این مدل مشهور، عجیب‌ترین پیراهن فستیوال کن را پوشید؛ دو لباس در یک لباس؟!

السا هوسک، مدل زیبا و مطرح سوئدی، شب گذشته با لباسی عجیب و متفاوت روی فرش قرمز جشنواره کن ظاهر شد و توجه‌ها را به سمت خود جلب کرد.

السا هوسک در کن

این مدل ۳۴ ساله با لباسی که طراحی بسیار عجیبی داشت، به عنوان مدل جواهرات برند مسیکا روی فرش قرمز جشنواره کن قدم زد و جلوی دوربین عکاسان ژست گرفت.

السا هوسک در کن

او لباسی دکلته از برند ویکتور اند رالف (Victor&Ralph)را پوشیده بود که از قسمت سینه دو قسمتی شده و لایه آبی لباس کنار رفته بود. این طراحی باعث نمایان شدن لایه گلبهی رنگی در یک سمت لباس شده بود.

السا هوسک در کن

طراحی خاص این لباس باعث شده بود که لباس ظاهری کج پیدا کند و اندکی خطای دید ایجاد میشد. السا با پوشیدن این لباس بسیار جلب توجه کرده و از شب گذشته حدود ۷۰۰ هزار فالور جدید اینستاگرامی به پیج او اضافه شده‌اند.

السا هوسک در کن

آرایش او با توجه به موهای بلوند کوتاه و چشم‌های سبز رنگش، بسیار مناسب بود و زیبایی خاصی را به او بخشیده بود. او با گردنبندی از برند مسیکا در این مراسم حضور داشت.

همین الان به چالش ۷ کیلو لاغری در یک ماه ملحق شو و مشاوره رایگان بگیر.

السا هوسک در کن

نظرتون در مورد این تیپ متفاوت از این مدل سوئدی چیه؟

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شما

PINAR در تاریخ 26 می 2023

toptan hırdavat ürünleri,toptan hırdavat malzemesi,hırdavat malzemesi toptan,toptan hırdavat malzemeleri İstanbul,nalbur fiyat listesi,toptan hırdavat fiyatları,uygun hırdavat,toptan hirdavat malzemeleri,toptan hırdavat,nalburda satılan malzemeler,toptan hırdavat İstanbul,ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :