گران‌ترین کفش‌های زنانه

0

کفش‌های زنانه کامل کننده استایل خانم‌ها هستند و باید توجه زیادی در انتخاب آن‌ها صورت بگیرد. این کفش‌ها را در هر دامنه قیمتی می‌توان پیدا کرد که ارتباط مستقیمی با کیفیت آن دارد. اما آیا گران‌ترین کفش‌های زنانه را می‌شناسید و می‌دانید چه نوعی و از چه برندی هستند و قیمت آن‌ها چقدر است؟ این مقاله را با عنوان گران‌ترین کفش‌های زنانه بخوانید تا متوجه شوید.

10- گوچی

برند ایتالیایی گوچی در تولید کفش‌های متنوع و زیبا شهرت دارد و قیمت کفش‌های زنانه آن بین 600 تا 800 دلار معادل 2 تا 3 میلیون تومان است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

9- میو میو

این برند ایتالیایی که در تولید لباس و اکسسوری زنانه موفق عمل کرده است در سال 1993 تاسیس شده است. قیمت کفش‌های میومیو حدود 500 دلار یعنی 1.7 میلیون تومان است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

8- استوارت ویتزمن

این برند امریکایی که در سال‌های اخیر معروف شده است به تولید اکسسوری و جواهرات می‌پردازد و قیمت کفش‌های زنانه آن 600 دلار است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

7- برایان اتوود

این برند که مرکز آن در شیکاگو قرار دارد در سال 2001 تاسیس شده و قیمت کفش‌های زنانه آن حدود 600 دلار است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

6- الکساندر مک کویین

برندی که لیدی گاگا کفش های خود را از آن تهیه می‌کند حتما موفق است. قیمت کفش‌های زنانه این برند بیش از 600 دلار است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

5- والتر استیگر

برند این طراح سوئیسی در دهه هفتاد تاسیس شده است و کفش‌هایی با استایل متفاوت تولید می‌کند. قیمت این کفش‌ها بیش از 600 دلار است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

4- کریستین لوبوتین

این طراح فرانسوی در تولید کفش زنانه شهرت جهانی دارد و قیمت کفش‌های تولیدی آن از 300 دلار یعنی یک میلیون تومان شروع می‌شود و به بیش از 3000 دلار یعنی ده میلیون تومان می‌رسد.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

3- جیمی چو

این طراح مالزیایی تبار انگلیسی در دو دهه فعالیت خود در تولید کفش‌های زنانه موفقیت چشم‌گیری داشته است. قیمت کفش‌های جیمی چو از 400 دلار آغاز می‌شود.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

2- مانولو بلانیک

این برند که در دهه 1970 تاسیس شده سابقه‌ای طولانی در تولید کفش زنانه دارد و قیمت کفش‌های آن بالای 900 دلار یعنی بیش از 3.5 میلیون تومان است.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

1- لویی ویتون

این برند مطرح فرانسوی مانند همه زمینه‌ها در تولید کفش زنانه نیز موفق است. قیمت کفش‌های زنانه لویی ویتون از 800 دلار آغاز و به ده هزار دلار می‌رسد. یعنی از 3 میلیون تا 35 میلیون تومان.

گران‌ترین کفش‌های زنانه

مطالب مرتبط:

1- 7 مدل برتر کفش زنانه ایتالیایی

2- چطور کفش زنانه راحت  بخریم؟

3- چطور بوت ساق کوتاه بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :