تحریریه چی بپوشم در
42,748

نگاهی به کمد لباس خانواده شاهرخ استخری؛ این روزها همه از همسر شاهرخ استخری تقلید می‌کنند، شما چطور؟!

نگاهی به کمد لباس خانواده شاهرخ استخری؛ این روزها همه از همسر شاهرخ استخری تقلید می‌کنند، شما چطور؟!

شاهرخ استخری از هنرپیشه‌های محبوب دهه هشتاد ایران است. او پی‌درپی با سریال‌هایی تلویزیونی با مخاطبان در ارتباط بود و نگاه‌ها را به خود خیره می‌کرد. آنچه درباره شاهرخ جلب‌توجه می‌کرد، صدای خوب و سیمای موزون و متناسبش بود. بعد از دوران طلایی بازی در سریال‌های عموماً تکراری، سطحی ولی محبوب از نظر مردم، استخری هم از دنیای تصویر کنار کشید. پای این هنرپیشه به کسب‌وکار باز شد و در دنیای طلاسازی و جواهرات برای خود شروع به فعالیت کرد. چند سالی است که او و خانواده‌اش، به مدد شبکه‌های اجتماعی دوباره با مردم در ارتباط قرار گرفته‌اند و دیده می‌شوند. در این مقاله، نگاهی به استایل و پوشش اعضای این خانواده معروف خواهیم داشت.

بررسی استایل خانواده استخری

شاهرخ استخری

بررسی استایل خانواده استخری

شاهرخ استخری اندام متناسبی دارد. مشخص است که سالیان طولانی ورزش کرده و می‌کند. او بیشتر به سراغ تیپ‌های اسپرت می‌رود و از استایل‌های ورزشی و راحت استقبال می‌کند. سلیقه او در این زمینه هم خوب است و جلب توجه می‌کند. مثلا از رنگ‌های خوبی در کنار هم بهره می‌برد یا مشخص است که کیفیت عناصر استایلش مطلوب است. او نسبت به سال‌های بازیگری‌اش، کاهش سایز بسیاری نشان می‌دهد. این موضوع روی خوش‌استایل‌تر شدن او هم اثرگذاری شایانی داشته است.

انتخاب رنگ‌های متناسب

بررسی استایل خانواده استخری

شاهرخ استخری در انتخاب تیپ‌های رسمی هم سلیقه خوبی دارد. او در پوشیدن استایل‌های رسمی هم بیشتر متمایل به انتخاب‌های اسپرت است. برای مثال، زمانی که کت و شلوار به تن دارد هم به‌سراغ مواردی با دوخت تقریبا اسپرت و رنگ‌هایی غیررسمی می‌رود. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از این انتخاب را مشاهده می‌کنید. این کت و شلوار بسیار خوش‌دوخت است و هماهنگی میان رنگ پیراهن و طرح آن با کت هم مطلوب به نظر می‌رسد. اکسسوری‌ها که ساعت است هم درست انتخاب شده؛ ساعتی رسمی و مجلسی برای تکمیل این استایل، گزینه درستی بوده است.

سپیده بزمی‌پور

بررسی استایل خانواده استخری

درباره استایل همسر استخری یعنی سپیده بزمی‌پور، حرف‌های بیشتری می‌توان زد. او شاخصه‌هایی در تیپ خود ابراز می‌کند که جای بررسی دارند. برای مثال، همیشه عنصری از برندهای معروف و لوکس در تیپش به نمایش می‌گذارد. اگرچه اهل استایل‌های ماکسیمال و پرزرق و برق نیست، اما به نحوی ارادتش به برندهای لاکچری را در تیپ خود نشان می‌دهد.

لباس‌های شخصی‌دوزی و مزونی

بررسی استایل خانواده استخری

بزمی‌پور از لباس‌هایی استفاده می‌کند که در مزون‌ها طراحی و آماده می‌شوند. او میل زیادی به متفاوت‌بودن در استایل دارد. البته این حس و نیاز را در لفافه‌ای از سبک ساده و مینیمال بازتاب می‌دهد. برای همین است که شاید در نگاه اول فقط سادگی و آراستگی‌اش جلب توجه می‌کند. کمی که دقیق‌تر شوید، مشاهده خواهید کرد که او به دنبال متفاوت‌بودن و استفاده از لباس‌های مزونی و شخصی‌دوزی است.

علاقه به جلب توجه

بررسی استایل خانواده استخری

بزمی‌پور از عناصری در استایل و پوشش خود استفاده می‌کند که با نوعی اغراق همراه‌اند. آستین‌های پفی، مدل خاصی از کاپشن، تونیک‌های گشاد و بلند در همراهی با دامن شلواری و… ، نمونه‌هایی از انتخاب‌های او در این راستا هستند. این میل به توجه و دیده‌شدن حسی درونی است که در استایل هم خود را به نمایش می‌گذارد. بدیهی است که چنین میلی در بزمی‌پور وجود دارد، وگرنه فقط به واسطه همسر یک فرد معروف در شبکه‌های اجتماعی خود را مطرح نمی‌کرد و دست به تولید محتوا نمی‌زد.

آراستگی زیاد و نظم موجه در استایلینگ

بررسی استایل خانواده استخری

سپیده همیشه مرتب است و استایلی بسیار دقیق و آراسته دارد. منظور از دقیق‌بودن استایل او چیست؟ یعنی همیشه عناصر مختلف پوشش خود را در تناسب با یکدیگر انتخاب می‌کند و از نظر تناسب رنگ و جنس به همه‌چیز دقت کافی دارد. در تصویر بالا هم نمونه‌ای از این شاخصه در پوشش او را مشاهده می‌کنید. ترکیب رنگ بخش‌های مختلف این لباس جذاب است. تضاد به کاررفته در رنگ‌ها چشم‌نواز به نظر می‌رسد. آیتم‌ها از نظر رنگ و جنس هم در تناسب کامل با یکدیگرند.

بچه‌ها

بررسی استایل خانواده استخری

نمی‌دانیم که چه کسی استایل‌های این دو دختر زیبا و دوست‌داشتنی را طراحی می‌کند، اما بسیار خوش‌سلیقه است. به احتمال زیاد، مادرشان در این زمینه مسئولیت را به عهده دارد. نبات و پناه دو دختر سپیده بزمی‌پور و شاهرخ استخری هستند که همیشه لباس‌هایی زیبا و باکیفیت به تن دارند. آن‌ها در مراسم و موقعیت‌های مختلفی شرکت دارند و حضورشان در شبکه‌های اجتماعی پررنگ است، اما هیچ‌گاه استایل‌هایی عجیب و نامتعارف مانند کودکان معروف اینستاگرامی از آن‌ها نمی‌بینیم.

ست‌کردن لباس بچه‌ها

بررسی استایل خانواده استخری

بسیاری از خانواده‌ها به ست‌کردن لباس کودکانشان اعتقاد دارند. این موضوع تاحدی در استایل بچه‌های خانواده استخری هم دیده می‌شود. شاید بخشی از این انتخاب به واسطه عکس‌برداری باشد. در واقع، چون این خانواده مدام در شبکه‌های اجتماعی حاضرند، احتمال دارد که تیپ و پوشش‌هایشان را هم برای چشم‌نوازشدن عکس‌ها با ملاحظاتی تدارک ببینند. در هر حال، ست‌پوشیدن لباس بچه‌ها چیزی است که به عنوان شاخصه‌ای تکرارشونده در استایل آن‌ها می‌بینیم.

مدل کودکانه آرایش موها و ترکیب‌های رنگی شادابی که لباس این دو دختر دارد، بسیار زیبا و دوست‌داشتنی جلوه می‌کند. توجه به رده سنی کودکان برای انتخاب مدل مو و لباس برایشان اهمیت زیادی دارد. فارغ از جنبه‌های تربیتی و اثرات روانی این انتخاب‌ها، زیبایی استایلی کودکانه هم بسیار بیشتر از هر انتخاب دیگری است. کودکانی با مدل موهای بزرگسالانه و حتی آرایش که متاسفانه در این روزها زیاد می‌‌بینیم، با مشکلاتی احتمالی در آینده و دوران بلوغ دست و پنجه نرم خواهند کرد.

بررسی استایل خانواده استخری

در آخر

خانواده استخری از چهره‌های معروف اینستاگرام و یوتوب هستند. ویدیوها و به طور کلی محتوای تولیدی‌شان بسیار طرفدار دارد و محبوب است. استایل و تیپی که اعضای خانواده دارند در کنار سبک زندگی‌شان باعث شده که نگاه‌ها را به خود خیره کنند. شاهرخ استخری بیشتر از تیپ‌های اسپرت استقبال می‌کند و همسرش هم شاخصه‌هایی مخصوص به خود در تیپ و استایل نشان می‌دهد. این خانواده دوست‌داشتنی دو دختر کوچک و زیبا هم دارند که همیشه لباس‌هایی تمیز، مرتب و متناسب با سنشان به تن دارند. در مجموع، نگاه به چنین افرادی می‌تواند برای خوش‌پوشی الهام‌بخش باشد. چهره‌های معروفی که به امکاناتی بیشتر از عموم افراد دسترسی دارند، معمولاً انتخاب‌های پیشروتری هم دارند. نگاهی به آن‌ها و سبک زندگی‌شان هم در زمینه پوشش و هم انتخاب موارد دیگر الهام‌بخش و مفید خواهد بود. نظر شما درباره این خانواده و استایلشان چیست؟ به آن‌ها چه نمره‌ای می‌دهید؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :