تغییرات استایل فاحریه اوجن از گذشته تاکنون؛ بازیگری که همیشه خوشپوش است!

دوستداران سریال‌های ترکی حتما با نام فحریه اوجن آشنا هستند. او در شماری از آثار عامه‌پسند ترکی حضوری پررنگ داشته است و برای مخاطبان ایرانی چهره‌ای آشنا به‌ حساب می‌آید. فحریه چهره و اندام زیبایی هم دارد و به همین واسطه، مانند بسیاری از بازیگران ترکی در دنیای مد و فشن هم حضور پررنگی را از او شاهد هستیم. در این مقاله می‌خواهیم نگاهی به تعدادی از استایل‌های زیبا و چشم‌نواز او داشته باشیم. با ما همراه هستید؟

بررسی استایل فاحریه اوجن

رنگ سفید دوست‌داشتنی

بررسی استایل فاحریه اوجن

به نظر می‌رسد که فحریه از رنگ سفید استقبال می‌کند. او در بسیاری از مهمانی‌ها و موقعیت‌های رسمی به‌سراغ پیراهنی سفید می‌رود. این انتخاب بسیار دقیق و درست است. در واقع، رنگ سفید می‌تواند گزینه مناسبی برای همه باشد. رنگ سفید هم با طیف‌های مختلف پوست آدم‌ها در هماهنگی است و هم برای استایل‌های رسمی و غیررسمی انتخاب جذابی می‌شود. فحریه هم با در نظرگرفتن این نکات، در بسیاری از موقعیت‌ها به‌سراغ چنین رنگ دوست‌داشتنی و روشنی می‌رود. در تصویر بالا فحریه را در جشنواره‌ای رسمی و روی فرش قرمز می‌بینید. انتخاب رنگ سفید برای چنین موقعیتی بسیار فکر خوبی بوده است. این لباس که در بخش آستین‌ها و بدنه هم دارای تزئیناتی است، گزینه‌ای مناسب برای مهمانی و موقعیت‌های رسمی به‌شمار می‌رود.

انتخاب شلوار چرمی

شلوارهای چرمی از لباس‌های جذاب دنیای مدوفشن هستند اما باید قبول کنیم که برای همه مناسب نیستند. برای پوشیدن چنین شلواری باید پاهای لاغر، متناسب و کشیده‌ای داشته باشید. این موضوع درباره فحریه صادق است. او اندام خوبی دارد و پوشیدن شلوار چرمی در استایلی خاص و ویژه برایش فکر خوبی است. در تصویر بالا، فحریه اوجن را با شومیزی پلنگی و طرح‌دار و شلواری چرمی می‌بینید. این استایل هماهنگی خوبی دارد و از نظر رنگ، طرح و مدل هم برای شخصیت پوششی بازیگر معروف ترکی مناسب است.

استایل اسپرت ترندی

بررسی استایل فاحریه اوجن

دمنوش گیاهی سریع‌ترین راه برای لاغری شکم و پهلو تا عید

‎ نوشیدن یک فنجان دمنوش و چای گیاهی در روز به شما کمک خواهد کرد تا وزن خود را به میزان دلخواهتون پایین بیاورید. دمنوش‌های گیاهی علاوه بر سم‌زدایی و فوایدی که برای بدن دارند، سریع‌ترین روش لاغری و چربی‌سوزی هم هستند و شما در مدت زمان کم، صاحب تناسب اندام شگفت‌انگیزی خواهید شد. برای شرکت در چالش ۱۲ کیلو لاغری با دمنوش گیاهی تا عید، همین الان میتونین مشاوره رایگان بگیرین.

یکی از شاخصه‌های استایل فحریه اوجن، تمایلش به دنبال‌کردن ترندهای استایلینگ است. معمولا در تیپ و ظاهرش، عناصری به‌روز می‌بینیم. در زمینه پوشیدن استایل‌های اسپرت و غیررسمی هم به ترندها دقت زیادی دارد. در تصویر بالا او را با کتی چرمی و استایل مونوکروم مشکی می‌بینید. استایل مونوکروم که به معنای یک‌دست‌بودن رنگ استایل است. یعنی تیپی که در آن، تمام بخش‌های استایل از یک رنگ انتخاب می‌شوند. کاپشن چرمی فحریه با همسرش در این تصویر ست شده است و این هم خلاقیت بامزه‌ای بوده که نگاه دوربین‌ها را به خود جلب کرده است.

استفاده از پارچه‌های لطیف

بررسی استایل فاحریه اوجن

اگر مروری بر استایل‌های فحریه اوجن داشته باشید، متوجه می‌شوید که به جنس پارچه‌ها اهمیت زیادی می‌دهد. منظور چیست؟ او طرفدار پارچه‌هایی لطیف است. این نوع پارچه‌ها باید حتما با مدل و طرحی مناسب دوخته شوند. در غیر این صورت، ایست خوبی روی تن نخواهند داشت. لباس‌های فحریه از جنس پارچه‌هایی لطیف انتخاب می‌شوند و روی تنش هم به‌خوبی می‌نشینند و جلوه زیبایی دارند.

مدل‌های مناسب اندام

بررسی استایل فاحریه اوجن

یکی از جذابیت‌های استایل فحریه در این است که می‌داند چه لباس‌هایی برای جلوه زیباتر اندامش انتخاب کند. تناسب میان بدن و مدل لباس از نخستین گام‌های خوشپوشی است. فحریه اندام متناسبی دارد و انحناهای بدنش به زیباترشدن آن کمک کرده‌اند. او با انتخاب پیراهن‌هایی که این ویژگی را بیشتر نشان می‌دهند، استایل‌های زیبایی برای خود تدارک می‌بیند. در تصویر بالا هم پیراهن ماکسی او هم با اندامش در تناسب زیاد است و هم رنگ بسیار زیبایی دارد.

ست‌کردن رنگ‌های مناسب

بررسی استایل فاحریه اوجن

فحریه اوجن رنگ‌های خوبی را برای استایل خود در نظر می‌گیرد. او انتخاب‌های پیشروانه ندارد یا به‌دنبال ست‌کردن رنگ‌های عجیب و غریب نیست. همین رویکرد نسبتاً محافظه‌کارانه باعث شده که در بیشتر موارد و مواقع، تیپ و ظاهر بی‌بحث و بدون نیاز به نقدی داشته باشد. در تصویر بالا هم یکی از همین تیپ‌هایش را می‌بینید. او کرم و مشکی را با هم ست کرده است و از پالتویی قهوه‌ای رنگ برای تکمیل استایل خود استفاده کرده است. این سبک از پوشیدن پالتو برای شرکت در موقعیت‌های رسمی یا عکاسی هم از ترندهای جذابی است که بهتر است به خاطر بسپارید.

استایل‌های تلفیقی

بررسی استایل فاحریه اوجن

اگر دقت کرده باشید، استایل فحریه تابع انتخاب‌هایی محدود است و آنچنان اهل ریسک‌کردن نیست. با این حال، گاهی از استایل‌های تلفیقی جذاب و خاصی استفاده می‌کند. در تصویر بالا او را با پیراهنی با پارچه‌ای اسپرت و مدلی نیمه‌اسپرت می‌بینید که دوخت خوبی دارد و مطابق معمول با در نظرگرفتن تناسب میان اندام و مدل انتخاب شده است. فحریه به جز سفید از رنگ‌های طیف بنفش و ارغوانی هم زیاد استفاده می‌کند. مدل لباس او در تصویر بالا، می‌تواند برای شما الهام‌بخش باشد و در موقعیت‌های رسمی و نیمه‌رسمی پوشیده شود.

کراپ‌تاپ‌ها و شومیزها کوتاه

بررسی استایل فاحریه اوجن

نیم‌تنه فحریه اوجن کمی بلند است. او برای اینکه تناسب خوبی میان بخش‌های مختلف بدنش به وجود بیاورد، معمولا از بلوزها و شومیزهای کوتاه یا کراپ‌تاپ‌ها استفاده می‌کند. چنین ایده‌ای برای متعادل‌کردن استایل فکر بسیار خوبی است. او به مدل‌هایی از بلوز و تاپ که روی کمر و بالای ناف گره می‌خورند هم علاقه دارد. برای خوش‌پوش‌شدن باید حواستان به این ترفندها هم باشد و اگر حس می‌کنید که بخشی از اندامتان از توازن با بخش‌های دیگر دور است، به کمک مدوفشن و اصول استایلینگ می‌توانید هارمونی دلخواهتان را در تیپ خود به وجود بیاورید. در تصویر بالا هم فحریه را با شومیز سفیدی می‌بینید که تیپ و استایلش را حسابی متوازن و متناسب کرده است.

در آخر

بازیگران ترک علاوه بر اینکه در زمینه بازی در سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی بسیار فعال هستند، در حوزه مدوفشن هم حضور پررنگی دارند. بیشتر آنها اندام و چهره‌های زیبایی دارند و همین موضوع باعث می‌شود که گزینه‌های خوبی برای فعالیت در حوزه لباس و مُد باشند. فحریه اوجن هم یکی از همین بازیگران است. چهره گیرا و اندام خوب او باعث شده که فعالیت‌های زیادی در حوزه فشن داشته باشد. او استایل خوبی دارد. شاید تمام انتخاب‌هایش درجه‌یک و عالی نباشند اما اعتمادبه‌نفس خوبی که در پوشیدن استایل‌های مختلف دارد و هماهنگی مدل لباس‌ها با اندامش از جمله دلایلی هستند که او را در صف خوش‌پوش‌های ترک قرار می‌دهند. نظرتان درباره استایل او چیست؟ به تیپ او چه نمره‌ای می‌دهید؟ از میان استایل‌هایی که در این مقاله دیدید، کدام‌یک را بیشتر می‌پسندید؟

نیلوفر شهدوست
نویسنده: نیلوفر شهدوست


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :