نیلوفر شهدوست در
3,531

استایل‌های جسورانه بازیگری که معصوم‌ترین چهره را دارد!

استایل‌های جسورانه بازیگری که معصوم‌ترین چهره را دارد!

المیرا دهقانی از بازیگران جوانی است که در طی سال‌های اخیر با حضور در چند نقش توانسته شهرت خوبی به‌دست بیاورد. با مرور حضور او در جشنواره‌ها و موقعیت‌های مختلف دست به بررسی استایلش زده‌ایم. در تحلیل استایل المیرا دهقانی ردپای شخصیتی دیده می‌شود که به ساده‌بودن علاقه‌مند است و شاید از نقطه‌نظر دنیای مدوفشن نمره ۲۰ نگیرد اما کماکان دوست‌داشتنی به‌نظر می‌رسد. او اشتباهاتی هم دارد که در ادامه درباره‌شان صحبت خواهیم کرد.

استایل المیرا دهقانی

علاقه به ترندهای روز

دهقانی هنرپیشه جوانی است و اینکه از ترندهای روز استقبال می‌کند، اصلا چیز عجیبی نیست. همیشه در استایل‌های او اثری از لباس‌ها یا اکسسوری‌هایی است که مطابق مد روز هستند و طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. این ویژگی نه خوب است و نه بد. در واقع، اگر کسی طرفدار ترندهای مطرح باشد، لزوما خوش‌پوش و خوش‌استایل به‌حساب نمی‌آید. حتی گاهی‌اوقات، پیروی زیاد از آنچه بیشتر از همه پرطرفدار شده، تاحدی روی استایل شخصی و داشتن برندی با هویت مخصوص به خود اثرات منفی می‌گذارد. المیرا دهقانی در استفاده از ترندها زیاده‌روی نمی‌کند اما امضایی شخصی هم برای استایلش ندارد.

استایل المیرا دهقانی

ترجیح‌دادن استایل‌های ساده

سادگی از ویژگی‌های بسیار شاخص استایل المیرا است. او دوست دارد که لباس‌هایی از جنس و مدل‌های راحت به تن کند. این سادگی گاهی زیاد از حد می‌شود؛ به‌طوری که شاید بتوان تیپ و استایل کلی دهقانی را در دسته استایل‌های دانشجویی یا مواردی قرار داد که بیشتر مناسب خرید و خیابان‌رفتن هستند. او به این سادگی اصرار دارد و حتی گاهی در مواقعی که در جشنواره‌ها یا مراسم مهم شرکت می‌کند هم سبک خود را حفظ می‌کند. چنین انتخابی ابعادی منفی هم دارد که در ادامه درباره‌اش بیشتر خواهیم گفت.

استایل المیرا دهقانی

استایل‌های کژوال

در تحلیل استایل المیرا دهقانی به این نتیجه می‌رسیم که به استایل‌های اسپرت و کژوال علاقه‌مند است. او در بیشتر موقعیت‌ها با لباس‌هایی غیررسمی ظاهر می‌شود. علاقه زیادی به استفاده از نیم‌بوت‌های اسپرت، شلوارهای مام‌استایل و رویه‌ها یا مانتوهای کوتاه دارد. آنچه بارها در استایل‌های المیرا تکرار شده، استفاده از لباس‌هایی غیررسمی است که فارغ از موقعیت و مراسمی که در آنها شرکت می‌کند، انتخاب نخست او هستند.

استایل المیرا دهقانی

استفاده از رنگ‌های شاد

دهقانی از رنگ‌های شاد و روشن در پوشش خود استفاده می‌کند. چنین انتخابی به استایلش نشاط و شادابی زیادی می‌دهد. گاهی ساده‌ترین استایل‌ها و لباس‌ها هم با وجود رنگی درخشان می‌توانند خاص‌تر به‌نظر برسند و جلوه بهتری پیدا کنند. تناسب رنگ‌های مختلف با پوست المیرا دهقانی، دست او را برای انتخاب رنگ‌های مختلف باز می‌گذارد. سادگی استایل دهقانی در کنار انتخاب رنگ‌های باز و روشن باعث می‌شود که در نهایت، نوعی شادابی و بازیگوشی را در تیپ و ظاهر او شاهد باشیم. همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره شد، او استایلی نزدیک به تیپ‌های دانشجویی یا نوجوانانه دارد. انتخاب رنگ‌های شاد و روشن در شکل‌گیری چنین حس‌وحالی در استایلش بی‌تأثیر نبوده است.

استایل المیرا دهقانی

آرایش ساده و طبیعی

به‌نظر می‌رسد که دهقانی در زمینه آرایش‌ موها و صورت طرفدار ترندهای روز نیست. او همیشه آرایش طبیعی و ساده‌ای دارد. اهل اغراق و زیاده‌روی در آرایش و استفاده از ترندها نیست. المیرا چهره زیبایی دارد و با اندکی آرایش زیباتر هم می‌شود. احتمالاً خودش هم به واقف‌بودن به این نکته، زیاد به‌دنبال زیاده‌روی در این زمینه نمی‌رود. در بیشتر مواقع، المیرا دهقانی موهایش را فر می‌کند و آرایشی بسیار ساده و محدود دارد. دنیای مدوفشن به کسی توصیه نمی‌کند که آرایش داشته باشد یا نه؛ همه‌چیز به سلیقه شخصی افراد وابسته است. توصیه‌های دنیای مد به افراد فقط برای این است که بتوانند استایلی متعادل و متناسب با سلیقه‌شان تدارک ببینند. خوشحالی و خشنودی شما درباره ظاهرتان از همه‌چیز مهم‌تر است.

استایل المیرا دهقانی

وجود عنصری خاص در استایل

دهقانی استایلی ساده دارد اما همیشه عنصری در تیپ و ظاهرش وجود دارد که باعث می‌شود، تمرکز استایل به سمت آن برود. چنین شگردی می‌تواند راه‌کاری مناسب برای خارج‌کردن استایل از سادگی زیاد باشد. المیرا این کار را به‌خوبی در تیپ خود اجرا می‌کند. برای مثال، از کیفی با طرحی ویژه استفاده می‌کند یا در کنار بخش‌های ساده استایل، به‌سراغ پوشیدن اکسسوری خاصی می‌رود که استایل را جذاب می‌کند. در تصویر بالا، کیف المیرا مدل خاصی دارد و اکسسوری‌های ظریف و شاخصی هم به عنوان انگشتر و دست‌بند انتخاب کرده است.

استایل المیرا دهقانی

رعایت‌نکردن درس‌کد

درس‌کد (dress code) یعنی قانونی نانوشته یا گفته‌شده درباره استایلی که باید در هر موقعیت رعایت شود. المیرا دهقانی به کدهای پوششی یا همان درس‌کدها توجه زیادی ندارد. او به سادگی و کژوال‌بودن استایلش اصرار دارد و در بسیاری از جشنواره‌ها و یا موقعیت‌های رسمی هم با لباس‌هایی غیررسمی ظاهر می‌شود. برای مثال، در تصویر بالا او را با کتی غیررسمی و کیفی می‌بینید که مناسب شرکت در مراسمی نیست که زیر نظر خبرنگاران و عکاسان قرار دارد. جنس و مدل شال هم برای شرکت در موقعیتی رسمی آنچنان مناسب به نظر نمی‌رسد. اهمیت‌دادن به کدهای پوششی باعث می‌شود که حضور سلبریتی موجه‌تر جلوه کند. به‌طور کلی، توجه به تناسب لباس و موقعیت می‌تواند حضور هر فرد را اثرگذارتر کند.

استایل المیرا دهقانی

دوربودن استایل از آراستگی

هنرپیشه‌ها در دسته افرادی هستند که توجه زیادی به آنها می‌شود. زمانی که در موقعیت‌ها و مراسم مختلف شرکت می‌کنند، تصاویری از آنها ثبت می‌شود. برای اینکه حضوری موفق در این زمینه داشته باشند، باید به استایل خود توجه نشان بدهند. المیرا دهقانی در این زمینه کم‌کاری‌هایی دارد. در تصویر بالا، او را با استایلی می‌بینیم که فارغ از مدل و رنگ، آراستگی زیادی ندارد. جنس لباس مناسب شرکت در موقعیتی رسمی نیست و چروک‌بودن یا به هم‌ریختگی موجود در مدلش آن را از آراستگی دور کرده است. یادتان باشد که ساده‌ترین استایل‌ها هم با رعایت آراستگی می‌توانند قابل‌اعتنا و چشمگیر شوند. بنابراین، اگر قرار است که در موقعیتی مهم شرکت کنید، حتما به اتوکشی لباس‌هایتان دقت داشته باشید. اگر پارچه لباس جنس مناسبی داشته باشد، در نشست‌وبرخاست‌ها دچار دورشدن از جلوه آراسته و مرتب نخواهد شد.

استایل المیرا دهقانی

در آخر

المیرا دهقانی بازیگر جوان و زیبایی است. استایل‌های او ساده‌اند و بیشتر در دسته‌بندی اسپرت قرار می‌گیرند. مرور استایل‌هایش نشان می‌دهد که اهل زرق‌وبرق دنیای سلبریتی‌ها نیست و به راحتی مدل و جنس لباس‌هایش اهمیت زیادی می‌دهد. نظرتان درباره استایل او چیست؟ از ۱۰ به او چه نمره‌ای می‌دهید؟ پیشنهادی برای بهبود استایلش دارید؟ نقاط مثبت تیپ و ظاهر او را در چه می‌بینید؟دیدگاه شما

بهرام در تاریخ 17 نوامبر 2022

آرزوی موفقیت برای خانم دهقانی بزرگوار خداپشتو‌پناه شما بازیگر خوب کشور

ناشناس در تاریخ 04 می 2023

من خیلی دوسش دارم

سارا در تاریخ 18 می 2023

استایلش به خودش مربوطه

سسسس در تاریخ 27 ژوئن 2023

چه زیبااا

پروا در تاریخ 03 آگوست 2023

خیلی خوشکله ولی همچینم ساده نبود هااااارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :