جدیدترین مدل‌ها در شلوار جین زنانه

شلوار جین از محبوب ترین و پر فروش ترین لباس‌های زنانه به شمار می‌رود که در دهه‌های اخیر توانسته است به یکی از مهم ترین اجزای کمد لباس خانم‌ها تبدیل شود. در هر دوره مدل‌های مختلفی از این شلوارها مد می‌شود که خانم‌های به روز آن‌ها را انتخاب می‌کنند اگرچه ما همیشه خرید مدل‌های کلاسیک را توصیه می‌کنیم اما آگاهی از مدل‌های جدید هم خالی از لطف نیست. جدیدترین مدل‌ها در شلوار جین زنانه را در این مقاله ببینید.

جین‌های دورنگ

در دوخت این شلوارهای جین از پارچه هایی با اسیدشویی متفاوت استفاده می‌شود در نتیجه شلواری با دو طیف رنگی به وجود می‌آید که از مدل‌های جالب و انقلابی در دهه‌های اخیر در صنعت مد بوده است. این طرح معمولا در مدل‌های راسته و گشاد مشاهده می‌شود که به دلیل روش تولید پیچیده این شلوارها قیمت بالایی دارند و در حال حاضر چندان در کشور ما مد نشده اند. این شلوارها بهتر است با لباس‌های کلاسیک مثل مانتوی مشکی نسبتا کوتاه استفاده شوند تا طیف متفاوت آن خود را نشان دهد.

جدیدترین مدل‌ها در شلوار جین زنانه

شلوار جین با لبه دوخته نشده

یک مدل دیگر برای سیری اشتهای افرادی که به جین‌های پاره و ساییده شده علاقمندند. لبه این شلوارها دوخته نمی‌شود البته عملیاتی روی آن صورت می‌گیرد که دوام آن را تضمین می‌کند. این مدل‌ها معمولا رنگ‌های تیره دارند و روی شلوارهای تنگ اعمال می‌شوند.

جدیدترین مدل‌ها در شلوار جین زنانه

شلوار جین لبه ریش ریش

گاهی فقط دوخته نشدن برای عده‌ای راضی کننده نیست به همین دلیل مدل‌هایی با لبه‌های ریش ریش شده باب شد. این شلوارها را با کفش‌های پاشنه بلند به راحتی می‌توان پوشید. اگر چنین شلواری می‌خواهید اما بودجه خرید آن را ندارید با مطالعه این مطلب می‌توانید یک شلوار جین معمولی را به چنین شلواری تبدیل کنید.