واقعا این بوت‌های عجیب، مُد شده‌اند؟ تمام سلبریتی‌هایی که این کفش‌ها را پوشیدند!

شاید محصولات جذاب زیادی را به خاطر بیاورید که با محصول دیگری از برندی دیگر ترکیب شده و نتیجه‌ای فوق‌العاده را ایجاد کرده‌اند. بار دیگر دنیای مد شاهد ترکیبی از دو محصول و تبدیل آن به یک آیتم بامزه بوده است.

ad banner

بوت‌های زرد بزرگ

زمستان گذشته بوت‌های قرمز رنگی توسط برند MSCHF ارائه شد و به دلیل ظاهر خاص و متفاوتی که داشت، به سرعت در پای سلبریتی‌ها و بلاگرهایی که به دنبال ایجاد ظاهرهای متفاوت بودند، دیده شد. البته پس از مدتی حرف‌هایی مبنی بر اینکه این بوت‌ها بسیار سخت به پا رفته و سخت‌تر از آن از پا در می‌آیند، شنیده می‌شد. در واقع جنس لاستیکی بوت‌ها باعث چسبیدن آن‌ها به پا می‌شد.

بوت‌های زرد بزرگ

چندی پیش برند کراکس که صندل‌های سوراخ‌دار و پرطرفدار سال‌های اخیر را تولید می‌کند، با همکاری برند MSCHF بوت‌های قرمز رنگ را با سوراخ‌های کراکس ترکیب کرده و رنگ زرد را به آن‌ها بخشید تا اینبار شاهد یک بوت زرد رنگ تابستانه با همکاری دو برند مطرح دنیای مد باشیم.

بوت‌های زرد بزرگ

این بوت‌های زرد رنگ که به سرعت در حال وایرال شدن در میان سلبریتی‌ها هستند، ۴۵۰ دلار یعنی مبلغی معادل ۲۲ میلیون تومان قیمت دارند. سلبریتی‌های مطرحی همچون مالوما و ویکتوریا بکهام این بوت‌ها را به پا کرده و به واسطه تبلیغات آن‌ها، فروش این آیتم‌ها روز به روز در حال افزایش است.

بوت‌های زرد بزرگ

بوت‌های زرد بزرگ

پاریس هیلتون به عنوان چهره تبلیغاتی برای همکاری برندهای Crocs و MSCHF برگزیده شده و با استایل زرد رنگ و بوت‌های زرد رنگش توجه بسیاری را جلب نموده است.

بوت‌های زرد بزرگ

نظر شما در مورد این بوت‌های تابستانی چیه؟ فکر می‌کنید برای استفاده روزانه مناسب باشن؟

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مریم فخری
نویسنده: مریم فخری


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :