مریم فخری در
1,426

این خواننده الهه بانوی پیراهن‌های مشکی جذاب است؛ زیباترین پیراهن‌هایی که دوآ لیپا امسال پوشید!

این خواننده الهه بانوی پیراهن‌های مشکی جذاب است؛ زیباترین پیراهن‌هایی که دوآ لیپا امسال پوشید!

برای بسیاری از ما، مشکی دم دستی‌ترین رنگی‌ست که در موقعیت‌های مختلف از آن کمک می‌گیریم و استایلمان را می‌سازیم. در بسیاری از فرش قرمزها نیز سلبریتی‌های محبوبمان را با لباس‌هایی از سر تا پا مشکی می‌بینیم.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

دوآ لیپا، خواننده مطرح آلبانیایی که این روزها در دنیای صدا و صد البته مد و فشن می‌درخشد، امسال در چند مراسم مهم با استایل‌های مشکی رنگ حضور پیدا کرد. در این مطلب نگاهی داشته‌ایم به چند استایل مشکی و جذاب از دوآ لیپا. با چی بپوشم همراه باشید.

لباس مشکی دوآ در مراسم بفتا ۲۰۲۳

این خواننده مشهور در مراسم بفتا ۲۰۲۳ با لباسی مشکی از دیوید کوما، در لندن حاضر شد. او استایل زیبایش را با کمربند نقره‌ای رنگی همراه کرده بود.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

استایل شیک دوآ در پاریس

دوآ لیپا با لباسی از کالکشن پاییز و زمستان ایو سن لوران در هفته مد پاریس شرکت کرد و با استایل جذابش توجه‌های بسیاری را به خود جلب نمود. او در فشن شو برند ایو سن لوران، یک کت بلند چرم مشکی را بر تن داشت. او زیر این کت شلوار مشکی و تاپ پیچ داری را پوشیده بود.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

استایل زمستانی مشکی رنگ دوآ لیپا

دوآ لیپا در اوایل ماه مارس ۲۰۲۳ با کت و دامن کوتاه مشکی رنگی در نیویورک دیده شد. بوت‌های بلند و مشکی دوآ از برند ایو سن لوران انتخاب شده بود.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

درخشش دوآ لیپا در پیراهن مشکی ورساچه

دوآ در فشن شوی برند ورساچه در کالیفرنیا با پیراهن ماکسی بلند و جذابی از این برند حضور پیدا کرد. این لباس که چهره دوآ را برجسته می‌کرد، دارای بندهای اسپاگتی بود که در کنار یقه او قرار گرفته بودند.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

پیراهن یک شانه دوآ در فرش قرمز کن ۲۰۲۳

دوآ لیپا با پیراهنی یک شانه و ساتن از برند سلین، همراه با دوست‌پسرش رومن گاوراس روی فرش قرمز مراسم کن ۲۰۲۳ قدم زد. این پیراهن بلند که طراحی جالبی داشت با صندل‌های پاشنه بلند مشکی همراه شده بود.

استایل‌های مشکی دوآ لیپا

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

ناشناس در تاریخ 03 آگوست 2023

درود بر.خواننده‌زیبای‌البانیایی‌دواخانم‌مشکی‌پوش‌ جمالتو‌
عشقه

ناشناس در تاریخ 03 آگوست 2023

سلاممممم خسته نباشید مجله اینترنتیتون واقعا جذابه و لذت میبرم از اطلاعات دقیقتون توی زمینه طراحی لباس سبک لباس هارمونی رنگ و خلاصه دقت نظرتون اما ای کاش انقد قسمتای باز لباس سانسور نکنید 🙂 چون واقعا اون لباس تو تن خودشو نشون نمی ده درست که ادم ازش الگو برداری کنه و نماش از بین میرع این یدونه رو لطفاً بهش فک کنین مرسی ماچ بهتون

BLACK PINK در تاریخ 08 آگوست 2023

ازش بدم میاد لباسشم زشته خیلیارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :