چند نکته برای استایل خانم‌های چاق

چاقی از مشکلاتی است که گریبانگیر عده زیادی از مردم است و خانم‌های چاق در این میان دردسر بیشتری را برای انتخاب لباس متحمل می‌شوند چون پیدا کردن لباسی که شما را چاق‌تر از آن چه که هستید نشان ندهد کار بسیار سختی است. اما با رعایت چند نکته برای استایل خانم‌های چاق را در این مطلب بخوانید.

از رنگ نترسید

چاق بودن به معنای خداحافظی با رنگ نیست، شما می‌توانید از رنگ‌ها برای متعادل کردن اندام و تاکید روی زیبایی‌های اندام استفاده کنید.

پارچه‌های مناسب را بشناسید

برخی پارچه‌ها شما را چاق‌تر نشان می‌دهند مثل پارچه‌های براق و متالیک، پارچه‌های خشک و حجم‌دار و پارچه‌های ظریف و نازک مثل تور و حریر. از این پارچه‌ها استفاده نکنید.

چند نکته برای استایل خانم‌های چاق

یک خیاط ماهر پیدا کنید

برای خانم‌های چاق پیدا کردن لباس مناسبی که کاملا و از هر جهت مناسب اندام و اندازه بدن باشد کار بسیار دشواری است، اما اگر یک خیاط ماهر سراغ دارید می‌توانید به او لباس سفارش دهید.

روی کمر تاکید کنید

تاکید روی کمر و باریک‌تر نشان دادن آن کمک می‌کند که لاغرتر و ظریف‌تر به نظر برسید.

فرم بدن خود را بپذیرید

تا جایی که به ورزش و رژیم غذایی مربوط می‌شود شما می‌توانید وزن خود را کاهش دهید اما از جایی به بعد شما باید با فرم و شکل بدن خود کنار بیایید، این نکته اهمیت زیادی دارد.

ساده بمانید

استفاده از لباس‌های پرزرق و برق و طرح‌دار با تزئینات زیاد باعث می‌شود حجم بدن بزرگ‌تر به نظر برسد و به جای آن بهتر است از لباس‌های ساده‌تر استفاده کنید.

سایز درست بپوشید

چاق بودن به معنای پوشیدن لباس تنگ یا گشاد نیست، هر کسی سایز مشخصی دارد و دقیقا باید بر اساس همان سایز لباس بپوشد.

 

مطالب مرتبط:

1- بهترین دامن فون برای هر اندام

2- چطور لباسی مناسب اندامتان تهیه کنید؟

3- کوتاه ها چی بپوشند؟

 

 

 

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :