پاییز امسال این رنگ لاک‌ها، ترند هستند؛ از آن‌ها مطلقا غافل نشوید!

پاییز و فصل سرما که از راه می رسد؛ بدن ما هم آماده تغییرات جدید می شود. خواسته های اش با قبل فرق می کند، از آیس کافی گرفتن و سر کشیدن در خیابان می رویم به سمت سفارش دادن یک لاته که از آن بخار بلند می شود. لباس ها هم که دیگر جای خود دارد و پشمی ها جای خود را به نخ و پنبه های سبک می دهند.

لاک ترند پاییز 1401

پوست دست هایمان به کرمی با مرطوب کنندگی بیشتری نیاز پیدا می کنند و «ناخن» هایمان هم چشمک می زنند که دیگر این رنگ های نئونی را پاک کن و ….؟ پاک کن و چی بزن؟ اگر این سوال را دارید، همراه شو عزیز که پیشنهادهای ناخن کارها و مانیکوریست مشهور و متخصص لاک را برایتان خلاصه کرده ایم تا پاییز 2022 یا همان 1401 خودمان را دیگر تکراری سر نکنید.

زرد اما به سمت خردلی

اگر رنگ‌های زرد روشن و سبز تابستانی عادت کرده بودید؛ عیبی ندارد می توانید ؛ رنگ‌های نئونی زرد و سبز را با سایه‌ای پررنگ بپوشانید و بهتر از آن اینکه به جای زرد به سمت رنگ های خردلی بروید.

لاک ترند پاییز 1401

این رنگ از دل پاییز بیرون آمده و در دنیای مد امسال هم حسابی درخشیده. مخصوصا که اهالی مد و فشن؛ حال و هوای کابویی به سرشان زده است. این رنگ در کنار رنگ قهوه ای سوخته لباس های کابویی، چکمه و کلاه، حسابی می درخشد.

آبی اما آبی جین

تفاوت لاک آبی که در تابستان می زنید با لاکی که در پاییز می زنید، این است که لاک پاییزی وزن بیشتری دارد. رنگ آبی پاییزی سنگین تر از رنگ آبی تابستانی است. همان طور که رنگ زرد پاییزی یا همان خردلی این طور بود.

لاک ترند پاییز 1401

اگر دقت کنید می بینید که نوشته ایم؛ آبی جین. این کلید واژه را بگیرید و جلو بروید.

لاک ترند پاییز 1401

آبی جین یعنی هر آبی که در تم شلوارهای جین دیده می شود و مهمتر و روی خط مد- و انصاقا زیبایی- آبی است که در اصل ترکیب خاکستری و آبی است.این رنگ را بزنید و دست هایشان روی شلوار جین تان بگذارید و حسابی دل از خودتان ببرید!

نقره ای اما کروم

راشل آپفل گلس، یک ای معروفترین موسس های سالن های ناخن گلوسلب در امریکا، می گوید: ناخن های کرومی پاییز امسال همه جا هستند. او که سلبریتی های زیادی از مراجعانش هستند؛ گفته آنها هم به سمت همین رنگ ها رفته اند.

لاک ترند پاییز 1401

او رنگ نقره ای کروم را به شما پیشنهاد می دهد که با سایه چشمی به همین رنگ می تواند حسابی زیبایتان کند. او یک راه جالب هم برای کسانی دارد که در خانه روی ناخن هایشان کار می کنند و نه در سالن. او می گوید رنگ نقره ای را که زدید با سایه چشم نقره ای روی ناخن های خود ضربه بزنید و بعد روی آن را با یک تاپ ژل براق بپوشانید.

کاراملی اما برنزه

شاید شما هم مثل من یکی از رنگ های محبوبتان کاراملی باشد. اگر این طور است اصلا نگران نباشید چون پاییز زمان خوبی برای رنگ‌های خاکی و قهوه‌ای است و ظاهری جذاب به دست های شما می دهد.

لاک ترند پاییز 1401

البته کاراملی گرم؛ انتخاب مناسب تری برای این فصل سرد است تا تم های دیگر کاراملی.

پاییزی، عمیق و اقیانوسی

اگر علاقمند به رنگ های تیره هستید اما جرات و یا میلی به زدن رنگ های مختلف سیاه ندارید؛ باید به شما بگوییم در این پاییز آبی اقیانوسی و یا همان آبی نفتی خودمان می تواند، حال شما را خوب کند.

لاک ترند پاییز 1401

این رنگ لاک در کنار رنگ قرمز در لباس ترکیب بسیار دوست داشتنی می سازد.

قرمز آب نباتی

این واقعیت هر استایلیست و ناخن کاری قبول دارد که لاک های تم قرمز، همیشه و همیشه ترند هستند و خواهند ماند. حالا در میان این همه قرمز یک مانیکور قرمز آتشین می تواند از هر انتخابی بهتر باشد.

لاک ترند پاییز 1401

رنگ قرمز را می شود هم با لباس های روشن و هم تیره درخشان تر کرد. این رنگ تاثیر منفی روی دست شما که سبزه هستید ندارد و روی دست شما با پوست سفید، زندگی بخش است.

مانیکور فرانسوی؛ کلاسیک و شیک

مانیکور کلاسیک یا همان فرنچ فرانسوی پاییز امسال هم مد روز است. اصلا انها حذف نشده اند که دوباره لازم باشد مد شوند.

لاک ترند پاییز 1401

اگر جزو آدم هایی هستید که خیلی زود حوصله تان از لاکی که زدید سر می رود؛ حتما این انتخاب را در ذهن داشته باشید.

مشکی های هالووینی

هیچ چیز مانند لاک ناخن مشکی و پررنگ برای پاییز، چه در مانیکور تک رنگ و چه در مانیکورهای طرح دار مناسب و دوست داشتنی نیست.

لاک ترند پاییز 1401

به افتخار ناخن های مشکی خود؛ یک کت مات هم بپوشید و به خوشتیپی تان زوایای بیشتری بدهید.

یاسی اسموکی

رنگ یاسی؛ لطافت کم نظیری دارد. این طیف رنگ که تا بنفش می روند در این سالها حسابی جزو رنگ های شیک بوده اند. یاسی اسموکی یا همان دودی از رنگ لاک های پر طرفدار این سال بوده است.

لاک ترند پاییز 1401

رنگ یاسی برای همه رنگ پوست مناسب است و با طراحی ظریف و خطی حسابی برای نگاه کردن به صفحه ای دلپذیر تبدیل می شود.

مرجانی سوخته

من فکر می‌کردم که لاک‌های مرجانی فقط روی انگشتان دست و پا در ماه‌های تابستان زیبا به نظر می‌رسند اما این رنگ در پاییز امسال حسابی سر و صدا به پا کرده است.

لاک ترند پاییز 1401

طرفدار قرمز هستید اما مشکوک به این رنگ، دوست دار بنفش هستید اما زود دلزده تان می کند، انتخاب برتر شما همین رنگ مرجانی سوخته است.

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :