گردنبندهای ضروری برای هر خانومی

0

گردنبند یکی از مهم ترین اکسسوری‌هایی است که بسیاری از ما خانم‌ها برای جشن‌ها و مهمانی استفاده می‌کنیم. در این مقاله انواع گردنبند و نحوه ست کردن با لباس مناسب آن را به شما پیشنهاد خواهیم داد. گردنبندهای ضروری برای هر خانومی. 

گردنبندهایی با سنگ سفید، به خوبی با سایر رنگ‌ها ست می‌شود. این نوع از گردنبندها با شلوار مشکی، خاکستری و هر رنگ دیگری، حتی لباس‌های پر زرق و برق بسیار شیک می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم یک گردنبند با سنگ سفید در بین زیورآلات خود داشته باشید. داشتن این نوع از سنگ‌ها نشانه سلیقه و درک هر کس از سنگ هاست.

گردنبندهای ضروری برای هر خانومی
اگر می‌خواهید در نگاه اول ظاهری بسیار شیک داشته باشید و نمی‌دانید چه اکسسوری جواب خواهد داد، انواعی از گردنبندهای مروارید می‌تواند انتخاب مناسب باشد، این نوع اعتماد بنفس شما را بالا می برد، همچنین همراه بلوز مشکی و یک دامن توری، لباس مجلسی مناسب و جالبی برای مراسم رسمی خواهد بود.

گردنبندهای ضروری برای هر خانومی
گردنبندهای بزرگ همراه با سنگ های سبز برای جشن ها و مراسم رسمی بسیار مناسب هستند. همچنین این گردنبندها با سرهمی‌های مشکی، تی شرت خاکستری و دامن توری یا یک کیمونوی مشکی بسیار خیره کننده و جذاب خواهد بود.

گردنبندهای ضروری برای هر خانومی
گردنبندهای فلزی این روزها، داغترین انواع گردنبندها محسوب می‌شود. این نوع همراه لباس مشکی و یا هر مدل لباس جین همراه با موهای دم اسبی و رژ قرمز استایل بسیار جذابی خواهد شد.

گردنبندهای ضروری برای هر خانومی
گردنبندهایی با سنگ‌های سیاه بهترین انتخاب برای هر زنی است. اما با وجود اینکه این نوع از گردنبند روی لباس‌های سفید و رنگی بیشتر خودشان را نشان می‌دهند، همراه با لباس مشکی هم بسیار شیک خواهد بود.

مطالب مرتبط:

1- 8 نکته برای انتخاب جواهرات مناسب لباس مجلسی

2- جواهرات ضروری برای پاییز امسال

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :