این اینفلوئنسر مشهور با لباسی خراب و معیوب در مت گالا حاضر شد!

اما چمبرلین، دختر ۲۱ ساله آمریکایی که به واسطه فعالیت‌های اینستاگرامی به یکی از موفق‌ترین خبرنگار‌ها و  اینفلوئنسرهای این فضا تبدیل شده است، در مراسم مت گالا ۲۰۲۳ با لباسی ظاهر شد که اگرچه بسیار شیک بود و رنگ و مدل آن جلب توجه می‌کرد، ولی نقدهای زیادی به مشکلات دوخت و هماهنگ نبودنش با تم مراسم وارد شد.

اما چمبرلین در مت گالا

گفته می‌شد او که لباسی از میو میو را به تن کرده، در ابتدا قصد داشته یکی از طراحی‌های شانل را بپوشد. زمانی‌که موفق به این کار نمی‌شود این لباس را با طرحی مشابه به طرح شانل، به طراحان و خیاطان میو میو سفارش می‌دهد ولی نتیجه‌ای بسیار متفاوت‌تر از چیزی که انتظارش می‌رفته است به دستش می‌رسد. اشکالاتی که در دوخت یقه لباس و قسمت پشتی کت وجود داشت، مهم‌ترین نکته‌ای بود که نظر عکاسان و مخاطبان را جلب کرد. لبه‌های سفید رنگ لباس که شلخته و نخ‌کش‌شده بودند، مشکل دیگر این اوت‌فیت بود.

اما چمبرلین در مت گالا

این کت نیم تنه آبی نوزادی که دَم آستین‌ها و در قسمت شکمش  پولک‌های نقره‌ای کار شده‌اند و یک دامن با چاک بلند دارد، اصلا نشانی از تم مراسم امسال، یعنی کارل لاگرفلد، را به نمایش نمی‌گذاشت.

اما چمبرلین در مت گالا

چمبرلین این استایل را با تِلی به رنگ لباس و جوراب‌های سفید ساق بلندی همراه کرده بود. گرچه که این اکسسوری‌ها بسیار ترندی هستند ولی با استایل رسمی مراسم مت گالا هماهنگی نداشتند. آستر دامن او که از جنس ساتن انتخاب شده بود نیز انتخاب نامناسب طراحان لباس بود.

اما چمبرلین در مت گالا

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

دکمه‌های نقره‌ای کت در کنار کمربندی که از جنس پارچه لباس برای دامن دوخته شده بود، از جزئیات دلنشین این استایل بود. استفاده از صندل‌های لژدار نقره‌ای پاشنه بلند و جواهرات درخشان، استایل اِما را تکمیل می‌کرد. آرایش و مدل موهای او نیز یکی از زیباترین آرایش‌های مراسم مت گالا بود که تحسین بسیاری را به دنبال داشت.

اما چمبرلین در مت گالا

نظرتون در مورد استایل اما چمبرلین در مراسم مت گالا چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :