تغییرات استایل الناز شاکردوست از گذشته تاکنون؛ چی بودی چی شدی تو؟!

الناز شاکردوست از هنرپیشه‌های زیبا و مشهور ایرانی است. او چندین دهه توانسته در صف نخست بازیگرانی بایستد که در آثاری مهم بازی کرده‌اند و جوایز قابل اعتنایی هم به‌دست آورده است. نگاهی به استایل‌های الناز شاکردوست نشان می‌دهد که او از خوش‌پوش‌های سینمای ایران هم هست و علاوه بر آنکه همیشه تیپ و لباس‌های خوبی از او می‌بینیم، در زمینه رعایت درس‌کدها و آراستگی هم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. نگاهی به استایل الناز شاکردوست، ما را به این نتیجه می‌رساند که شاخصه‌هایی الهام‌بخش در لباس‌پوشیدن او وجود دارد. چه شاخصه‌هایی؟ در ادامه خواهیم گفت.

آراستگی بسیار زیاد

بررسی استایل الناز شاکردوست

کسانی که سلبریتی حساب می‌شوند و در دنیای تصویر و شهرت حضور دارند، باید آراسته باشند. این آراستگی نوعی احترام به خود و مخاطبانشان است. الناز شاکردوست از آن هنرپیشه‌هایی است که همیشه آراسته و با استایلی مرتب ظاهر می‌شود. او به تیپ پوششی خود بها می‌دهد و دوست ندارد که حضوری فکرنشده در مقابل نگاه مخاطبان و دوربین عکاسان داشته باشد. چنین چیزی بسیار ارزشمند و الهام‌بخش است. داشتن استایلی آراسته، پیش از هر چیز باعث ایجاد حس‌وحال خوب در خود فرد می‌شود. در تصویر بالا هم الناز را با استایلی آراسته، آرایش صورت مرتب و مدل موهایی زیبا می‌بینیم. شناخت دنیای استایلینگ و اهمیت‌دادن به لباس و پوشش در کنار بهره‌مندی از زیبایی چهره، الناز شاکردوست را موجه‌تر و جذاب‌تر هم نشان می‌دهد.

اهل تنوع در استایل

برخی بازیگران و چهره‌های سرشناس به نوع خاصی از پوشش پایبندند و می‌توان تا حد زیادی حدس زد که به چه رنگی علاقه دارند یا چه سبک لباس‌هایی انتخاب اول آن‌ها خواهد بود. به عبارتی سبک شخصی خود را دارند که تا اندازه‌ای دست آن‌ها را رو می‌کند و برای طرفدارانشان استایل بعدی آن‌ها قابل پیش بینی است. استایل الناز شاکردوست بسیار متنوع است و به لباس‌ها و اکسسوری‌های گوناگون در تیپ‌های مختلف علاقه‌مند است. یکبار ممکن است الناز را با لباس‌هایی تیره ببینیم یکبار در لباس‌هایی پر از رنگ و شور و نشاط، یکبار او را با موهایی فرفری و جذاب، یکبار با موهایی لخت و درخشان، یکبار با آرایشی ملیح و یکبار با آرایشی غلیظ؛ خلاصه اینکه نمی‌توان پیش بینی کرد دفعه بعدی که استایل الناز شاکردوست را می‌بینیم قرار است، چه سبک استایلی را برای ما رو کند.

بررسی استایل الناز شاکردوست

الناز شاکردوست هیچ‌وقت خودش را محدود به یک چارچوب مشخص نکرده و حتی گاهی پا را فراتر گذاشته و با ابتکاراتی که دارد، ساختارشکنی می‌کند و عناصری را با هم ترکیب می‌کند که قبل از پوشیدن الناز شاید باورمان نمی‌شد که تا این حد جذاب و خیره‌کننده شود.

بررسی استایل الناز شاکردوست

در تصویر بالا هم او را با استایلی با رنگ غالب صورتی می‌بینیم و موهایی که به رنگ آبی است. آرایش مو و صورت، رنگ و جنس بخش‌های مختلف لباس و اکسسوری‌هایی که استفاده کرده‌است، همگی مؤید این نکته‌اند که زمان زیادی صرف طراحی تیپ خود کرده و می‌دانسته که قرار است با چه خروجی و نتیجه‌ای روبه‌رو شود.

همگام بودن با دنیای مد و دنبال‌کردن ترندها

الناز شاکردوست جزء آن دسته از هنرمندانی است که از دنیای مد و فشن جا نمی‌ماند و قدم به قدم با آن همگام می‌شود. او حس زیبایی شناسی قوی‌ای دارد و ترندها، هارمونی رنگ‌ها و اغلب آیتم‌هایی که یک استایلیست مد روز به آن دقت می‌کند را در نظر می‌گیرد. توجه به تمام عناصر و جزئیات استایل الناز این موضوع را برای ما مشهود می‌کند که او دانش استایلینگ خوب و قابل قبولی دارد. شاکردوست به استایل‌های مدرن علاقه زیادی دارد و با برخی لباس‌هایش فضای مدی آوانگارد را ایجاد می‌کند.

بررسی استایل الناز شاکردوست

در تصویر زیر، او را با کت‌وشلواری به‌رنگ آبی کم‌رنگ می‌بینید. رنگ‌های پاستلی و کم‌رنگ در این روزها بسیار پرطرفدار شده‌اند. کت‌وشلوارها هم که جای خوبی در کمد بانوان پیدا کرده‌اند و استقبال زیادی از آنها می‌شود. کت‌وشلوار خوش‌دوخت شاکردوست در تصویر بالا از آن استایل‌های جذاب شاکردوست است که نمره بسیار خوبی می‌گیرد. شال، مدل مو و آرایش در کنار اکسسوری‌های استفاده‌شده هم امتیاز این استایل را ارتقا می‌دهند. نظر شما چیست؟

بررسی استایل الناز شاکردوست

رعایت کدهای پوششی

اینکه در هر موقعیتی استایلی متناسب با آن داشته باشی و بدانی که چگونه باید ظاهر شوی، در صنعت مد اهمیت بالایی دارد. اگر بی‌نقص‌ترین استایل را هم داشته باشید اما با موقعیتی که آن را انتخاب می‌کنید همخوانی نداشته باشد، فایده‌اش چیست؟ با نگاه به عکس‌های الناز شاکردوست و استایل‌های رسمی و غیررسمی او برای ما روشن می‌شود که این هنرمند تا چه حد در رعایت کدهای پوششی موفق عمل نموده‌است و مشخص است، الناز استایل‌های فکر شده‌ای دارد که برای آن زمان می‌گذارد.

بررسی استایل الناز شاکردوست

شاکردوست از آن دسته هنرپیشه‌هایی است که به درس‌کدها (dress code) هم اهمیت زیادی می‌دهد. در تصویر زیر هم شاهد یکی از حضورهای او در اختتامیه جشنواره فیلم فجر هستیم که اتفاقا در آن برنده بهترین بازیگر هم شده بود. این پیراهن خوش‌دوخت با طرحی زیبا در کنار شال و کفشی مشکی باعث شده که استایل الناز بسیار دیدنی و جذاب شود.

بررسی استایل الناز شاکردوست

شیفته ست‌های زیبا

الناز شاکردوست در بسیاری از مراسم و رویدادهای رسمی کت و شلوار یا مانتو و شلواری ست می‌پوشد که در بیشتر مواقع بسیار زیبا و ترند هستند. انتخاب ست‌های متنوع نشان از علاقه زیاد الناز به این سبک استایل است. بیشتر اوقات ست‌های او بسیار جذاب و چشمگیر هستند و گاهی هم پارچه و مدلی متناسب ندارند. برای هر شیک‌پوشی هم این اشتباهات هر از گاهی قابل چشم‌پوشی و اغماض است.

بررسی استایل الناز شاکردوست

رعایت تناسب اندام و استایل

رعایت تناسب لباس‌هایی که به تن می‌کنید و اندام در خوش‌پوشی‌تان نقش بسیار مهم و پررنگی دارد. برای اینکه بتوانید زیباتر از همیشه جلوه کنید، فقط به‌دنبال خرید لباس‌هایی نباشید که کیفیت و زیبایی دارند. باید به نکته بسیار مهم‌تری هم توجه داشته باشید و این سوال را از خود بپرسید که آیا این لباس زیبا و باکیفیت برای اندامتان مناسب است یا خیر. الناز به‌خوبی می‌داند که چه مدل‌هایی از لباس و استایل برایش مناسب‌تر هستند. در تصویر بالا هم او را با تونیک و شلواری می‌بینید که به زیبایی با یک جفت صندل رنگی ست شده‌اند.

بررسی استایل الناز شاکردوست

دوستدار برندهای لوکس و گران‌قیمت

الناز شاکردوست از جمله سلبریتی‌هایی است که به برندهای لوکس ایرانی و خارجی علاقه زیادی دارد و در تکمیل استایل‌های رسمی و غیر رسمی شیک خود از آن‌ها کمک می‌گیرد. یکی از نمونه‌های این مورد، کیف نارنجی هرمس الناز بود که در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرد و قیمت بسیار بالای آن رسانه‌ای شد.

بررسی استایل الناز شاکردوست

زیورآلات جذاب و متناسب

اکسسوری‌ها می‌توانند جزییاتی را به استایل هر فرد اضافه کنند که زیبایی استایلشان را کامل نمایند و آن را چند گام به جلو ببرند. انتخاب زیورآلات دقیق و متناسب با استایل و موقعیتی که در آن حاضر می‌شویم؛ از جمله مواردی است که برای داشتن یک استایل شیک و جذاب اهمیت بالایی دارد. الناز شاکردوست به اکسسوری‌ها توجه ویژه‌ای دارد. یکی از زیورآلات مورد علاقه او گوشواره است که به نظر می‌رسد با دقت زیادی آن‌ها را انتخاب می‌کند. الناز شاکردوست به گوشواره‌های شاخصی که رنگ آن‌ها متناسب با استایلش باشد، علاقه و توجه بسیاری نشان می‌دهد. البته ناگفته نماند که از زیبایی گوشواره‌های ظریف و الگانت هم در برخی استایل‌های رسمی خود بهره می‌برد. زیورآلات الناز شاکردوست در تناسب با سایر عناصر استایل‌هایش انتخاب می‌شود و این قسمت از استایل او نیز از از تنوع‌طلبی و البته حس زیبایی‌شناسی او بی‌نصیب نمانده‌است.

بررسی استایل الناز شاکردوست

کیف‌های خاص و منحصر به فرد

یکی دیگر از اکسسوری‌هایی که الناز شاکردوست به آن توجه ویژه‌ای دارد؛ کیف می‌باشد که رنگ‌ها و مدل‌های گوناگون و بعضا خاصی را در بر می‌گیرد. اگر به کیف‌های الناز در استایل‌های مختلف او نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که یک کیف چگونه می‌تواند یک استایل را از این رو به آن رو کند. کیف‌ها از جمله اکسسوری‌هایی هستند که اگر درست انتخاب شوند، تغییر مثبتی برای استایل محسوب می‌شوند و اگر در انتخاب آن‌ها دقت و سلیقه لازم به خرج داده نشود؛ توانایی به هم ریختن کل استایل را دارند. الناز گاهی برای استایل‌هایش از کیف‌های شیک و گران‌قیمتی استفاده می‌کند که نمره استایل او را چند پله بالاتر می‌برند و گاهی از کیفی استفاده می‌کند، که تا حدودی خوش‌استایلی او را زیر سوال می‌برند. در کل می‌توان گفت کیف‌های الناز شاکردوست خاص و منحصر به فرد هستند و همیشه در استایل او جلب توجه می‌کنند. گاهی از کیف‌هایی را برمی‌گزیند که به شکل حیواناتی مانند گربه و سگ و… می‌باشند که این موضوع می‌تواند نشان‌دهنده علاقه او به حیوانات و یا کیف‌های فانتزی باشد.

بررسی استایل الناز شاکردوست

استفاده از رنگ مشکی

با وجود اینکه الناز شاکردوست به تنوع رنگ و مدل در استایل علاقه زیادی نشان می‌دهد اما باز هم وجود رنگ یک‌دست مشکی یا در واقع، استایل‌های مونوکروم مشکی در سابقه پوشش او زیاد دیده می‌شود. شاکردوست به رنگ مشکی علاقه دارد و البته می‌داند که چطور استایل‌های مونوکروم مشکی را از سادگی و رخوت بیرون بیاورد. همان‌طور که می‌بینید، او به‌سراغ عنصری متفاوت می‌رود و مانند تصویر بالا، با انتخاب کیف یا اکسسوری دیگری با طرح و رنگ جذاب و چشمگیر نمی‌گذارد که استایلش کسل‌کننده شود.

بررسی استایل الناز شاکردوست

تغییر در سبک آرایش

چهره‌هایی که مانند الناز شاکردوست زیبا و جذاب هستند، با هر آرایشی می‌درخشند. چهره الناز شاکردوست بسیار آرایش‌پذیر است و با توجه به حس تنوع‌طلبی که در استایل او وجود دارد، ما این شانس را داشته‌ایم که او را در انواع سبک‌های آرایشی ببینیم. الناز در گذشته بیشتر آرایش‌های غلیظ و جذاب را انتخاب می‌کرد اما الان آرایش‌های شاکردوست بیشتر نود و طبیعی می‌باشد؛ که جذابیت چهره و استایلش را چندین برابر کرده‌ و زیبایی دلپذیر و خیره‌کننده صورت او را بیش از پیش نمایان نموده‌است. همانطور که گفتیم؛ تمامی عناصر استایل الناز شاکردوست متنوع است و آرایش موهایش هم یکنواخت نبوده و مرتبا دستخوش تغییراتی در مدل و رنگ آن می‌باشد.

بررسی استایل الناز شاکردوست

بررسی استایل الناز شاکردوست

انسجام استایل

وجود انسجام در هر استایل هم اهمیت بسیار زیادی در خوش‌پوشی دارد. منظور از انسجام چیست؟ یعنی فرد از عناصری در بخش‌های مختلف پوشش خود استفاده می‌کند که ترکیب زیبا و چشم‌نوازی را به وجود می‌آورند. در تصویر بالا، استایل الناز دارای بخش‌های مختلفی است که همگی در یک زمینه و حال‌وهوا قرار می‌گیرند. از نظر رنگ و جنس هم شاهد استایلی منسجم هستیم که به‌زیبایی روی تن او نشسته است.

بررسی استایل الناز شاکردوست

سخن پایانی

بررسی استایل الناز شاکردوست از گذشته تا کنون به ما نشان می‌دهد که او برای تدارک دیدن استایل‌های رسمی و غیر رسمی خودش زمان و دقت کافی را به خرج می‌دهد و در دنیای مد و فشن هم حرفی برای گفتن دارد. زمانی که حرفی از الناز شاکردوست به میان می‌آید قطعا در کنار بازیگری حرفه‌ای و فوق‌العاده او، صحبت از زیبایی بی‌مانند و خوش‌هیکلی او نیز مطرح می‌شود. این زیبایی و تناسب اندام زمینه خوش‌استایلی او را فراهم کرده و خودش هم با سلیقه و دانش استایلینگی که دارد در انتخاب استایل‌های جذاب و درخشان، موفق عمل می‌نماید. همانطور که گفتیم او گاهی هم با استایلی نامتناسب و نسبتا بد ظاهر می‌شود که تعداد دفعات آن انگشت‌شمار و قابل اغماض است. حالا که با هم سری به کمد لباس الناز شاکردوست زدیم، نظر شما در مورد استایل او چیست؟ چه نمره‌ای به استایل الناز می‌دهید؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :