنیم.

مون لین

مون لین مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

یکی از محبوب‌ترین فشن بلاگرهایی که سن زیادی دارند، مون لین 92 ساله از کشور تایوان است. مون لین علاقه بسیار زیادی به استفاده از اکسسوری‌های مختلف در استایل خود دارد و کلاه‌ها و عینک‌های منحصر به فرد او امضای شخصی‌اش بر استایل‌هایش هستند.

آیریس اپفل

آیریس اپفل مسن‌ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

آیریس اپفل یک فشن بلاگر و طراح داخلی 98 ساله است که طرفداران زیادی را در فضای مجازی بدست آورده و به عنوان یک فشن آیکون شناخته می‌شود. او بر این باور است که سن تنها یک عدد بوده و انجام کارهای موردعلاقه‌اش، سلامتش را بهبود می‌بخشد.

هلن روث الام

هلن روث مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

این فشن بلاگر که با نام بدی وینکل شناخته می‌شود، 92 ساله است و با استایل‌های رنگارنگ خود طرفداران زیادی بدست آورده است. بدی وینکل از سال 2014 و با اولین پست اینستاگرامی خود، میان مردم شناخته شد و حالا میلیون‌ها فالوور دارد.

لین اسلتر

لین استلر مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

یکی دیگر از فشن بلاگرهای محبوب در دنیای مد و فشن، لین اسلتر است. این فشن بلاگر 67 ساله، که از پروفسورهای دانشگاه فوردهام نیز می‌باشد، با استایل‌های جسورانه و در عین حال جذابش شناخته می‌شود و با همین استایل‌ها توانسته فالوورهای زیادی جذب نماید.

ایران خانوم

ایران خانوم مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

قطعا این لیست بدون وجود نام ایران خانوم 91 ساله، فشن بلاگر ایرانی، ناقص خواهد بود. ایران خانوم از 5 سال پیش به پاریس مهاجرت کرده و در آنجا با استایل خاص خود توجه افراد بسیاری در کشورهای مختلف را به خود جلب کرده است. او برای استایل‌های خود از کسی الهام نمی‌گیرد.

دوری جیکوبسن

دوری جیکوبسن مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

این فشن بلاگر 82 ساله در لاس وگاس زندگی می‌کند و استایل‌های جذاب او سبب گشته‌اند که باور سن او برای مردم دشوار گردد. دوری جیکوبسن استایل‌های مختلف را، بدون اینکه هراسی از آن‌ها داشته باشد امتحان می‌کند و توصیه‌های آموزشی نیز در اختیار فالوورهایش قرار می‌دهد.

پتی گیبنز

پتی گیبنز مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

پتی گیبنز یکی دیگر از مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام است. فشن بلاگر 62 ساله سبک وینتیج و مدرن را به زیباترین حالت ممکن ترکیب می‌کند و استایلی خارق‌العاده را به نمایش می‌گذارد. استایل‌های زیبای این فشن بلاگر به تمام بانوان میانسال نشان می‌دهد که برای استایل‌های خود محدود به پوشش‌های کلیشه‌ای نیستند.

رکسانا گود

رکسانا گود مسن ترین فشن بلاگرهای اینستاگرام

رکسانا گود فشن بلاگری است که کار مدلینگ را از دهه 1980 میلادی آغاز کرد. این فشن بلاگر هنوز پس از گذشت سال‌ها و با داشتن بیش از 60 سال سن استایل و اندام خود را حفظ نموده و هنوز نیز طرفداران بسیار زیادی دارد. موهای زیبای او نیز، جذابیتش را چندین برابر کرده‌اند.

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :