بازیگر زیبای ترک، پا در کفش مرلین مونرو کرد؛ به اندازه مرلین مونرو زیباست؟!

اسرا بیلگیچ، بازیگر مشهور و محبوب ترک، که با ایفای نقش در سریال «رامو» به محبوبیت زیادی در میان مردم جهان رسید هم از دیگر سلبریتی‌های ترکی بود که پایش به کن باز شد و روی فرش قرمز فستیوال کن قدم برداشت.

اسرا بیلگیچ در کن

استایل این بازیگر 30 ساله روی فرش قرمز به شدت مورد توجه قرار گرفت. او به سراغ پیراهن ساده مشکی‌رنگی رفته بود که زیبایی‌اش را دستکش‌های اوپرا کامل می‌کردند.

اسرا بیلگیچ در کن

این دستکش‌ها در ماه‌های اخیر به محبوبیت بسیار زیادی رسیده‌اند و احتمالا شما هم آن‌ها را در استایل سلبریتی‌های زیادی دیده‌اید. استایل اسرا بیلگیچ روی فرش قرمز فستیوال کن حس و حالی شبیه به لباس مرلین مونرو در فیلم «آقایان موطلایی‌ها را ترجیح می‌دهند» می‌اندازد. از دستکش‌های اوپرای او گرفته تا زیورآلات و اکسسوری‌های درشت و جلب‌توجه کننده‌اش.

تقلید ملیس سزن از مرلین مونرو

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

اسرا بیلگیچ در کن

این لباس را هاکان ییلدیریم، طراح مد و فشن مشهور ترک طراحی کرده بود و جواهرات زیبای او از برند «مسیکا»، برند مشهور فرانسوی بود. جواهرات او از حدود 250 الماس ساخته شده بودند و قیمتی حدود 6 میلیون لیر ترکیه داشتند.

اسرا بیلگیچ در کن

نظر شما درباره استایل او چیست؟

المیرا فلاحیان
نویسنده: المیرا فلاحیان
میوچیا پرادا میگه لباسی که می‌پوشید راهی برای توصیف خودتون به مردم جهانه و مد و فشن زبان آنی دنیا به حساب میاد. پس لباس پوشیدن رو یاد بگیریم :)


دیدگاه شما

جواد مقدم در تاریخ 26 می 2023

بیشتر شبیه ناتالی پورتمن هستند .ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :