تحریریه چی بپوشم در
589

این تصاویر را فقط خانم‌های محجبه ببینند؛ 10 مدل لباس مجلسی با حجاب کامل که قطعا به کارتان می‌آید

این تصاویر را فقط خانم‌های محجبه ببینند؛ 10 مدل لباس مجلسی با حجاب کامل که قطعا به کارتان می‌آید

شاید تصور کنید که برای داشتن یک استایل مجلسی جذاب نیاز به صرف وقت و هزینه زیادی دارید. همچنین اکثر افراد تصور می کنند که استایل های مجلسی فقط شامل لباس‌های باز می شود. اما این دو تصور رایج، غلط است. برای داشتن یک لباس مجلسی زیبا شما باید پارچه مناسب و مدل دلخواهتان را انتخاب کرده و اقدام به دوخت آن کنید. امروز و در اینجا قصد داریم شما را با یک پارچه فوق العاده از لحاظ ظاهر و کیفیت آشنا کنیم. این پارچه برای دوخت لباس‌های مجلسی به فراوانی استفاده می شود. پارچه استات پلاتینیوم یکی از پارچه های پرفروش برای دوخت لباس های مجلسی است. در ادامه با انواع مدل لباس های مجلسی با حجاب که در آن ها از این پارچه استفاده شده است، آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه باشید.

لباس مجلسی با حجاب

چرا باید از این پارچه برای دوخت لباس مجلسی استفاده کنیم؟

پارچه استات پلاتینیوم علاوه بر ظاهر جذاب ویژگی های دیگری دارد که آن را برای دوخت لباس های مجلسی به یک گزینه ایدئال تبدیل می کند. برای مثال پارچه استات پلاتینیوم جزو بادوام ترین پارچه های موجود در بازار است. از این رو می توانید انتظار داشته باشید لباسی که با این پارچه تهیه می کنید، سالیان سال برای شما کارایی خواهد داشت. از طرفی این پارچه دارای ایستایی متوسطی است. پس می توانید از آن برای دوخت مدل های آهاردار و مدل هایی که نیاز به ریزش زیادی ندارند استفاده کنید. در نظر داشته باشید خوش دوخت بودن این پارچه چیزی نیست که بتوان از کنار آن به راحتی عبور کرد.

لباس های مجلسی با حجاب زیبا و کاربردی

بعد از آشنا شدن با ویژگی های این پارچه مطمئنا به این نتیجه می رسید که پارچه استات پلاتینیوم می تواند یک گزینه فوق العاده برای دوخت لباس های مجلسی باشد. حال که پارچه مناسب برای دوخت این دسته از لباس ها را پیدا کردید، نوبت به این رسیده است که مدل هایی که می توانید با این پارچه بدوزید را بهتر بشناسید.

لباس مجلسی زیبا با آستین های شنلی

لباس-مجلسی-زیبا-با-آستین-های-شنلی

آستین یکی از قسمت های مهم لباس های مجلسی با حجاب است. اگر قصد دارید لباس خود را به شکل با حجاب و پوشیده طراحی کنید حتما باید برای انتخاب مدل آستین ها وقت زیادی صرف کنید تا بتوانید یک مدل زیبا و خاص را انتخاب کنید. در این قسمت قصد داریم شما را با یکی از زیباترین مدل آستین ها آشنا کنیم. مدل آستین های شنلی این روزها طرفدار زیادی دارد. جذابیت این مدل می تواند لباس شما را از یک لباس ساده به یک لباس خاص و متفاوت تبدیل کند. آستین های شنلی برخلاف آستین های عادی به شکل بلند دوخته می شوند. پارچه استات پلاتینیوم ایستایی متوسطی دارد و برای دوخت این مدل آستین یک گزینه ایدئال است.

لباس مجلسی باحجاب با شنل های یک طرفه

لباس-مجلسی-باحجاب-با-شنل-های-یک-طرفه

شنل ها می توانند بدون نیاز به هیچ آیتم اضافه ای استایل شما را خاص و زیبا کنند. انواع شنل ها را می توانید برای لباس خود طراحی کنید. اما شنل های یک طرفه از زیباترین گزینه ها برای لباس شما می توانند باشند. دقت داشته باشید که این شنل ها نیاز به یک پارچه ریزش دار دارند و پس بهتر است برای دوخت آن ها از پارچه مکمل استفاده کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای ترکیب شدن با سایر پارچه ها، پارچه کرپ حریر است. اما برای بدنه لباس خود بهتر است از یک پارچه آهاردار و محکم استفاده کنید تا ظاهر شما را فاخرتر نشان دهد. پارچه استات پلاتینیوم آهار خوبی دارد و می تواند برای بدنه لباس شما گزینه مناسبی باشد. از طرفی استات پلاتینیوم یکی از پارچه هایی است که به راحتی با سایر پارچه ها ترکیب می شود.

لباس مجلسی خاص و باحجاب با پارچه استات پلاتینیوم

لباس-مجلسی-خاص-و-باحجاب-با-پارچه-استات-پلاتینیوم

داشتن یک استایل خاص برای همه خانم ها هیجان انگیز است. همه خانم ها دوست دارند در جمع دوستان و جمع های خانوادگی استایلی متفاوت و جذاب داشته باشند. پارچه تاثیر زیادی در زیباتر به نظر رسیدن استایل شما دارد. پارچه انتخابی شما برای لباس های مجلسی اهمیت زیادی در زیباتر به نظر رسیدن شما دارد. پارچه استات پلاتینیوم کیفیت فوق العاده ای دارد. از این رو طراحان لباس برای دوخت لباس های مجلسی از آن به فراوانی استفاده می کنند. از دیگر پارچه ها و اکسسوری ها نیز می توانید برای زیباتر کردن لباس خود بهره ببرید. پارچه استات پلاتینیوم به راحتی این امکان را به شما می دهد که مدل های مختلف را با آن بدوزید. از طرفی به راحتی با سایر پارچه ها ترکیب می شود. پس می توانید به دلخواه خود از پارچه های مکمل در لباستان استفاده کنید.

لباس مجلسی با حجاب به همراه جواهردوزی های مجلل

لباس-مجلسی-با-حجاب-به-همراه-جواهردوزی-های-مجلل

اگر از لباس های مجلسی ساده خسته شدید، این قسمت برای شما است. دقت داشته باشید همیشه لازم نیست برای دوخت یک لباس مجلسی به سراغ پارچه های کار شده بروید. دوخت مدل های خاص با یک پارچه ساده اما زیبا می تواند استایل شما را متحول کند. یکی از مدل های زیبایی که می توانید از آن بهره ببرید، لباس ماکسی بلند با آستین های متفاوت است. این مدل لباس چشم مخاطب را به آستین های شما جلب می کند. پس سعی کنید اگر قصد استفاده از اکسسوری ها را دارید بیشتر در این قسمت از آن ها بهره ببرید. آستین بلند و دنباله دار زیبایی بی حد و مرزی دارد. این مدل زیبا در کنار پارچه استات پلاتینیوم جذاب تر به نظر خواهد رسید. می توانید برای مشخص تر شدن مدل آستین از جواهردوزی در آستین لباستان استفاده کنید.

اورال های زیبا با پارچه استات پلاتینیوم

اورال-های-زیبا-با-پارچه-استات-پلاتینیوم

اورال ها یکی از ترندترین مدل ها در چند سال اخیر هستند. اگر برای خرید لباس مجلسی به فروشگاه ها یا مزون ها مراجعه کرده باشید، حتما در آن ها اورال های مجلسی زیادی را دیدید. اما دوخت این اورال ها نیاز به پارچه هایی با ویژگی ها منحصر به فرد دارد. یکی از این ویژگی ها آهاردار بودن است. پارچه ای که برای دوخت اورال انتخاب می کنید باید آهار بالایی داشته باشد و فرم آن را به خوبی نشان دهد. از طرفی پارچه انتخابی شما باید کشسانی خوبی نیز داشته باشد. تا بعد از دوخت پاره و دفرمه نشود. پارچه استات پلاتینیوم جذابیت و ویژگی های لازم برای دوخت این لباس را دارد. دوخت شنل در این اورال ها می تواند ظاهر متفاوتی را به لباس شما ببخشد. این پارچه در کنار زیبایی راحتی را نیز به شما هدیه می دهد، زیرا از عرض کشسانی خوبی دارد.

آستین های پفکی دوست داشتنی با پارچه استات پلاتینیوم

آستین-های-پفکی-دوست-داشتنی-با-پارچه-استات-پلاتینیوم

اسم آستین پفدار یا آستین پفکی برای هر خانمی آشنا است. همانطور که می دانید در بسیاری از لباس ها از آستین پفکی برای زیباتر ساختن آن استفاده می شود. لباس های مجلسی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اگر قصد دوختن یک لباس مجلسی با حجاب را دارید این آستین ها می توانند کار شما را راحت کنند. زیبایی و جذابیت این آستین ها در گرو انتخاب پارچه درست و مناسب است. برای این که آستین شما ظاهر اولیه خود را حفظ کند و پف دار بایستد به پارچه ای نسبتا آهاردار و خشک نیاز دارید. دقت کنید که پارچه ها لخت مدل پفدار آستین را به خوبی نشان نمی دهند. از طرفی پارچه هایی که آهار خیلی زیادی دارند نیز ظاهر جذابی بعد از دوخت به شما ارائه نمی دهند. پس بهترین انتخاب پارچه هایی با آهار متوسط هستند. پارچه استات پلاتینیوم یکی از این پارچه ها است.

لباس مجلسی زنانه با طراحی خاص

لباس-مچلسی-زنانه-و-خاص

استایل های مجلسی ساده و بدون زرق و برق انتخاب بسیاری از خانم های شیک پوش است. به دلیل ظاهر لوکسی که این لباس ها برای شما فراهم می کنند، می توانید در عین سادگی صاحب یک استایل خاص و منحصر به فرد شوید. اما دقت داشته باشید که می توانید با کمی خلاقیت ظاهر لباس خود را به طور کلی متفاوت کنید. برای بیس و پارچه لباس خود بهتر است از یک پارچه ساده و مات استفاده کنید. پارچه استات پلاتینیوم با ظاهر منحصر به فرد خود می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. برای جذاب تر شدن لباس مجلسی خود می توانید از یک پارچه مکمل مثل کرپ حریر یا ساتن کمک بگیرید. با این پارچه ها می توانید بسته به سلیقه خود اشکالی مثل پاپیون و گل را طراحی کرده و بر روی سرشانه های لباس خود بدوزید.

استایل مجلسی با ترکیب پارچه استات پلاتینیوم و کرپ حریر

استایل-مجلسی-شیک-با-ترکیب-پارچه-استات-پلاتینیوم-و-کرپ-حریر

همانطور که می دانید برای دوخت اکثر لباس های مجلسی از دو یا چند پارچه استفاده می شود. از آنجایی که پارچه استات پلاتینیوم به راحتی با پارچه های دیگر ادغام می شود، می توانید انواع پارچه ها را با آن ترکیب کنید. یکی از بهترین پارچه ها برای ترکیب شدن با پارچه استات پلاتینیوم، پارچه کرپ حریر است. برای زمینه لباس خود بهتر است از استات پلاتینیوم و برای دوخت تزئینات آن از کرپ حریر استفاده کنید. اگر به دنبال مدل لباس مجلسی متفاوت و خاص هستید بهتر است از پیراهن های تکراری فاصله بگیرید و به سراغ مدل های متفاوت بروید. دوخت شال های تزئینی بر روی پیراهن مجلسی می تواند همان ایده ای باشد که به دنبال آن هستید. می توایند این شال ها را به شکل ساده یا کج طراحی کنید. برای زیباتر شدن لباس خود بهتر از اکسسوری ها بهره ببرید.

لباس های مجلسی باحجاب با دامن ماهی

لباس-های-مجلسی-باحجاب-با-دامن-ماهی

اگر به مدل های پرکار علاقه ای ندارید و ترجیح می دهید یک لباس مجلسی با حجاب و ساده داشته باشید این قسمت برای شما است. دوخت دامن های پرچین طرفداران خود را دارد. اما از ظاهر زیبای دامن های ساده برای دوخت لباس های مجلسی نیز نمی شود غافل شد. یکی از زیباترین دامن ها برای لباس مجلسی با حجاب دامن ماهی است. این دامن تا قسمت زانو تنگ و از زانو به پایین کمی گشادتر است. دقت داشته باشید که راه رفتن با این مدل پیراهن به نسبت مدل ماکسی بسیار راحت تر است. شاید تصور کنید که این دامن را باید با پارچه های ریزش دار بدوزید. اما باید بدانید که دوخت دامن ماهی با پارچه ه ای نظیر استات پلاتینیوم ظاهر جذاب تری دارد. این پارچه مدل پایین دامن شما را بهتر نشان می دهد.

لباس های مجلسی فانتزی با آستین های خاص

لباس-های-مجلسی-فانتزی-با-آستین-های-خاص

آستین های ژورنالی و خاص همیشه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کردند. از آنجایی که دوخت این آستین ها کار راحتی نیست و نیاز به مهارت زیادی دارد، در زمان دوخت باید دقت زیادی داشته باشید. پس بهتر است برای دوخت این مدل آستین ها به سراغ پارچه های خوش دوخت بروید. یکی از خوش دوخت ترین پارچه ها که دوزندگان لباس علاقه زیادی به آن دارند، پارچه استات پلاتینیوم است. این پارچه در زمان دوخت شما را اذیت نمی کند. از طرفی بعد از دوخت بهترین فرم ممکن را به شما ارائه می دهد. پس بهتر است برای دوخت این مدل لباس مجلسی با حجاب پارچه استات پلاتینیوم را امتحان کنید و از نتیجه کار خود نهایت لذت را ببرید.

 

منبع: پارچه‌نگار

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :